Latawiec pompowany - proszę o rade

Buggy, Mountainboard, Powerkiting, Dirtsurfer i inne lądowe cuda.
Valdez_Kite
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2009, 12:31
 
Post12 wrz 2009, 18:10

Witam

Wlasnie planuje zakupić latawiec. Chciałbym pogodzić wode i ziemie ;)
Pompowanego 10 planuje wziać.
Zastanawiam sie i proszę o radę. W czym rzecz... chciałbym wziać 14tkę ale czy do land nie będzie za duza ta 14tka ??

Waże okolo 90 kg ? 8)

Awatar użytkownika
Blajsero
Posty: 126
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:34
Lokalizacja:
Dostał piwko: 1 raz
 
Post12 wrz 2009, 18:30

Ja na 14m daje spokojnie rade a ważę "jedyne" 75kg jest tylko kwestia konkretnego modelu i jego kształtu, ja zapodaje na hybrydzie bow-c-shape (Caution Mayhem 14m)

Ważne też skąd jesteś, ja z centralnej polski a tutaj bardzo rzadko wieje powyżej górnego zakresu (25kn)

Po za tym możesz jeszcze rozważyć zakup jakiejś zamkniętokomorówki np peter lynn albo flysurfer

Valdez_Kite
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2009, 12:31
 
Post12 wrz 2009, 18:32

Blajsero pisze:Ja na 14m daje spokojnie rade a ważę "jedyne" 75kg jest tylko kwestia konkretnego modelu i jego kształtu, ja zapodaje na hybrydzie bow-c-shape (Caution Mayhem 14m)

Po za tym możesz jeszcze rozważyć zakup jakiejś zamkniętokomorówki np peter lynn albo flysurfer


Chciałym hybryde. Mialem fajny model w szkolce kitesurfingowej i na 14tce sie fajnie uczylo.
Ale dla mnie tegoroczny sezon na wodzie sie skonczyl ale chciałbym kontunuować na lądzie.

Czyli myslisz ze nie porąbie sie na poligonach z 14tką ???


Wróć do „Landkiting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości