KTO JEDZIE PŁYWAĆ DO PORĘBY (Łąka)

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
alvaro
Posty: 124
Rejestracja: 06 sie 2011, 10:51
Deska: SU-2 Bamboo
Latawiec: Best Kahoona 11.5 + Vision 9
Lokalizacja: Brzeszcze
Postawił piwka: 5 razy
 
Post26 wrz 2014, 12:48

Podobnie jak kolega chciałem zapytać.. który zbiornik jest lepszy do szlifowania swoich umiejętności Łąka czy Goczałki? Ja jestem świeżo po IKO2 robionym na półwyspie. Krzysztof, mógłbyś zaznaczyć na mapce googla gdzie jest ten Moris i cypel?

Brzeg północny również wchodzi w grę przy wiatrach z południa?

I jeszcze jedno... z tego co widzę to z wiatrem raczej słabo... dobrze byłoby się jednak zaopatrzyć w latawkę 15m2, jak myślicie?

Awatar użytkownika
Krzysztof-L
Posty: 1061
Rejestracja: 23 lip 2009, 20:17
Deska: NHP
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Wisła Wielka
Postawił piwka: 47 razy
Dostał piwko: 37 razy
 
Post26 wrz 2014, 13:17

tu wszystko widać: MORIS, cypel i spot vis a vis https://www.google.pl/maps/place/Pszczy ... a9fa9bf683

aloha

sslaweek
Posty: 114
Rejestracja: 04 lip 2009, 22:27
Lokalizacja: Kęty
Dostał piwko: 1 raz
 
Post26 wrz 2014, 13:37

alvaro pisze:Podobnie jak kolega chciałem zapytać.. który zbiornik jest lepszy do szlifowania swoich umiejętności Łąka czy Goczałki? Ja jestem świeżo po IKO2 robionym na półwyspie. Krzysztof, mógłbyś zaznaczyć na mapce googla gdzie jest ten Moris i cypel?

Brzeg północny również wchodzi w grę przy wiatrach z południa?

I jeszcze jedno... z tego co widzę to z wiatrem raczej słabo... dobrze byłoby się jednak zaopatrzyć w latawkę 15m2, jak myślicie?


Jak już Kolega Tobie wcześnie napisał na Lące już nie pływamy ( z wyjątkiem kierunków północnych co zdarza się naprawdę rzadko). Gorzałki są o wiele lepsze pod względem siły i laminarności wiatru.
Co do rozmiaru latawca to temat rzeka - ale większość opływanych znajomych twierdzi, z czym się zgadzam, że przyjemność z pływania kończy się na 11m2, słabsze prognozy po prostu odpuszczasz( no chyba że ważysz 110kg +, wtedy taka 15 ma sens)

arkonada
Posty: 239
Rejestracja: 04 paź 2007, 00:21
Lokalizacja: bieruń
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post10 maja 2015, 21:24

by nie było ze temat umarł, dziś dobre pływanko zaliczone.


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości

cron