LEFKADA sierpień

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Vrona
Posty: 9
Rejestracja: 01 sie 2014, 16:37
Deska: SU-2
Latawiec: RPM
 
Post16 lip 2016, 10:09

Ktoś wybiera się na Lefkade w sierpniu i jest chętny na wspólne pływanie, 08.08 - 18.08 ??

Ewentualne rekomendacje spotów? Milos Beach podobno wymiata.

Pozdro! :thumbsup: 8)

szymonp
Posty: 14
Rejestracja: 25 lis 2014, 23:13
 
Post02 sie 2016, 12:49

Ummm, milutko wspominam pobyt na Lefkadzie w tamtym roku, a już w szczególności tą plażę!
Plaża długa, szeroka i klimatyczna.... niemal w całości dostępna do kitowania -raz jeden wiało onshore więc wspaniale było pywać wzdłuż brzegu.
Super relacje z Lefkady znajdziesz tu na forum: viewtopic.php?f=28&t=59428&p=428642&hilit=lefkada#p428642

Ps. jak zamierzasz się tam dostać? Ja w tamtym roku jechałem autem...

MaciejP
Posty: 112
Rejestracja: 07 maja 2014, 08:58
Dostał piwko: 3 razy
 
Post02 sie 2016, 14:29

Właśnie. Masz jakieś szczegóły ? Transport, nocleg ??? Szukam czegoś na sierpień.

szymonp
Posty: 14
Rejestracja: 25 lis 2014, 23:13
 
Post04 sie 2016, 09:49

Hej

Jechałem autem - droga długa ale ciekawa.... taka mała przygoda gdzie mogłem oglądać Serbiię czy Macedonię (polecam nocleg w Scopie lub nad jeziorami w Macedoni).
Nie wiem jak sytuacja na granicach dziś wygląda i czy w związku z tym dotarcie tam autem jest uzasadnione. Polecam jednak ten sposób podróżowania w to miejsce.
Mieszkaliśmy przy plaży Vassilik - czyli dokładnie na południu wyspy przy samej plaży (namiar na kwaterę mogę podać) - wycieczki na północ do plaży kajtowej codziennie choć nie stanowiło to jakiegoś kłopotu pomimo trzydziestu kiklu kilometrów drogi w jedną stronę. Myślę że klimat Vassiliki nam to wynagradzał.
Dzwoń pod 662042211 gdybyś chciał znać detale.
Szymon

Awatar użytkownika
yureksurfer
Posty: 165
Rejestracja: 30 maja 2010, 22:09
Deska: naish
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Kraków
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post05 sie 2016, 10:53

ja jestem świerzo po Lefkadzie....
1. Miejscówka zajebista.
2. Szukanie kwatery w Vassiliki to absurd, masz kupe kwater tuż przy spocie i nie ma sensu dymać codziennie po 45 min w jedną stronę krętymy górskimi drogami :lol:
3. Omijacie daleko szkólke i knajpe z lewej strony plaży (Mili beach) (Właściiel Hristos). Wyjątkowa kanalia nastawiona tylko na kasę. Do nas się dowalał że nie możemy pływać blisko jego kawiarni bo to jest jego teren... itp brednie. (oczywiście chodziło o kasę bo każdy kto mu nie płaci jest wrogiem) Nawet pracownicy nadają na niego ile wlezie....
4. W razie pytań pisz... :)


pozdr.


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości