Kamienica

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
majer
Posty: 699
Rejestracja: 11 sie 2003, 23:46
Lokalizacja: Chodzież
Kontaktowanie:
 
Post22 kwie 2004, 23:45

cześć!

Rolnik jedzie do Holandii 1 maja-jesli chodzi o namiary to na pewno sam da znać:))

miałem z nim jechać jednak nie wyszło..a szkoda - nieźle dalibyśmy czadu!!!

pozdrawiam

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post23 kwie 2004, 15:39

Czesc!
Od 1-8 siedzimy w Waasenar(10 km od Hagi) plywamy jak tylko cos podyma w Katwik. Korzystam z uprzejmosci taty i mobilnie jestem niestety ograniczony.Namiary na mnie 606 892 986 jak cos to sms-uj.Pozdrawiam Rolnik

Awatar użytkownika
B-rider
Posty: 212
Rejestracja: 15 lut 2004, 13:02
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post23 kwie 2004, 19:53

Witaj,
Kurde tak tez przypuszczalem, ze jak zwykle gdy pojawia sie okazja do wspolnego spedzenia czasu to g.... z tego wychodzi. :think:

My smigamy 25 kwietnia i wracamy 30 kwietnia do kraju (Hoek van Holland). Wolnego czasu bedzie moze z pol dnia - chyba pojade wtedy objechac co wazniejsze spoty :twisted:

Pozostaje wiec powiedziec - moze nastepnym razem :wave:

Do uslyszenia
gborkows

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post23 kwie 2004, 21:37

Mysle ze bedzie okazja spotkac sie na kamienicy :beer: jak tylko wroce z hollandii mam zamiar wspolnie pokitowac z majerem :wink:

Awatar użytkownika
majer
Posty: 699
Rejestracja: 11 sie 2003, 23:46
Lokalizacja: Chodzież
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2004, 01:08

na kamienicy spotkamy się na pewno!!!

w ten weekend chcialem zaatakować spot, ale zmienili prognozy - nie wiem zobaczymy...
w sobotę lub w niedziele na pewno się pojawię...

pozdro

Awatar użytkownika
EUTANATOR.com
Posty: 34
Rejestracja: 17 mar 2004, 08:51
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2004, 02:09

prognozy się, po.... rozjechły, więc nie jade do 3city

jeśli tylko w sobotę lub niedzielę będzie sie coś sensownego działo z pogodą w okolicy Poznania, to pewnie jakąś ekipką wpadniemy do Kamienicy

mam nadzieję, że się zobaczymy

Awatar użytkownika
EUTANATOR.com
Posty: 34
Rejestracja: 17 mar 2004, 08:51
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2004, 22:59

jedziemy jutro (niedziela) z samego rana - jak na razie na ICMie podają że jest szansza na 10-12 węzłów, wiec może uda sie coś wycisnąć. jak nie to trudno - pooglądamy szuwary

Awatar użytkownika
majer
Posty: 699
Rejestracja: 11 sie 2003, 23:46
Lokalizacja: Chodzież
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2004, 23:55

ja będę jutro tj w niedzielę ok 13.00

pozdro

majer

Awatar użytkownika
swistak
Posty: 663
Rejestracja: 19 mar 2004, 23:25
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post25 kwie 2004, 19:32

jakies plywanko bylo na kamienicy 10-16wezlow -ale nareszcie rozpoczalem sezon :D nawet jakies skoki dalo sie zrobic jak przyszkwalilo

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 kwie 2004, 23:39

EUTANATOR.com pisze:pomimo tego, ze prognozy nie wskazywały na jakieś wielkie szanse powodzenia na tym kołopoznańskim spociku, zabraliśmy się ze Świstakiem i koło 10:30 byliśmy już na miejscu. Po wyjściu z auta zaskoczył nas bardzo miło wiaterek o prędkości ca 13 węzłów. Wypakowaliśmy wiec sprzęt i zaczeliśmy go taklować. Świstak chciał wyjsć na swojej 9tce Loopa, ale szybko sie okazało, ze to nie na te warunki, więc wziął 15 Globeridera. Troche pływał a ja w tym czasie próbowałem sobie dosztukować do kajta 5tą linke. Wiatr było ostro do brzegu i siadło, więc znosiło na brzeg.
Jak wyszedłem z 18 to już nie było za bardzo zabawy. W między czasie zjechała sie większa ekipka - Chinol, UrbanR i na sam koniec Majer.
Wiało mega nierówno - przez 20 minut kuje, potem nagle siada, że latawce spadają z nieba. Akurat co wchodziłem do wody, to siadało, co schodziłem to zaczynało wiać - standard.

Raz też o mały włos nie straciłem życia - wczoraj po południu zmajstrowałem sobie taki system w barzem, że przez dziurę przechodzą mi obie przednie linki, które podczepione są do szekli Wicharda. TAk więc jedna z tych linek robi w razie czego za lisza. Następnie Wichard podpięty jest do chicken loopa, żeby można było pływać unhooked.

A ta niebezpieczna historia wyglądała tak, kumpel mi odpalał 18, ale prawie w samym centrum okna wiatru. Przy...ło !!!! i całe to badziewie, nie wiedzieć czemu wyrwało mi z rąk. Latawiec pomknął w kierunku drzew, po drodze Urban próbował jeszcze złapać bar... na szczęście nikomu nic się nie stało, sprzęt cały a ja spędziłem troche czasu na drzewie. No może nie całkiem sprzęt cały, bo chickena rozerwało na pół, ale pies go drapał.

Jaki z tego morał - PRZY WIATRACH ONSHORE UWAŻAJ 3 RAZY BARDZIEJ NIŻ W INNYCH SYTUACJACH I TO CO WYDAJE CI SIE JUZ NIEWIELKIM RYZYKIEM, MOZE BYC BARDZO NIEBEZPIECZNE. Dlatego lepiej wszystko robić spokojnie i bez niedbalstwa. Lepiej nie wyjść na wode wcale niż skończyć w szpitalu.

no dobra, teraz kilka zdjęć
Obrazek
Świstak ze swoją przyszła żoną

Obrazek
Chinol robi kitepasa - to jest wariat no!

Obrazek
to był dzień chicken loopów - Majer pomimo zerwanego oczka, z zimną krwią kontroluje sytuację

peace - i oby wiało w przyszły weekend!!!

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 kwie 2004, 23:40

swistak pisze:no i pogoda( moze poza rownym i mocnym wiatrem) dopisala bylo w cieplo, sloneczko grzalo i woda całkiem ciepla. Ogolnie jestem bardzo zadowolony, gdyz troche poplywalem i poskakalem czyli jednym slowem nareszcie rozpoczalem sezon 2004 :D
ps dzieki lukasz za wszelka pomoc!

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 kwie 2004, 23:41

EUTANATOR.com pisze:a i jeszcze pare fot - tym razem z AKCJI !!!

Obrazek
u Chinola zdecydowanie przewija się styl kug-fu, aijja

Obrazek
choć balet jest mu równie bliski, jak szkola klasztoru Shao Lin

Obrazek
Urban spada z powietrza prosto na upatrzonego za wczasu szczupaka



Obrazek
a ja spędzam czas eksplorując przyrodę - "W poszukiwaniu zawieszonego bara" czyli portrety polskiej wsi

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 24 lip 2003, 11:47
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 kwie 2004, 23:41

M4X pisze:No fajnie polataliscie :thumbsup:
My dzisiaj sie za daleko nie wybieralismy i poujezdzalismy pobliska lake 8)

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post25 kwie 2004, 23:49

Eutanator napisał
Troche pływał a ja w tym czasie próbowałem sobie dosztukować do kajta 5tą linke

Podpinasz 5 linkę tak jak w WIPIKACH 2004?? i dlaczego??
Ja robię to samo :)

Awatar użytkownika
majer
Posty: 699
Rejestracja: 11 sie 2003, 23:46
Lokalizacja: Chodzież
Kontaktowanie:
 
Post28 kwie 2004, 23:38

Cześć!

prognozy na piatek i sobotę są obiecujące :roll:
jesli nic sie nie zmieni pojawię sie w sobotę - czy jest ktoś chętny :?:
wiem, że większość osób wybiera sie nad zatokę(albo wogóle gdzieś wyjeżdza) ja niestety jestem uwiązany na miejscy w sobotę i niedzielę weselem(k......gdyby nie rodzina...też pojechałbym nad zatokę)

na kilka godzin dam radę sie wyrwać :?

pozdrawiam
majer


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości