Telewizja Polska- samochody na wiatr ;/

Buggy, Mountainboard, Powerkiting, Dirtsurfer i inne lądowe cuda.
Dawidus
Posty: 55
Rejestracja: 29 maja 2007, 15:48
Lokalizacja: Ostr
 
Post28 sty 2009, 20:30


Awatar użytkownika
SWIRUS
Posty: 992
Rejestracja: 07 sie 2006, 12:03
Lokalizacja: Sz-n
Kontaktowanie:
 
Post28 sty 2009, 22:07

"...Panowie ...z portalu landkining.pl (landkajning.pl)"

Gospodarz programu z TVPiS przygotował się na maxa :-)
Wiedzę ma potężną a słownictwo fachowe ma w MAŁYM palcu :wink:

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post02 lut 2009, 16:44

dziwnym jest , ze nie wstydzili sie wystapic w tak obciachowym programie :roll: emitowanym chyba dla emerytow i kur domowych :lol:

PS : moze nastepne spotkanie z landkiting.pl w tvn styl ? albo jakims innym kobiecym programie ?

:lol:

enozo
Posty: 753
Rejestracja: 15 lip 2005, 16:46
Lokalizacja: Zewsząd
Kontaktowanie:
 
Post03 lut 2009, 02:18

papier pisze:dziwnym jest , ze nie wstydzili sie wystapic w tak obciachowym programie :roll: emitowanym chyba dla emerytow i kur domowych :lol:

PS : moze nastepne spotkanie z landkiting.pl w tvn styl ? albo jakims innym kobiecym programie ?

:lol:
a Ty która jesteś grupa :?: emeryt czy kura domowa, że oglądałeś..www.żal.pl/papier :lol:

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post03 lut 2009, 09:01

enozo pisze:a Ty która jesteś grupa :?: emeryt czy kura domowa, że oglądałeś..www.żal.pl/papier :lol:


no wlasnie nie ogladalem bo za wczesnie rano ten program nadawali, tak rano to tv ogladaja wlasnie tylko emeryci i kurki domowe :))

mam nadzieje ze nastepny wasz wystep bedzie w jakims programie kulinarnym o bardziej przystepnej dla mnie godzinie ;) .www.lanskiting.pl/enozo;)


PS: rozumiem ze ten wystep to dla promocji tego zacnego sportu , ok ! , tylko dlaczego wybraliscie akurat ten program?, to tak jakby promowac rugby w programie o szydelkowaniu ;) hmmm okazuje sie ze to nie pierwszy wasz wystep w tym programie . :) jeszcze jeden i bede sie chwalil ze kupilem pierwszy latawiec od kolesia z telewizji sniadaniowej :)

Awatar użytkownika
wasil
Posty: 147
Rejestracja: 13 sty 2009, 21:11
Deska: SU-2
Latawiec: Slingshot RPM 2015 11m
Lokalizacja: Koszalin
Kontaktowanie:
 
Post03 lut 2009, 11:58

A Ty papier widzisz co czytasz? Żal mi Ciebie naprawdę. Według mnie to wielki sukces dla całego Landkitingu w Polsce,że jakaś chociażby jego krótka wzmianka pojawiła się w Tv. I nie ważne czy było to o 6 rano czy 23 wieczorem.Jeśli dzięki temu programowi zainteresował się przynajmniej tym sportem chociaż jeden nowy adept latania latawcami to powinniśmy się z tego ogromnie cieszyć.

Poza tym nie wydaje mi się,aby chłopacy z portalu landkiting.pl mogli sobie przebierać w jakiej stacji telewizyjnej chcą wystąpić. Ja w 100% popieram ich występ i za to dla nich gratki!

A Ty papier chyba im zazdrościsz dlatego tak piszesz! Hamstwo na tym forum naprawdę nie zna granic :?

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post03 lut 2009, 12:15

wyluzuj koles . jakie chamstwo ? czy kogokolwiek tu obrazilem ? forum jest od swobodnego wypowiadania sie ( oczywiscie kulturalnego) oraz krytyki .
Wlasnie sek w tym ze wystep w takim programie raczej nikogo nie zainteresowal i zachecil do landkitingu bo program ten jest dedykowany osoba ktore sie extremalnymi sportami nie interesuja ( chociazby widac to po przygotowaniu prowadzacego ten program )


rozmowa dwoch kiterow na spocie :
- gdzie kupiles swojego nowego kita ?
-mama mi kupila od enoza.
-od enoza ...?
-no tego z telewizji sniadaniowej !


luzik chlopaki i wiecej poczucia humoru a mniej obrazania sie ! :lol:
Ostatnio zmieniony 03 lut 2009, 13:02 przez fando, łącznie zmieniany 1 raz.

pedros_85
Posty: 721
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:53
Lokalizacja: lubleskie
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 lut 2009, 12:21

bez wała, cos ci sie papier popapierowało w tej głowie :twisted: mysle ze landkiting jeszcze nie jest u nas na tyle popularny i maderfakerski ze by sobie chłopaki mogli wybrac w jakiej telewizji i w jakim programie wystapia... moze pochwal sie nam gdzie ty promowałes ten sport??

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post03 lut 2009, 13:01

pedros_85 pisze:moze pochwal sie nam gdzie ty promowałes ten sport??

niewiem czemu mialbym sie chwalic jakims promowaniem ?
nie widze sensu w promowaniu tego sportu .
Czym wiecej ludzi bedzie uprawiac landkiting /kitesurfing to powstana jakies uregulowania prawne , licencje ,zwiazki ,zakazy ,nakazy utrudniajace zycie
,czym wiecej ludzi na spocie tym lepiej? bezpieczniej ? niestety nie !
mozna sie o tym przekonac np w Holandii , gdzie latawce sa tak popularne ze na niektore spoty trzeba przychodzic wczesnie rano , bo kto pierwszy ten lepszy , bo szpilki nie idzie wcisnac przez wszelkiej masci szkolki kitowe. ( kto plywal w Scheveningen lub jezdzil na Autostrand ten wie ) ostatnio nawet zmniejszaja ilosc spotow bo kiterzy sa niebiezpieczni dla spacerowiczow i ptakow . :))
po co to promowac ? .... no chyba ze dla kasy ze sprzedazy latawcow - to rozumie

Landkiting jest wciaz sportem niszowym ... i niech takim pozostanie !

Co do telewizji to jest w Polsce mnogo programow o tematyce sportowej ... :twisted: ktore tylko czekaja na interesujacy material .....

pedros_85
Posty: 721
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:53
Lokalizacja: lubleskie
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 lut 2009, 16:05

Czym wiecej ludzi bedzie uprawiac landkiting /kitesurfing to powstana jakies uregulowania prawne , licencje ,zwiazki ,zakazy ,nakazy utrudniajace zycie
,czym wiecej ludzi na spocie tym lepiej? bezpieczniej ? niestety nie !
mozna sie o tym przekonac np w Holandii , gdzie latawce sa tak popularne ze na niektore spoty trzeba przychodzic wczesnie rano , bo kto pierwszy ten lepszy , bo szpilki nie idzie wcisnac przez wszelkiej masci szkolki kitowe. ( kto plywal w Scheveningen lub jezdzil na Autostrand ten wie ) ostatnio nawet zmniejszaja ilosc spotow bo kiterzy sa niebiezpieczni dla spacerowiczow i ptakow . :))

no dobra tu masz troche racji:p
ale tylko troche:p
jednak w dalszym ciagu nie wiem co masz do programów kulinarnych
chłopaki sie pokazaki, pokazali ze cos takiego jest a ze w w programie kulinarnym to mysle ze powinienes sie cieszyc bo jeszcze bedziesz mial dla siebie jakies miejsca na spocie
ale jednak mysle ze mimo wszystko fanie jest jakos uswiadamiac polakow o tym i o tamtym, to pużniej nie bedzie sytuacji tak jak ktos z forum mial ostatnio ze skonczyl sie wiatr jak byl na wodzie i zjechalo sie strazy bo spadochroniarz wpadł do wody....
albo np w koncu moj stary przestanie sie pytac czy ide na spadochron....bo jakos ja mu tego nie moge wbic do głowy ze to nie spadochron
z reszta sam widzisz jaka jest swiadomosc...auta na wiatr
predzej by myslal ze to program o samochodach na baki.

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post03 lut 2009, 16:16

pedros_85 pisze:z reszta sam widzisz jaka jest swiadomosc...auta na wiatr
predzej by myslal ze to program o samochodach na baki.


wiec widzisz jak jest , zamiast sie pchac do bylejakiego programu , ktorego prowadzacy traktuje temat jako kolejna kobiete z broda :)
powini raczej postarac sie znalezc sposob wkrecenia sie do programu chociazby o tematyce sportowej, ktorych duzo sie ostatnio porobilo w tv .
Landkiting jest swietnie promowany w internecie i wystarczy , po co jeszcze promowac go w takim masowym medium jakim jest televizja ? tylko dla tego zeby Twoj szanowny rodzic wiedzial roznice miedzy latawcem a spadochronem ?
Mam nadzieje ze landkiting nigdy nie bedzie sportem masowym !
pozdro . :roll:

Awatar użytkownika
wasil
Posty: 147
Rejestracja: 13 sty 2009, 21:11
Deska: SU-2
Latawiec: Slingshot RPM 2015 11m
Lokalizacja: Koszalin
Kontaktowanie:
 
Post03 lut 2009, 18:13

Landkiting nigdy nie będzie w Polsce taki popularny jak w Anglii czy Holandii czy gdziekolwiek jeszcze. To drogi i extremalny sport,na który niewielu ludzi nadal może sobie pozwolić! W 100 tysięcznym mieście Koszalinie jest Nas 3 latających i jeżdżących na lądzie,więc kompletnie nie widzę jakiegokolwiek zagrożenia z braku miejsca na spocie! :evil:

Poza tym jeśli w całej Polsce może 1000 osób faktycznie interesuje się i uprawia landkiting na 37-38mln całej Polski to w takim wypadku chyba nawet nie możemy mówić o sporcie niszowym. Nie poznałem jeszcze osoby,która chociażby kiedyś usłyszała o takim sporcie! Dlatego aby ten sport rozwinąć jeszcze bardziej, chociaż o kolejnych 1000 osób warto brać udział w takich programach jak ten w telewizji polskiej!

Jeśli Ty papier uważasz,że wiele programów sportowych czeka na taki materiał o landkitingu, to załatw chłopakom wejściówki na taki program napewno skorzystają!!! (ciekawy tylko jestem o jakim programie sportowym mówisz,bo chyba nie o Canal+ czy Eurosport :idea: )

I pamiętaj to, że w Holandii jest zupełnie inaczej nie świadczy o tym,że w Polsce musi być tak samo! A jeśli chcesz uprawiać sport niszowy,to zmień dyscyplinę i nie będzie problemu,bo ja na przykład chce aby więcej ludzi w Polsce uprawiało Landkiting.

O chamstwie pisałem, bo mówienie o kurkach domowych i staruszkach jako jedynych telewidzach tego programu, jest nie fair w stosunku do innych, którzy go również oglądają. Zrób tyle dla landkitingu co chłopacy i wtedy udzielaj swoich "zabawnych" wypowiedzi! :twisted:

Na marginesie, ja jestem bardzo ale to bardzo wyluzowany :wink:

pedros_85
Posty: 721
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:53
Lokalizacja: lubleskie
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 lut 2009, 23:54

widze ze rozmowe prowdzisz w ten sposob iz odnosisz sie jedynie do fragmentow na ktore masz jakis tam argument, bo juz nie odniosłes sie do "spadochroniaza w wodzie" a promowanie sportu ma jeden znaczacy plus... wpływa na jego znaczny rozwój ale o tym mozesz nie pamietac bo widze ze jestes jednym z tych ktorzy chca byc w jakiejs tam elicie i nie dzilic sie z innymi, jednak wg mnie kazdy ma prawo kozystania z zycia pełnymi garciami i jezeli cos sie komus spodoba z checia mu pomoge postawic pierwsze kroki, dzieki temu zaoszczedzi mase czasu ktora ja uczac sie samemu straciłem na podstawy i bedzie mugł sie szybciej rozwinac a dziki temu moze odniesie jakies sukcesy w tym sporcie i wymysli np triczek ktory ktos taki jak ty podpatrzy i tez bedzie sie chcial nauczyc,

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post04 lut 2009, 14:24

wasil pisze:O chamstwie pisałem, bo mówienie o kurkach domowych i staruszkach jako jedynych telewidzach tego programu, jest nie fair w stosunku do innych, którzy go również oglądają.


Chcialbym Cie przeprosic za moje slowa , coz po prostu nie spodziewalem sie ze chlopiec lubiacy sporty extremalne moze byc takim fanem tego programu . ;)

pedros_85
Posty: 721
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:53
Lokalizacja: lubleskie
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 lut 2009, 16:18

no jestem fanem tego programu obejzałem kazdy odcinek w ktorym bylo o landkitingu...
z reszta nie wiem co maja zainteresowania sportowe do preferencji telewizyjnych, moze nas oswiecisz jakie to programy ogladaja tacy twardziele jak ty, wtedy bede wiedzial jaki program pasuje do jakiego sportu.
bo po co ogladac cos cvo nas interesuje sporo powinno sie ogladac cos co jest na topie tak??


Wróć do „Landkiting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości