Przelom wrzesnia i pazdziernika - jesli nie El Gouna to co ?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Fabi150
Posty: 63
Rejestracja: 16 lip 2013, 11:40
Deska: Airush Switch 142x44
Latawiec: Cabrinha Vector 14, SB 10
Lokalizacja: Płock, W-wa
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post25 sie 2015, 15:39

Jak w temacie. Rok temu byłem w El Gounie. Ogolnie podobalo mi się prócz martwej i ostrej jak brzytwa rafy i pływów no ale nie można mieć wszystkiego.
Znacie jakieś inne spoty z płaską wodą i wiatrem do brzegu ewentualnie wzdłuż kosztowo i wiatrowo zbliżone do El Gouny?

Ps. Jedzie ze mną osoba niepływająca więc jakieś odludzia raczej odpadają


Pzdr i z góry dzięki za rady.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2015, 15:44 przez Fabi150, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post25 sie 2015, 15:44

Fabi150 pisze:Jak w temacie. Rok temu byłem w El Gounie. Ogolnie podobalo mi się prócz martwej i ostrej jak brzytwa rafy i pływów no ale nie można mieć wszystkiego.
Znacie jakieś inne spoty z płaską wodą i wiatrem do brzegu ewentualnie wzdłuż kosztowo zbliżone do El Gouny?

Ps. Jedzie ze mną osoba niepływająca więc jakieś odludzia raczej odpadają


Pzdr i z góry dzięki za rady.


Tak tanio jak w egiptowie nie ma nigdzie - doslownie nigdzie.
Natomiast w miare tanio mozna ogarnac sardynie.
Miejsce godne polecenia, mega wyspa, po za plywaniem jest masa pieknych plaz i sporo ciekawych rownie pieknych miejsc.
Ja osobiscie moge polecic jesli chodzi o plaska wode Porto Botte, ty poplywasz, osoba nieplywajaca zrelaksuje sie w super bazie z super ludzmi.
Skontaktuj sie ze skyhigh.pl a onie Tobie z pewnoscia pomoga wszystko ogarnac, albo powiedza jak ogarnac to samemu.
Bedzie pan zadowolony :thumbsup:

Pozdro...

KITE JOVI TRAVEL
Posty: 147
Rejestracja: 05 sie 2014, 07:58
Postawił piwka: 3 razy
 
Post25 sie 2015, 16:13

Fabi150 pisze:Jak w temacie. Rok temu byłem w El Gounie. Ogolnie podobalo mi się prócz martwej i ostrej jak brzytwa rafy i pływów no ale nie można mieć wszystkiego.
Znacie jakieś inne spoty z płaską wodą i wiatrem do brzegu ewentualnie wzdłuż kosztowo i wiatrowo zbliżone do El Gouny?

Ps. Jedzie ze mną osoba niepływająca więc jakieś odludzia raczej odpadają


Pzdr i z góry dzięki za rady.


Witamy

Podobne kosztowo i wiatrowo na przełomie września-października z płytką i płaską wodą:
W Egipcie dodatkowo polecamy spoty Soma Bay i Hamatę. Turcja - spot Gokova (miejscowości Akyaka lub Marmaris). Sardynia - spot Porto Bote. Sycylia - spot Lo Stognone.

Pozdrawiamy i Zapraszamy na wyjazdy
JOVI TRAVEL

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post25 sie 2015, 16:30

KITE JOVI TRAVEL pisze:
Fabi150 pisze:Jak w temacie. Rok temu byłem w El Gounie. Ogolnie podobalo mi się prócz martwej i ostrej jak brzytwa rafy i pływów no ale nie można mieć wszystkiego.
Znacie jakieś inne spoty z płaską wodą i wiatrem do brzegu ewentualnie wzdłuż kosztowo i wiatrowo zbliżone do El Gouny?

Ps. Jedzie ze mną osoba niepływająca więc jakieś odludzia raczej odpadają


Pzdr i z góry dzięki za rady.


Witamy

Podobne kosztowo i wiatrowo na przełomie września-października z płytką i płaską wodą:
W Egipcie dodatkowo polecamy spoty Soma Bay i Hamatę. Turcja - spot Gokova (miejscowości Akyaka lub Marmaris). Sardynia - spot Porto Bote. Sycylia - spot Lo Stognone.

Pozdrawiamy i Zapraszamy na wyjazdy
JOVI TRAVEL


Kuuurwa mac czy ty musisz wszystko spamowac wiesniaro ???
Co za DZIADOSTWO !!!!!!!!!!!!
#Fabi150 jak sie zdecydowalbys na sardynie to skihigh napewno ogarnia wszystko Tobie taniej niz jovitravel,
ewentualnie ja Tobie wszystko ogarne zupelnie za free, byle bys tylko nic nie kupowal od tej spamery :-)

Pozdro...

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post25 sie 2015, 16:32

#Pablo czy to forum juz nie moze istniec bez wszedobylskiego biznesu ?
Czlowiek pyta, czlowiek stara sie pomoc, moze wyjdzie jakas debata na dany temat, w koncu to forum,
a tu KURWAAA bum, oferta biznesowa... ZEN nad ZENY sie tu robi :naughty:

Pozdro...

Fabi150
Posty: 63
Rejestracja: 16 lip 2013, 11:40
Deska: Airush Switch 142x44
Latawiec: Cabrinha Vector 14, SB 10
Lokalizacja: Płock, W-wa
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post25 sie 2015, 16:47

halo halo proszę o spokój w moim wątku zanim zejdzie na boczny temat :)

Szczerze mowiąc Lo Stagnone obserwowałem już wcześniej a Porto Botte jakoś mi umknęło. Zastanawiam się jak tam jest z wiatrami we wspomnianym terminie. Bo patrząc na suche statystyki na wind finderze to El Gouna ( a może po prostu Egipt) wypada dużo bardziej obiecująco niż wspomniane miejscówki.

Ps. Tak tak wiem.......rozmawiamy o statsach i wietrze i rownie dobrze możemy powróżyć sobie z kuli ;)

KITE JOVI TRAVEL
Posty: 147
Rejestracja: 05 sie 2014, 07:58
Postawił piwka: 3 razy
 
Post25 sie 2015, 17:30

Witam

Jako pracownik biura odpowiedziałem informacyjnie na posta bez podawania przekierowań, stron, itd. Nie mam ochoty ciągnąć tego mało sympatycznego.... dialogu z przedstawicielami BIZNESU.
Od oceny czy wpis był nieodpowiedni jest administrator.

Dodatkowo Fabi150 wyjazdy na spoty o których pisałem możesz kupić w co najmniej kilku biurach podróży lub szkółkach ogłaszających się na tym forum.

pozdrawiam
Wojtek

Awatar użytkownika
usterki
Posty: 28
Rejestracja: 04 sie 2014, 19:57
Deska: Joke 134
Latawiec: Best TS 9/12
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post26 sie 2015, 16:07

My lecimy na Sardynię 30.09-14.10 :D
Przeglądałem statystyki, ale liczę na to ,że jednak da się popływać przez kilka dni.
Loty tanie Ryanem (z Krakowa) - poszukaj, coś dopasujesz.
Co do kwatery to my ogarnialiśmy przez booking.

Aha - miejscówka również wybrana z premedytacją dla tych pływających i tych opalających się.
Samemu wyszło 2x taniej za 2 os. dorosłe i małe dziecko w porównaniu z ofertą biur podróży (zamiast tygodnia mamy 2 i jeszcze starczy wynajęcie auta).
Minusem jest to, że loty są z Krakowa do Cagliari - musimy dojechać z Wawy, a potem na kwaterkę do Porto Botte. Trzeba wynająć auto na 2 tyg. bo na spot jest 4 km... z drugiej strony podobno południe wyspy jest super, więc jak nie będzie wiało to będziemy jeździć i zwiedzać ile wlezie.

Jak masz pytania to wal na priv.


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości