ZEGRZE windy 13.05 !

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 maja 2004, 23:52

Po drodzę wszystko wsakzywało na to, że całe paliwo spali się na marne :?
Jednak już na miejscu nie było tak najgorzej od 8-12 węzłów, wyglądało nieźle...
Oczywiście jak na Zegrze przystało tuż po wystartowaniu kajta okazało się, że ledwo mogę odpłynąć od brzegu a po krótkiej chwili straciłem ok 100metrów wysokości. Niestety ze względu na uroczą, osłoniętą słomianą matą barkę, druty energetyczne i drzewa nie było mowy o powrocie "pod górę" brzegiem czy głęboką wodą :evil:

Przez następną godzinę ( ~16:00-17:00 ) zrobiłem ok 20 trójkątów kajciarza - nie mogłem jednak wrócić do miejsca z którego wyszedłem :evil: :evil: :evil:
Niestety w zasięgu wzroku nie było też nikogo, kto złapałby mi kajta :(

W pewnej chwili jednak wiatr lekko odkręcił i zawiało znowu ok 12 węzłów :D :D :D
Już pierwszym halsem wróćiłem do miejsca startu i przez następne pół godziny zrobiłem kilka konkretnych trików, jak 720 board off, wizard, kick flip, foot offy... Warto było pomęczyć się tą godzinkę, żeby później nacieszyć się kilkoma dobrymi lotami :P :P :P

P.S.
W penym momencie...patrzę, a nad wodę podjeżdża fura z parkingu mojej uczelni :D koleś zaczyna (jak ja lubię ten zwrot :wink: ) dymać kajta...
Okazało się, że mam w szkole nowego kolegę-kajciarza, który pierwsze kroki robił w majówkę w tym roku.

Spotkajmy się nad zalewem :D , północne wiatry są całkiem spoko, bo wiatr przechodzi przez cały Zalew i jest w miarę równy.

cH

Awatar użytkownika
kowis
Posty: 386
Rejestracja: 29 sty 2004, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2004, 00:32

siema
pływasz cos w ten weekend nad zegrzem?
pozdr kowis

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2004, 03:46

Nope, jutro jadę na Hel odmrażać zatokę :mrgreen:

Pozdrawiam
cH


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości