Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
KrisIs
Posty: 1049
Rejestracja: 07 lip 2010, 20:18
Deska: Reincarnation 2
Latawiec: Komórka
Lokalizacja: JG
Postawił piwka: 93 razy
Dostał piwko: 52 razy
 
Post05 maja 2015, 16:03

Mikolpa pisze:
KrisIs pisze:
Mikolpa pisze:Nie to żebym marudził ale na icm szału nie ma na Bukówkę. Znowu wierzymy w WG :? Spoko spakowałem też 18 :D

Właśnie coś siadły prognozy, ale trzeba być optymistą.
Nindza pojechał to będzie info z placu.


I jak tam? WG twierdzi że wieje 15-20kt

Zrobiły sie czarne chmury, zakisiło się i zdechło ot co.

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post05 maja 2015, 20:01

KrisIs pisze:
Mikolpa pisze:
KrisIs pisze:Właśnie coś siadły prognozy, ale trzeba być optymistą.
Nindza pojechał to będzie info z placu.


I jak tam? WG twierdzi że wieje 15-20kt

Zrobiły sie czarne chmury, zakisiło się i zdechło ot co.


Na rozkoszy też prognoza całkowicie nie weszła :( z 15-19 było 5-9 z dziurami do może 3, za mało nawet na moje 18 zwłaszcza na obcym jeziorze :( byłem 13-14 i widząc co się dzieje nawet nie rozłożyłem sprzętu. Ale muszę przyznać że nasi sąsiedzi mocno wierzą w Ich prognozy WG. Na brzegu czekało z 15 latawek, napompowanych i przygotowanych, wszystko w rozmiarze 10-13 :? na wodzie rzeźbiąca na szkawałach 17 zephyr i utopiona po tubę 12. Ale jak tak na nich patrzyłem to kompletnie się tym nie przejmowali, obok latawek rozłożone ręczniczki, leżaczki, niektórzy gadali, inni bajerowali kiciarke a jeszcze inni czytali książki, wszyscy spokojni i zadowoleni :shock: tylko ja chodziłem tam i spowrotem rzucając kur. pod nosem :(
No nic, chyba faktycznie przyszło ocieplenie a wraz z nim okres nie sprawdzania się prognoz, trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post06 maja 2015, 07:12

ten ich spokój może jest związany z liberalnym podejściem ich państawa do miękkich narkotyków , bo innego wytłumaczenia nie ma . Tez to obserwowałem w niedzielę chill na maksa , na początku to czesi rozkładali skaładane krzersełka i leżaczki , a potem powoli kity a to że nie fuka .... wcale ich nie obchodziło , zero spiny :D
... jak się denerwujesz to w knedlach się robi zakalec .... :D :D przysłowie czeskie

Awatar użytkownika
MichalC
Posty: 26
Rejestracja: 05 paź 2013, 19:26
Deska: su-2
Latawiec: passion 13m, vision 9m, 7m
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post06 maja 2015, 11:29

Czesi są wyluzowani bo wiedzą że i tak jutro nastąpi koniec. Wg. ich prognoz o 10 słońce spadnie na Mietka a temperatura wyniesie 10,5 mld st C; dlatego wszelkie troski na bok, żyjmy jakby jutra miało nie być :)
Załączniki
Capture.PNG
Capture.PNG (51.82 KiB) Przejrzano 2507 razy

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post06 maja 2015, 12:11

Trzeba to zobaczyć :D

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post06 maja 2015, 15:31

MichalC pisze:Czesi są wyluzowani bo wiedzą że i tak jutro nastąpi koniec. Wg. ich prognoz o 10 słońce spadnie na Mietka a temperatura wyniesie 10,5 mld st C; dlatego wszelkie troski na bok, żyjmy jakby jutra miało nie być :)


O nie... i co to będzie??? woda wyparuje i gdzie ja będę pływał :(
Może tym razem też się "trochę" pomylą i spadnie na Berka :wink: tam i tak już zakaz więc po co im woda :lol:

Awatar użytkownika
Fikus
Posty: 778
Rejestracja: 21 lip 2007, 11:20
Lokalizacja: Paweł, Wrocław
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 28 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 maja 2015, 09:07

8-12kt, wiatr raczej na większe kity..
;)

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post07 maja 2015, 14:56

WITAJ Paweł ostatnio nas zaniedbywałeś :naughty:
Przechwytywanie.JPG
dynamiczna pogoda na mieciu
Przechwytywanie.JPG (42.33 KiB) Przejrzano 2388 razy

Awatar użytkownika
Fikus
Posty: 778
Rejestracja: 21 lip 2007, 11:20
Lokalizacja: Paweł, Wrocław
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 28 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 maja 2015, 16:35

Tudno doścignąć tak zacną czołowkę:)

po wtopie ale nie na wodzie a na rowerze w kontakcie ze zderzakiem auta niby obeszło sie bez obrażen, ale ucierpiał entuzjazm, i co zrobisz? w bandaże entuzjazmu nie opatrzysz. Tymniemniej sezon mam zaczęty w niedziele na mietku, warunu niby brak, w/g stacji 4-6-8 maxy 12kt ale sie pływało i to na letnio, tylko powoli.

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post07 maja 2015, 16:48

Fajnie że się pozbierałeś :thumb: mam nadzieję że teraz to już zaskoczyłeś i coś popływamy

na razie mocna prognoza u kasztanów no to co zrobić trudno . :D
Przechwytywanie.JPG
:-)
Przechwytywanie.JPG (70.58 KiB) Przejrzano 2364 razy

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post07 maja 2015, 21:14

Fikus pisze:Tudno doścignąć tak zacną czołowkę:)

po wtopie ale nie na wodzie a na rowerze w kontakcie ze zderzakiem auta niby obeszło sie bez obrażen, ale ucierpiał entuzjazm, i co zrobisz? w bandaże entuzjazmu nie opatrzysz. Tymniemniej sezon mam zaczęty w niedziele na mietku, warunu niby brak, w/g stacji 4-6-8 maxy 12kt ale sie pływało i to na letnio, tylko powoli.


:D :D :D
No w końcu... bo już chciałem montować "silną grupę pod wezwaniem" żeby Cię siłą na Mietka zaciągnąć.
Oj tam entuzjazm, przyznaj że nie zastosowałeś swojej hardkorowej terapii hartowania organizmu i bojąc się że zmarznie ci dupa zamknąłeś sezon na jesieni, a otwierasz dopiero teraz bo znikają ostatnie śniegi na śnieżce a skoro były to znaczy że zimno i pływać się nie da.

Fajnie że już jesteś bo nieco smutno się tu zrobiło bez Twoich postów, a co do niedzielnego pływania to trzeba było dać znać to bym podskoczył wystartować Ci lataka :thumbsup: i porzeźbili byśmy coś we dwójkę bo samemu mi się nie chciało.

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post08 maja 2015, 21:50

Czyżby niedziela :D

ciurek
Posty: 264
Rejestracja: 13 maja 2014, 22:54
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post09 maja 2015, 06:52

Cześć, pływał ktoś z was ostatnio na Jutrosinie ? Ja byłem ok. 3 tygodnie temu warunki rewelacyjne, było kilka Kitów na wodzie, niestety następne 2 dni rzygałem i umierałem z 40 stopniami gorączki, następnie przez tydzień mogłem zjeść kisiel i ew. jakąś papkę... Tu pojawia się pytanie czy złapałem jakiegoś syfa z wody, czy dostałem jakiejś mega jelitówki i zbiegło się to w czasie. Chętnie znów wybrałbym się nad to jeziorko, ponieważ je bardzo lubię , ale się trochę boję :) Czy któryś z Kolegów będących ostatnio na tym akwenie miał podobne objawy ?

pozdr Patryk

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post09 maja 2015, 08:14

Ja po dwóch ostatnich pływaniach miałem ropiejące syfy na nogach :( . Kolega Krystian podobnie . Moim zdaniem to chemia którą chłopi sypia na pola ścieka do bajora i robi ten koktajl . Do tego gospodarni wielkopolanie do rzeczki odprowadzają domowe ścieki oszczeędzając na szambie ,, te zarośniecie to też od za dużej ilości azotanów czy azotynów . Miejscowi się tam nie kąpią , dlaczego ????

ciurek
Posty: 264
Rejestracja: 13 maja 2014, 22:54
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post09 maja 2015, 09:14

Piotrbyku pisze:Ja po dwóch ostatnich pływaniach miałem ropiejące syfy na nogach :( . Kolega Krystian podobnie . Moim zdaniem to chemia którą chłopi sypia na pola ścieka do bajora i robi ten koktajl . Do tego gospodarni wielkopolanie do rzeczki odprowadzają domowe ścieki oszczeędzając na szambie ,, te zarośniecie to też od za dużej ilości azotanów czy azotynów . Miejscowi się tam nie kąpią , dlaczego ????


Może coś w tym jest, na skórze nic nie miałem, ogólnie trochę tam pływałem i nigdy nic mi nie było, może to zła pora roku, nawozy, opryski itp...

A pływał ktoś z was na zbiorniku w Rydzynie ? wygląda przyjemnie.


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości