warszawa->chalupy

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
Lukas
Posty: 634
Rejestracja: 31 sie 2004, 17:18
Lokalizacja: Zalesie Górne
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post01 paź 2008, 21:47

Z wielką chęcią ale musze odpuścić już nasz półwysep w tym roku.

Pzdr

sprintx
Posty: 36
Rejestracja: 10 lip 2007, 11:23
Lokalizacja: Konstancin/Piaseczno
 
Post01 paź 2008, 22:52

Ja jestem chetny na weekendowy wypad (4-5.10).

Juz miesiac mija jak ostatnio trenowalem starty. Jestem poczatkujacy, wiec troche sie pobawie moim FS a pozniej bede Wam robil foty jak plywacie. Moj FS bedzie juz mokry i splatany lezal na brzegu:).

mam dwa ale:

-moje autko nad morze nie dojedzie, wiec ewentulanie chcialbym dolaczyc do Was. Tj. ja deska i latawiec.
-wrocimy tak abym, dal rade w poniedzialem byc na 8-9 w pracy.

Pozdrawiam
sprintx

Awatar użytkownika
aaa3xa
Posty: 185
Rejestracja: 18 cze 2008, 09:39
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2008, 09:28

surfer15943 pisze:Witajcie ekipo:)
Prognoza na hel na ten weekend znów obiecująca... Ciekaw jestem waszych planów i decyzji...
Jedziemy?


sobota to dosc marnie wyglada... niedziela za to calkiem calkiem..

ja niestety raczej nie dam rady, chyba ze ew. sama niedziela bo w sobote bede musial pewnie zostac w tej pi%$@@ robocie...

mam prosbe Sebastian - wyslij mi tak z 1-2 moje fotki na aa2xa@wp.pl to chociaz sobie tak powspominam kajta jesli nie wyjade...

pzdr!

kite-zone.pl
Posty: 301
Rejestracja: 09 paź 2006, 18:20
Deska: NOBILE SHINN 127
Latawiec: RRD OBSESSION 7 i 12 - 2010
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2008, 22:22

Po naszym powrocie ostro za pracę sie zabrałem więc u mnie też tylko weekendy wchodza teraz w grę. Jako że jestem po za domem nie mam czasu zorganizować wyjazdu ale nie ma co planować napewno coś wymyslimy i pojedziemy:)

sprintx
Posty: 36
Rejestracja: 10 lip 2007, 11:23
Lokalizacja: Konstancin/Piaseczno
 
Post03 paź 2008, 10:13

Jak bedzie cos wiadomo, ze jedziecie i jest wolne miejsce. Je jestem na tak.

Jak byc cos 696 074 730, bede spakowany :)

Awatar użytkownika
aaa3xa
Posty: 185
Rejestracja: 18 cze 2008, 09:39
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2008, 16:19

sprintx pisze:Jak bedzie cos wiadomo, ze jedziecie i jest wolne miejsce. Je jestem na tak.

Jak byc cos 696 074 730, bede spakowany :)


ja w sobote nie bede plywal ale mam skurwysynski pomysl aby pojechac w sobote pociagiem o 23.00 kima w pociagu, w niedziele plywanko a w poniedzialek z rana z latawczykiem prosto do roboty...

kite-zone.pl
Posty: 301
Rejestracja: 09 paź 2006, 18:20
Deska: NOBILE SHINN 127
Latawiec: RRD OBSESSION 7 i 12 - 2010
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2008, 16:38

No podziwiam przemku przejaw twojej desperacji ja nie bardzo mogę aż taki desperacki numer wywinąć gdyż o 4-5 nad ranem muszę na magazynie pod warszawą się ładować i muszę być pełen sił do pracy...Napewno kolejny wypad nad morze mi w tym dopomorze ale sama jazda samochodem w tym przypaku mi nie na rękę stąd tym razem skłonny byłbym zabrać sie z kimś:)

sprintx
Posty: 36
Rejestracja: 10 lip 2007, 11:23
Lokalizacja: Konstancin/Piaseczno
 
Post03 paź 2008, 17:20

Mi brak desperacji na wycieczke PKP, a moj samochodzik dalej niz do Plonska nie dojedzie. Moze za tydzien (lub 2...) bedzie sie nadawal, jak naprawie hamulce. Teraz za bardzo blokuja kola...

Co do dzis/jutra jesli bedzie potrzeba/mozliwosc moge byc troche kierowca.

Awatar użytkownika
aaa3xa
Posty: 185
Rejestracja: 18 cze 2008, 09:39
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2008, 17:28

sprintx pisze:Mi brak desperacji na wycieczke PKP, a moj samochodzik dalej niz do Plonska nie dojedzie. Moze za tydzien (lub 2...) bedzie sie nadawal, jak naprawie hamulce. Teraz za bardzo blokuja kola...

Co do dzis/jutra jesli bedzie potrzeba/mozliwosc moge byc troche kierowca.


oj no bez przesady... PKP jest super!
zapraszam do mojego pociagu^^

sprintx
Posty: 36
Rejestracja: 10 lip 2007, 11:23
Lokalizacja: Konstancin/Piaseczno
 
Post03 paź 2008, 17:50

Brak mi desperacji na jedniodniowy wypad PKP. Gdybys jechal dzis o 23, to pewnie bym sie skusil.

Awatar użytkownika
romantyk
Posty: 135
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:53
Lokalizacja: WAWA
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2008, 18:07

Wracając do Warszawy nie zaśnijcie przed Gdańskiem Wrzeszczem, bo wyciągną wam z pod głowy kita i deskę. W GdWrz ekipa z ogolonymi głowami wysiada i wraca do Gdyni Gł. Os. aaa3xa jeśli pojedziesz sam to na peronie pokaż kanarowi bilet i powiedz że zamykasz się w przedziale przed złodziejami. Wolnych miejsc będziesz miał dużo bo w całym wagonie będą ze trzy osoby. Do toalety chodź z kitem i z deską, bo inaczej zobaczysz przez okno oddalającą się ogoloną głową z twoim kitem i deską pod pachą. I na koniec Nie siadaj na desce sedesowej, a dlaczego to już zobaczysz na własne oczy (i poczujesz na własny nos). Mnie jeden wyjazd z PKP wystarczył. Dworzec Gdynia Główna Osobowa nocą nie wygląda jak Centralny, a miejscowi kloszardzi nie dadzą ci spokojnie zjeść hotdoga (będą koło ciebie stali i pachnieli). Z drugiej strony po takiej podróży z wielką przyjemnością wraca się do stolicy i Centralny taki jakiś ładniejszy...

Hans.
Posty: 31
Rejestracja: 22 sie 2008, 18:06
Lokalizacja: 3city/reda
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2008, 18:40

z tym pkp tez nie jest wesolo ;) z racji remntow w redzie od 6 pazdziernika przez 9 dni wstrzymany bedzie ruch kolejowy na trasie Gdynia-Hel;) i bedzie zastepczy autobus
taki maly OT w ramach informacji
POZdr

Awatar użytkownika
aaa3xa
Posty: 185
Rejestracja: 18 cze 2008, 09:39
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2008, 18:42

romantyk pisze:Wracając do Warszawy nie zaśnijcie przed Gdańskiem Wrzeszczem, bo wyciągną wam z pod głowy kita i deskę. W GdWrz ekipa z ogolonymi głowami wysiada i wraca do Gdyni Gł. Os. aaa3xa jeśli pojedziesz sam to na peronie pokaż kanarowi bilet i powiedz że zamykasz się w przedziale przed złodziejami. Wolnych miejsc będziesz miał dużo bo w całym wagonie będą ze trzy osoby. Do toalety chodź z kitem i z deską, bo inaczej zobaczysz przez okno oddalającą się ogoloną głową z twoim kitem i deską pod pachą. I na koniec Nie siadaj na desce sedesowej, a dlaczego to już zobaczysz na własne oczy (i poczujesz na własny nos). Mnie jeden wyjazd z PKP wystarczył. Dworzec Gdynia Główna Osobowa nocą nie wygląda jak Centralny, a miejscowi kloszardzi nie dadzą ci spokojnie zjeść hotdoga (będą koło ciebie stali i pachnieli). Z drugiej strony po takiej podróży z wielką przyjemnością wraca się do stolicy i Centralny taki jakiś ładniejszy...


dzieki za info ale powiedz mi jedno - ile razy tak wracales??

pzdr!

Awatar użytkownika
romantyk
Posty: 135
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:53
Lokalizacja: WAWA
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2008, 20:01

tylko raz, ale mnie to zupełnie wystarczy - nocna padróż z przesiadką do władka, cały dzień pływania i powrót w okolicznościach jak wyżej - poczekam na pendolino :lol:

Awatar użytkownika
aaa3xa
Posty: 185
Rejestracja: 18 cze 2008, 09:39
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2008, 20:33

romantyk pisze:tylko raz, ale mnie to zupełnie wystarczy - nocna padróż z przesiadką do władka, cały dzień pływania i powrót w okolicznościach jak wyżej - poczekam na pendolino :lol:


no to nie strasz mnie tak stary! to ze akurat jak jechales to widziales lysych kolesi to nie znaczy ze co tydzien jezdza tam dzikie hordy i poluja na kajciarzy...

spedzilem juz wiele nocek na dworcach podrozujac stopem i naprawde sporo widzialem...

A Ty odmalowales wizje tego dworca co najmniej jak dworca w Waranasi czy Kalkucie gdzie moj kumpel widzial np menela srajacego jak gdyby nigdy nic na jego oczach... to jest hardkor!


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości