holandia

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
godik
Posty: 254
Rejestracja: 08 wrz 2009, 23:15
Lokalizacja: Holandia Waalwijk Andrychow
Kontaktowanie:
 
Post13 wrz 2009, 17:19

No to w sumie kawalek odemnie.Odezwij sie jak juz bedziesz to zrobimy jakas ustawke.Mam jak narazie w planie odwiezic niemiecka wyspe,ale wszystko od wiatru zalezy.Bylem dzisiaj w Oostvoorne nna plywaniu,ale wiaterek byl nieciekawy.Poprostu co jakis czas go w ogole nie bylo.Pozdrawiam :D

godik
Posty: 254
Rejestracja: 08 wrz 2009, 23:15
Lokalizacja: Holandia Waalwijk Andrychow
Kontaktowanie:
 
Post14 wrz 2009, 22:46

To jak tam ekipa? Jest juz jakis plan? :D

godik
Posty: 254
Rejestracja: 08 wrz 2009, 23:15
Lokalizacja: Holandia Waalwijk Andrychow
Kontaktowanie:
 
Post14 wrz 2009, 22:48

kite-zone.pl pisze:
Miśka pisze:
kite-zone.pl pisze:Jeśli zbierze się ekipa na kampera i wyjazd to ja zaklepuję jedno miejsce.


Ja również :D


No to czekamy na komplet osób i lecimy na spontanie do Holandi na pływanie:)


To jak tam ekipa? Jest juz jakis plan? :D

godik
Posty: 254
Rejestracja: 08 wrz 2009, 23:15
Lokalizacja: Holandia Waalwijk Andrychow
Kontaktowanie:
 
Post15 wrz 2009, 06:03

holender_ pisze:
godik pisze:Jezeli chodzi o przyszly tydzien to niewyglada to najgorzej,a nawet bym powiedzial ze calkiem niezle :D 0d 13 do 20 wezlow w porywach.Trzeba by sie tylko dogadac co 0-jak i kiedy dokladnie :D Piszcie












No ja jeszcze w polsce,we wtorek musze juz być w holandi w pracy,tak wiec mozemy jakąś ustawke zrobić na nastepny weekend :D
Mieszkam koło enidhoven




Jak na razie to weekend zapowiada sie bez wiatru :(

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post15 wrz 2009, 19:34

Witam . Mieszkam w Den Haag i ogólnie raczej przebywam z latawkami na suchym lądzie :lol: Można by zrobić kiedyś ustawkę w Imuiden , to wspaniały spocik na ląd i wodę ( duża mielizna przy brzegu, w każdy weekend wieje :wink: ) i już kilka osób z polski tam śmiga :)
pozdro
Ostatnio zmieniony 03 paź 2009, 18:20 przez fando, łącznie zmieniany 1 raz.

godik
Posty: 254
Rejestracja: 08 wrz 2009, 23:15
Lokalizacja: Holandia Waalwijk Andrychow
Kontaktowanie:
 
Post15 wrz 2009, 20:25

papier pisze:Witam . Mieszkam w Den Haag i ogólnie raczej przebywam z latawkami na suchym lądzie :lol: Można by zrobić kiedyś ustawkę w Imuiden , to wspaniały spocik na ląd i wodę ( duża mielizna przy brzegu, w każdy weekend wieje :wink: ) i już kilka osób z polski tam śmiga :)
pozdro
Obrazek
Obrazek

Witam :D
Ustawka dlaczego nie?Im wiecej tym lepiej.Nadchodzacy weekend niestety wyglada nienajlepiej.Wlasnie w sobote przestaje wiac.Ale cos sie pomysli.Pozdrawiam

godik
Posty: 254
Rejestracja: 08 wrz 2009, 23:15
Lokalizacja: Holandia Waalwijk Andrychow
Kontaktowanie:
 
Post28 wrz 2009, 17:50

holender_ pisze:Ja pierdykam :D
Swietnie ze taki topik powstał :D
Wiele razy sie zastanawiałem czy są jacyś Polacy co mieszkają dluzej w NL i tez mają zajawke do kitesurfengu:)
Teraz będzie mozna sie zdzwonić i gdzieś razem w grupie pojechać :D
Pozdro i do zobaczyska :D



Uwaga ziomale nadchodzacy weekend zapowiada sie wietrzny,wiec zapraszam na jakas wspolna ustawke. :D
Jak ktos jest chetny to pisac :D :D

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post28 wrz 2009, 20:36

więc ja proponuje Ijmuiden w tą sobote kitesurf/landkite/powerkite/dirtsurf od rana do wieczora ... :lol:

Awatar użytkownika
holender_
Posty: 109
Rejestracja: 31 sie 2008, 18:10
Lokalizacja: Słupsk-Holland Dariusz Nowak
Dostał piwko: 2 razy
 
Post29 wrz 2009, 20:47

papier pisze:więc ja proponuje Ijmuiden w tą sobote kitesurf/landkite/powerkite/dirtsurf od rana do wieczora ... :lol:





ja w sobote pracuje do 17stej :? ale na wieczor jestem umówiony z gudikiem,mamy plana zeby w niedziele gdzieś popływać :)

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post30 wrz 2009, 09:14

holender_ pisze:
papier pisze:więc ja proponuje Ijmuiden w tą sobote kitesurf/landkite/powerkite/dirtsurf od rana do wieczora ... :lol:





ja w sobote pracuje do 17stej :? ale na wieczor jestem umówiony z gudikiem,mamy plana zeby w niedziele gdzieś popływać :)


Nie wiem jak daleko mieszkasz od Ijmuiden ale po 17 tez bedzie wialo w sobote :lol:
co do niedzieli tez zapraszam do Ijmuiden :roll: pozdro

godik
Posty: 254
Rejestracja: 08 wrz 2009, 23:15
Lokalizacja: Holandia Waalwijk Andrychow
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2009, 17:22

papier pisze:
holender_ pisze:
papier pisze:więc ja proponuje Ijmuiden w tą sobote kitesurf/landkite/powerkite/dirtsurf od rana do wieczora ... :lol:





ja w sobote pracuje do 17stej :? ale na wieczor jestem umówiony z gudikiem,mamy plana zeby w niedziele gdzieś popływać :)


Nie wiem jak daleko mieszkasz od Ijmuiden ale po 17 tez bedzie wialo w sobote :lol:
co do niedzieli tez zapraszam do Ijmuiden :roll: pozdro


Napisz cos jak wyglada ten spot?Czy woda gleboka ,fale itd.Jutro cos planujemy i wlasnie myslimy odwiedzic ten spot :D

godik
Posty: 254
Rejestracja: 08 wrz 2009, 23:15
Lokalizacja: Holandia Waalwijk Andrychow
Kontaktowanie:
 
Post07 paź 2009, 18:59

papier pisze:
holender_ pisze:
papier pisze:więc ja proponuje Ijmuiden w tą sobote kitesurf/landkite/powerkite/dirtsurf od rana do wieczora ... :lol:





ja w sobote pracuje do 17stej :? ale na wieczor jestem umówiony z gudikiem,mamy plana zeby w niedziele gdzieś popływać :)


Nie wiem jak daleko mieszkasz od Ijmuiden ale po 17 tez bedzie wialo w sobote :lol:
co do niedzieli tez zapraszam do Ijmuiden :roll: pozdro


Odwalilismy jednak w niedziele sesyjke z Holendrem w Oostvoorne-wiaterek byl spoko.Caly czas ok 22 wezlow.

cphr
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2009, 01:26
 
Post08 paź 2009, 13:20

ktoś z lokalesów na ten weekend? szykuje się wypad ze śląska w okolice. jak pogoda się zapowiada - jaka temp wody? z wiatrem chyba nie będzie problemu?

adamchw34
Posty: 126
Rejestracja: 28 lut 2009, 22:17
Lokalizacja: śląsk / pławniowice / jastarnia
 
Post08 paź 2009, 18:49

witam, bardzo chętnie byms ię z kimś zabrał do tej wspaniałej Holandii, również zamieszkuje śląsk. Dajcie znać jak będziecie chcieli jechać!

pozdrawiam serdecznie z Chorzowa!

Adam

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post08 paź 2009, 20:32

godik pisze:Odwalilismy jednak w niedziele sesyjke z Holendrem w Oostvoorne-wiaterek byl spoko.Caly czas ok 22 wezlow.



No szkoda że przeoczyłem ten temat , mogłeś napisać na priv że też się wybieracie w tamten weekend .
Ogólnie w sobote daliśmy sobie spokój z ijmuiden bo napieprzało zdrowo ponad 35 węzełków , ale za to w niedziele wiało juz od 25 do 27 i było zajebiście ale oczywiście land :lol:

w ten weekend pewnie znowu w Ijmuiden , jak co to dajcie znać na priv .
co temp wody , to nie wiem , ale chyba jeszcze nie lodowata :)
pozdro


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości