Zalew Wiślany - Kadyny

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Szwedak
 
Post16 kwie 2004, 14:54

Hmmm,
dlaczego któryś raz z rzędu niewinne pytania i konkretne odpowiedzi kończą się oskarżeniami o nieuczciwą reklamę.
Nie pozwólmy aby zawiść i sprzeczność interesów kolidowała z radością
uprawiania tego sportu, czy nawet stylu życia.


A cha, I żeby nikt nie oskarżył mnie że zabieram głos jako gość podaję adres e-mailowy: Krzysztof_szweda@interia.pl

Więcej luzu "młodzieży"!
I piszmy o tym co nas interesuje i co sprawia radość, za nic mając interesy przedstawicieli, dystrybutorów, sprzedawców,...

Awatar użytkownika
Adamski_Ustka
Posty: 418
Rejestracja: 04 sie 2003, 11:20
Lokalizacja: Ustka
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post16 kwie 2004, 15:03

Witam !

Pływam na SU2 127 cm i to jest najlepsza deska na Polskim rynku !
Jakościowo nie ustępuje ona Sky Walkerowi, a do tego jest tańsza.
Jeszcze dodam że deski Sky Walker i SU2 są jednymi z najlepszych desek na świecie ! a ich cena detronizuje wszystkie markowe deski.
Dane – długość 127 cm , szerokość 38 cm, finy North 5 cm, grubość deski na całej powierzchni 1,1 cm ! waga deski suchej poniżej 2 kg.
Grafika obydwu firm to rzecz gustu jedni lubą ciapki inni kwiatki, a inni gołe babki. :lol:
Sorry że tak mało napisałem ale nie mam więcej czasu bo albo pracuję albo pływam, z przewagą pływania.

Pozdrawiam Adamski_Ustka

Szwedak
 
Post16 kwie 2004, 15:24

SUPER, zadowolenie ze sprzętu to połowa sukcesu.

W zeszłym roku na Rewie spotykałem koleżkę który pływał na komorowcu i na desce wyciętej z "czegoś żółtego". Deska prawdopodobnie była bardzo trudna w prowadzeniu, ale powiem wam, wyglądało to super profi.

A może koleś jest gdzieś na Forum? Niech się odezwie.

Krzysztof

morlov
Posty: 752
Rejestracja: 08 sie 2003, 22:21
Lokalizacja: Rumia, strefaextreme.pl
Kontaktowanie:
 
Post16 kwie 2004, 15:52

Pewnie chodzi o IgoraS ;)
ups.. a moze chcial sam sie pochwalic :twisted:

Awatar użytkownika
IgorS
Posty: 407
Rejestracja: 25 wrz 2003, 09:26
Deska: North/Nobile/Cab
Latawiec: Cabrinha, AirRush
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 1 raz
 
Post16 kwie 2004, 16:37

Czym tu sie chwalić :roll:
Po prostu nie czytam postów odnośnie Zalewu, gdyż mieszkam w Rumunii i mam bliżej do Rewy :wink: dlatego nie odpowiedziałem.
Co do deski to zapewne tak, gdyż często jej rozmiar mnie przytłaczał, z względu na rozmiar 170cm a szeroka na 40cm prawie na całej długości.
Więc często czułem się jak sztangista wyciskający nogami rzepki z kolan :shock:
Ale to już przeszłość gdyż deska została odłożona do lamusa i przyda się kolejnemu początkującemu :idea:

Awatar użytkownika
EUTANATOR.com
Posty: 34
Rejestracja: 17 mar 2004, 08:51
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontaktowanie:
 
Post16 kwie 2004, 16:53

Adamski_Ustka pisze:Witam !

Pływam na SU2 127 cm i to jest najlepsza deska na Polskim rynku !
Jakościowo nie ustępuje ona Sky Walkerowi, a do tego jest tańsza.
Jeszcze dodam że deski Sky Walker i SU2 są jednymi z najlepszych desek na świecie ! a ich cena detronizuje wszystkie markowe deski.
Dane – długość 127 cm , szerokość 38 cm, finy North 5 cm, grubość deski na całej powierzchni 1,1 cm ! waga deski suchej poniżej 2 kg.
Grafika obydwu firm to rzecz gustu jedni lubą ciapki inni kwiatki, a inni gołe babki. :lol:
Sorry że tak mało napisałem ale nie mam więcej czasu bo albo pracuję albo pływam, z przewagą pływania.

Pozdrawiam Adamski_Ustka



elo aDamski!

mam nadzieję, ze się spotkamy w Gardnie - wstępnie planuję sie tam zjawić 3 maja i liczę, że pozwolisz sie przejechać na tej maszynie - ciekaw bardzo jestem jak chodzi - i zgadzam sie w 100% - mamy świetne polskie deski, które w połączeniu z ceną deklasują wszystkie marki
no ale czasami fajnie jest mieć dobrą metkę - sam też tak czasem mam i to rozumiem - każdy wybiera to co lubi


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

cron