Mazury

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
mar_sos
Posty: 228
Rejestracja: 19 wrz 2010, 11:51
Deska: 133,140,177
Latawiec: rrd/nkb 7m, 9m, 12, 16m
Lokalizacja: Gizycko
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post23 maja 2014, 22:46

Wełniacz pisze:Jak będę koło 11 na miejscu to wątpię żeby już tłok był ... ile to we 2 wystartować latawiec ...


ok. zobaczymy...tez bede o 11tej Jak na plazy będzie duzo gadżetow albo morsów... ;-) to odbijemy obok na dziką ....tu tez dzis bylo ulatane..:)

Awatar użytkownika
Wełniacz
Posty: 1392
Rejestracja: 02 maja 2012, 10:10
Deska: Nobile555 i DOOR
Latawiec: Edge 08 9 11 13
Lokalizacja: LidzbarkW
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 64 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2014, 22:59

to jeszcze rano sprawdze prognoze po 8 i się tu odezwę ale mam nadzieję, że wszystko wypali :)

sirterminator
Posty: 274
Rejestracja: 05 kwie 2008, 17:51
Lokalizacja: Kentaki
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post24 maja 2014, 17:37

wenzel pisze:a Wilkasy na Niegocinie ?Strzelce ten kemping czynne ?


Po ubiegłorocznej wizycie kiterów z Olsztyna własciciel się w...wił bo ktoś zostawił śmieci i macie bana na kempingu, my też przez to nie mieliśmy wstępu... :evil:

Awatar użytkownika
Wełniacz
Posty: 1392
Rejestracja: 02 maja 2012, 10:10
Deska: Nobile555 i DOOR
Latawiec: Edge 08 9 11 13
Lokalizacja: LidzbarkW
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 64 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 maja 2014, 17:45

Rewelacja była na Miejskiej :) Podpowiedź by brać 9m i większą deskę była idealna :thumbsup: Coś pięknego z 90 minut od 12h a potem mocno nierówno od ledwo ciągnie po szkwały bardzo mocne :roll: Ale jak na jezioro to wylatałem się nieziemsko :) i ten klimat stateczki żaglóweczki, masa publiki na molo :mrgreen:

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 maja 2014, 21:21

:naughty: :naughty: my nie z takich aby śmiecić . proszę szukać gdzie indziej. My raczej w drugą stronę ( sprzątamy za innych ) :hand:
sirterminator pisze:
wenzel pisze:a Wilkasy na Niegocinie ?Strzelce ten kemping czynne ?


Po ubiegłorocznej wizycie kiterów z Olsztyna własciciel się w...wił bo ktoś zostawił śmieci i macie bana na kempingu, my też przez to nie mieliśmy wstępu... :evil:

Awatar użytkownika
konop
Posty: 657
Rejestracja: 31 sty 2009, 11:40
Lokalizacja: Łomża
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post24 maja 2014, 21:41

wenzel pisze::naughty: :naughty: my nie z takich aby śmiecić . proszę szukać gdzie indziej. My raczej w drugą stronę ( sprzątamy za innych ) :hand:
sirterminator pisze:
wenzel pisze:a Wilkasy na Niegocinie ?Strzelce ten kemping czynne ?


Po ubiegłorocznej wizycie kiterów z Olsztyna własciciel się w...wił bo ktoś zostawił śmieci i macie bana na kempingu, my też przez to nie mieliśmy wstępu... :evil:


"Uderz w stół..." ???

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 maja 2014, 21:48

o co ci chodzi ? :doh:
konop pisze:


"Uderz w stół..." ???[/quote]

Jacek olsztyn
Posty: 924
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:35
Lokalizacja: olsztyn
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post24 maja 2014, 22:25

wenzel pisze:o co ci chodzi ? :doh:
konop pisze:


"Uderz w stół..." ???
[/quote]
Chyba panowie z Mazur coś pomylili Olsztyn wie jak się zachować na spotach

Awatar użytkownika
Wełniacz
Posty: 1392
Rejestracja: 02 maja 2012, 10:10
Deska: Nobile555 i DOOR
Latawiec: Edge 08 9 11 13
Lokalizacja: LidzbarkW
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 64 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 maja 2014, 22:28

To było wtedy co i Warszawa się zjechała i cała masa ludu ... także był spot i niestety fajny spot zniknął :/ ale kto zawinił... :roll:

sirterminator
Posty: 274
Rejestracja: 05 kwie 2008, 17:51
Lokalizacja: Kentaki
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post24 maja 2014, 23:29

wenzel pisze::naughty: :naughty: my nie z takich aby śmiecić . proszę szukać gdzie indziej. My raczej w drugą stronę ( sprzątamy za innych ) :hand:
sirterminator pisze:
wenzel pisze:a Wilkasy na Niegocinie ?Strzelce ten kemping czynne ?


Po ubiegłorocznej wizycie kiterów z Olsztyna własciciel się w...wił bo ktoś zostawił śmieci i macie bana na kempingu, my też przez to nie mieliśmy wstępu... :evil:


Ok. Ktoś naśmiecił i właściciel się w...ił...

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 maja 2014, 10:03

Panowie - poważnie to my Olsztyniacy uchodzimy za tych czepialskich ( ganiających śmieciarzy na spotach ) przeważnie zbieramy syfy po innych. Prawdopodobnie ktoś coś zostawił, ale to nie my.
Sobotnia plaża miejska w Giżu REWELACJA mimo 30 minut pływania ( spóźniłem się ). Klimat żaglówek i innych przeszkód... czułem się jak na placu zabaw. Dwie godziny wcześniej i byłaby to jedna z lepszych sesyjek w moim dotychczasowym kajtowym życiu. Pozdrowienia i uwierzcie, że na Warmii też wkur!@# nas smieciarstwo na spotach.
Konop - FE, my tylko bronimy się przed niesłusznymi przypuszczeniami. :)

Peace !

paralizator
Posty: 730
Rejestracja: 14 wrz 2008, 18:08
Deska: Joke
Latawiec: Razor 13,11,9
Lokalizacja: wAWA
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 maja 2014, 12:14

Wełniacz pisze:To było wtedy co i Warszawa się zjechała i cała masa ludu ... także był spot i niestety fajny spot zniknął :/ ale kto zawinił... :roll:

Jak to kto ? Na 100% Warszawa. Aż się dziwię że dopiero teraz o tym mowa :lol:

Prawda jest taka że śmieciuchów jest pełno i ciężko z tym walczyć. Jak nie złapiesz za rękę i nie jebniesz przez łep to wszyscy będą się wypierać, a jak nawet złapiesz na gorącym uczynku to powie że sprzątał ;)

Z tego co się orientuję to najgorszą nacją są rybole.

Awatar użytkownika
prodegior
Posty: 459
Rejestracja: 25 wrz 2008, 21:06
Deska: nobilka nhp
Latawiec: edge/wainman
Lokalizacja: masuren
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post26 maja 2014, 17:33

Jacek olsztyn pisze:
wenzel pisze:o co ci chodzi ? :doh:
konop pisze:


"Uderz w stół..." ???

Chyba panowie z Mazur coś pomylili Olsztyn wie jak się zachować na spotach[/quote]
Nie panowie z Mazur tylko właściciel spotu powiedzial ze to olsztyniacy i tyle w temacie :twisted:

Awatar użytkownika
konop
Posty: 657
Rejestracja: 31 sty 2009, 11:40
Lokalizacja: Łomża
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post26 maja 2014, 18:31

A ja tylko przytaczam staropolkie przysłowie. Nic więcej! :)

Awatar użytkownika
mar_sos
Posty: 228
Rejestracja: 19 wrz 2010, 11:51
Deska: 133,140,177
Latawiec: rrd/nkb 7m, 9m, 12, 16m
Lokalizacja: Gizycko
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post26 maja 2014, 23:47

Wełniacz pisze:Rewelacja była na Miejskiej :) Podpowiedź by brać 9m i większą deskę była idealna :thumbsup: Coś pięknego z 90 minut od 12h a potem mocno nierówno od ledwo ciągnie po szkwały bardzo mocne :roll: Ale jak na jezioro to wylatałem się nieziemsko :) i ten klimat stateczki żaglóweczki, masa publiki na molo :mrgreen:


andrzejwodejszo pisze:Panowie - poważnie to my Olsztyniacy uchodzimy za tych czepialskich ( ganiających śmieciarzy na spotach ) przeważnie zbieramy syfy po innych. Prawdopodobnie ktoś coś zostawił, ale to nie my.
Sobotnia plaża miejska w Giżu REWELACJA mimo 30 minut pływania ( spóźniłem się ). Klimat żaglówek i innych przeszkód... czułem się jak na placu zabaw. Dwie godziny wcześniej i byłaby to jedna z lepszych sesyjek w moim dotychczasowym kajtowym życiu. Pozdrowienia i uwierzcie, że na Warmii też wkur!@# nas smieciarstwo na spotach.
Konop - FE, my tylko bronimy się przed niesłusznymi przypuszczeniami. :)

Peace !


Fakt takiej widowni jeszcze w Giżu nie widziałem...szczególnie na piasku :D gorzej z wodą bo jedna motorówka trochę wku#####ła przy ujściu do kanału - bezmyślnie kółka krecili bo sie ciotom fotek zachciało - debile... musiałem ostro zjeżdżać w dół do LOK'u... ledwo wróciłem, bo już siadło (sorki paniska za ton ale jeszcze mnie troche nosi jak wspomne kretynów :(..)
Ale fajnie było Was gościć i się spotkać.:)
ps. ...no i nikt "cohones" nie zostawil na gwiazdoblokach...oj było blisko... :doh:

ps2. robimy coś z mega prognozą na zatokę/zalew ? ...Gizo i Kętrzyn sie wybiera do Krynicy / Kadymy


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości