Środa -Gdańsk - Brzezno

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post18 maja 2004, 23:17

Dajcie spokój. Brzeźno nadaje się do leżenia na piasku. Nie wiem, bo nie obserwowałem wiatrów(jak można wiatr obserwować :lol:, ) ale zachodnie to zawsze były wiatrami takimi jak to opisałem powyżej :roll: Brzeźno jest dobrym miejscem (niestety zupełnie nie do nauki )jak wieją północne kierunki. Wtedy wiatr jest w miarę równy, ale daje do lądu i z dosyć falką. Sopot przy zachodnim to wiatr od lądu i zakładając, że plaża jest wąska i przestrzeń zakryta to jeszcze gorsze miejsce na zachodni wiatr niż Brzeżno. Bardzo chciałbym pływać u siebie, bo mam to pod nosem, ale jak są takie warunki jak dzisiaj to ja dziękuję. Poszedłem wieczorkiem i nawet równo wiało-dopuki nie napompowałem kajta i nie wbiłem się w piankę. Jak nie przypier............ chyba z 6B to się przez chwilę zastanowiłem czy warto jeszcze pożyć czy nie. 16m2 przygotowane do lotu - szkwałek sobie poleciał - no to w górę. I oczywiście szybka akcja . Wedle scenariusza z godziny 13. Paralotnia - dziura - latawiec w wodzie.
Dobrze, że CLS jak na razie( odpukać puk, puk) działa dobrze. Trza do Rewy jeździć. Tam jak byłem to zawsze jakoś(porównywanie do brzeźna)dobrze wiało.

Awatar użytkownika
>M-I-S-I-E-K<
Posty: 106
Rejestracja: 15 kwie 2004, 20:13
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post19 maja 2004, 08:10

Zak ja tam sie przejade chociasz zobaczyc, ale biore ze soba troszke mniejsze keity 8 i 10 :-)

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 maja 2004, 09:10

Cześc, zobacze co da się zrobić w srodę popołudniu. Jak czas mi pozwoli to wpadnę do Jelitkowa.ok 17.00 , Jesli nie to na pewno jutro ( czwartek) ok. 16.30 Jade do Rewki ( zobaczymy jak tam meteo) i pewnie znalazłoby sie trochę miejsca w aucie dla chętego( lub dwóch).
Pozdrawiam fuu1

:D
GG 2574602

Awatar użytkownika
>M-I-S-I-E-K<
Posty: 106
Rejestracja: 15 kwie 2004, 20:13
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post19 maja 2004, 14:30

Zapraszam, im więcej tym lepiej :-D w tłumie łatwiej się ukryć. Niestety jak patrze na kierónek to nienajlepiej ale się zobaczy na miejscu bede prawdo podobnie ok 17.00 w jelitkowie.

Leeloo
Posty: 861
Rejestracja: 08 sie 2003, 09:07
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 maja 2004, 14:53

:roll: ....prawdopodobnie .... kierunek.....
Misiek-zlituj się ... użyj słownika czasem :naughty: :wave2:
Pozdro

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post19 maja 2004, 21:57

Jak Zak powiedzial tak bylo :D na plazy zjawilem sie po 17 deszczyk przestal kropic ale wraz z nim znikl wiatr :( posiedzialem na piaseczku puscilem dwa dymy i polazlem na browara opijac smutki :D W Bacowce spotkalem MISKA i jego kumpla (nie pamietam imienia sorki). Pogadalismy a w miedzy czasie zajebiscie sie rozpadalo.
... okolo 20 zaczelo czadowo drzewka wiginac pod oknem, wiec znow wyrwalem sie na plaze! Niestet wiatr jest strasznie nierowny i do tego kreci jak oszalaly. z godz powalczylem i do domciu. Dzien mozna uznac za "nie stracony: :D :D
pozdrawialski LN


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości