MIEDWIE !!!

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
O'błędnik
Posty: 533
Rejestracja: 16 paź 2003, 10:35
Lokalizacja: Świebodzin
Kontaktowanie:
 
Post16 kwie 2004, 19:08

Zapraszam wszystkich zapaleńców nad jezioro miedwie w sobotę i niedzielę. Ja z kolegą będziemy tam od około 10-11 więć kto ma ochotę niech do nas dołączy.

Wczoraj byliśmy z Maćkiem i Rolnikiem nad miedwiem i było nawet fajnie tylko wiatr strasznie kręcił i przyjechaliśmy trochę za pużno bo o 13 a o 14 zeszliśmy dopiero na wodę. Najpierw rolnik pokażał klasę a ja po sklejeniu latawca(przebił się o szkło na palży,że akurat musiało tam leżeć) też ruszyłem. Początkowo było fajnie ale mało trochę wiatru, popływałem bo zabrałem ze sobą mojego ukochanego "flaperka" (BIC Fly Surf 220) :lol: i na nim trochę pojeździłem, podczas gdy rolnik częściowo czekał na wiatr (zaleta flapera) ale pużniej ruszyliśmy obaj , ja już na małej desce bo szkwąły były niezłe tylko kręciło i nie dało się utrzymać wysokości i spowrotem zawijaliśmy z rolnikiem pieszo, on niestety rozwlił sobie korek w latawcu (awaryjnie spuszczając powietrze) a ja wracałem kilometr w wodzie po pas z rhino 18m2 w powietrzu. Trapez mało mi ... ...nie ucioł ale i tak było warto. Jeszcze nigdy nie było tak że jak pojadę nad to piękne jezioro to nie polatam, choć trochę ale zawsze.

Myślę że jutro bedzie lepiej niż było wczoraj bo prognozy są troszkę lepsze.
Jeszcze raz wszystkich zapraszam!!!

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post17 kwie 2004, 21:41

Bylo calkiem dobrze.Kazdy zaliczyl dzien czyli zlapal skwal 8) zdazaly sie nawet podskoki.6 kitow w gorze to niezly wynik jak na taka wczesna pore.Romiary od 14rhino2 - 18.1fone.Oczywiscie uwienczeniem dnia byl wspolny grilek .Jak ktos jeszcze nie wie gdzie jechac to jutro od 10 w Wierzbnie nad Miedwiem bedzie sporo kitow :wink: Pozdrawiam Rolnik

Awatar użytkownika
O'błędnik
Posty: 533
Rejestracja: 16 paź 2003, 10:35
Lokalizacja: Świebodzin
Kontaktowanie:
 
Post18 kwie 2004, 21:01

Witam.
Kolejny udany dzień, nawet bardzo.
Tak jak mysleliśmy kitów było dużo (11szt.) Latały nawet dzieci nawet 4 lati. Świetny dzień i szkoda tylko że wiatr był tak nie równy że wysokość utrzymywali tylko fachowcy, no ale taka jest kolej rzeczy że swoje na pieszo trzeba przejść :D .

Wszystkich pozdrawiam i zapraszam nad Miedwie za tydzień.

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post18 kwie 2004, 22:23

No nie przesadzaj jak wszyscy zeszli z wody dopiero zaczelo wiac :wink: a ktos mowil ze fony nie ciagna w gore 8) .Doborowe towarzystwo,calkiem dobry wiatr do 16wezlow fantastyczny dzien .Jeszcze raz gratulacje dla Macieja :beer: kupie flowa za 500 :wink:

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post21 kwie 2004, 22:43

I co beda jacys twardziele w weekend na miedwiu?Ja sie pisze oczywiscie jak mnie kto zabierze :( 8) :jump:

Awatar użytkownika
O'błędnik
Posty: 533
Rejestracja: 16 paź 2003, 10:35
Lokalizacja: Świebodzin
Kontaktowanie:
 
Post22 kwie 2004, 11:51

W niedziele na bank ale nie wiem jeszcze jak z sobotą (praca).
Zajedziemy po ciebie tylko chyba będziesz sam bo inaczej sie nie zmieścimy, sam wiesz.

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post22 kwie 2004, 13:38

Niedziela wyglada o wiele lepiej :wink: ja sobote raczej odpuszcze ma lac.Wybieram sie sam :jump:

Awatar użytkownika
hase
Posty: 373
Rejestracja: 09 paź 2003, 10:05
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Kontaktowanie:
 
Post22 kwie 2004, 14:09

1-3 maja Miedwie i to z rodzinkami :twisted:

Awatar użytkownika
O'błędnik
Posty: 533
Rejestracja: 16 paź 2003, 10:35
Lokalizacja: Świebodzin
Kontaktowanie:
 
Post23 kwie 2004, 11:06

Siema!
My będziemy na długi weekend już w piątek 30.04 i zostajemy do poniedziałku 3.05. Maciek bedzie z rodzinką ja najprawdopodobniej sam,ale wezme sobie psa :D .

A co do tego weekendu to w sobotę napewno mnie nie bedzie a w niedziele postaram się być.

Hase, możesz już pływać?

Awatar użytkownika
hase
Posty: 373
Rejestracja: 09 paź 2003, 10:05
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Kontaktowanie:
 
Post23 kwie 2004, 11:19

no 1-3 bede plywal ... tez wezmiemy psy .... co twoj ma sie nudzic :twisted: ...tez chyba bedziemy od tez piatku

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post23 kwie 2004, 21:49

A moze Swinoujscie !!!!sprobowac morskich wojazy 8) dozucam 50z na wache co ????to chyba jedyna szansa na niedziele - gwarantuje bzpieczne plywanie :roll: .Chyba ze zupelnie siadzie :?
Spot jest pewny!!!! Zajebisty!!!Kilka razy latalismy tam z Majerem.

Awatar użytkownika
majer
Posty: 699
Rejestracja: 11 sie 2003, 23:46
Lokalizacja: Chodzież
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2004, 01:15

potwierdzam!!!

spot nie znany(kajtów szukać jak ufo)ale warunki są super - bezpiecznie, płytko, wietrznie - zawsze wieje wiecej niz podaja prognozy!!!

latanko zawsze było tam super...

no i te kobitki topless tez dodawały uroku:)))

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post24 kwie 2004, 21:09

Jestesmy od 11 w Wierzbnie ,moze zwaieje wbrew niewiernym. :beer:

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post26 kwie 2004, 11:52

Niestety nic nie bylo chociaz jak zwykle dzien byl bardzo udany.Przy marnych pierdnieciach kaczora udalo nam sie odpalic najwieksze potwory i zmoczyc sie w wodzie bo plywaniem trudno to nazwac.Do wierzbna zwalilo sie czyba ze 20 osob 8) ,12 kitow eleganco napompowanych czekalo wraz ze swoimi wlascicielami na wiatr :evil: .Kazdy co jakis czas wyskakiwal z latawcem w gorze majac nadzieje ze to wlasnie teraz zaczyna wiac po czym trenowal stawianie potworow z wody bez wiatru i skutku :cry: .Ciekawym akcentem tego dnia byla nowa wipica(....)19.5 ze slynna 5 linka ktora mielismy okazje potestowac(czytaj postawiac z wody) .System dziala.Po wpadnieciu do wody ciagnie sie owa 5 linke i wszystko dzieje sie juz samo bez biegania(plywania)w strone latawca nawet nie przypuszczalem ze tak latwo mozna postawic z wody prawie 20m latawiec.Ciekaw jestem jak to dziala w warunkach przezaglowania.
Dzieki Jacek za zabranie mnie nad Miedwie :beer:

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post28 kwie 2004, 22:23

Jestem zaskoczony cisza w eterze :shock: .Szykuje sie WIELKIE spotkanie na miedwiu i do tego prognozy na piatek sa nader obiecujace .Kombinuje jak kon pod gorke zeby dobic do reszty chociaz na chwile.Czy ta cisza to wynik ostatniego przeludnienia na spocie czy moze zbieracie dutki na weekend i nie macie czasu skrobnac na forum. 8)


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości