Nowy:)

Buggy, Mountainboard, Powerkiting, Dirtsurfer i inne lądowe cuda.
przemekbp
Posty: 7
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:54
 
Post21 wrz 2009, 21:44

Czesc

Musze wam powiedziec ze to forum jest super!! Od tygodnia posiadam Radsails Savage 6,5m,jest to moj pierwszy latawiec wczesniej mialem ale akrobacyjny. Wiec to co poczulem gdy go pierwszy raz puscilem przeroslo moje oczekiwania,niesamowite wrazenia i ta radosc:) chyba nie zdawalem sobie sprawy jaka to moc:) Niestety byl jeszcze tylko jeden raz a teraz czekam na wiatr:( i przegladam to forum.Bardzo wiele sie dowiedzialem dzieki wam.Moze jak juz troche nabiore doswiadczenia uda mi sie popuszczac z wami,dowiedziec sie czegos podpaczec jak to robia zawodowcy.Ten sport to jest to czego szukalem.Dzieki za to forum!

Pozdrawiam wszystkich

Awatar użytkownika
Krzaq
Posty: 509
Rejestracja: 05 mar 2009, 20:20
Deska: SU-2 FREESTYLER
Latawiec: Ozone Sport+ 11m
Lokalizacja: Orneta / Olsztyn
Kontaktowanie:
 
Post21 wrz 2009, 22:14

Po to stworzono to forum :) a skąd kolego jesteś ??

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post21 wrz 2009, 22:23

witam serdecznie na kiteforum.pl w dziale landkiting :D

przemekbp pisze:.Moze jak juz troche nabiore doswiadczenia uda mi sie popuszczac z wami,dowiedziec sie czegos podpaczec jak to robia zawodowcy


ale takie rzeczy to tylko w lanskiting.pl :twisted:

Windcatcher
Posty: 55
Rejestracja: 16 mar 2009, 14:52
Lokalizacja: Łódź
 
Post22 wrz 2009, 08:44

lanskiting.pl -> landkiting.pl :)
Polecam tam zajrzeć, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej.

Awatar użytkownika
Krzaq
Posty: 509
Rejestracja: 05 mar 2009, 20:20
Deska: SU-2 FREESTYLER
Latawiec: Ozone Sport+ 11m
Lokalizacja: Orneta / Olsztyn
Kontaktowanie:
 
Post22 wrz 2009, 12:28

oczywiscie na tym forum tez ludziska pomoga :)

przemekbp
Posty: 7
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:54
 
Post23 wrz 2009, 21:49

Dzieki bardzo:) Dzis w koncu doczekalem sie wiaterku he he Gdy chodzilem z mysla o kupnie latawca to na poczatku chcialem kupic radsails pro 5m ale pozniej poczytalem o tym savage,lepsza winda,typowo do skokow,skoki w pro bardziej dluzsze niz wysokie a tu mialo byc wlasnie na odwrot:), mial byc 4,5m ale udalo mi sie kupic 6,5m. Tamten mial mi niby wystarczyc na poczatek ten 4,5m a tu 6.5m to sobie myslalem ze beda wysokie loty. Niestety za bardzo nie udalo mi sie uniesc,tak na boki to ma sile,bardzo ciagnie ale czy jest to mozliwe aby uniosl w gore? Gdzie sa dobre miejsca na puszczanie tak okolice od poznania do konina? ja mieszkam posrodku:) Z przyjemnoscia tez podjechalbym popatrzec jak ktos puszcza,kto juz ma pojecie i wie co i jak.

przemekbp
Posty: 7
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:54
 
Post23 wrz 2009, 21:53

jestem z Wrzesni, 50 km od poznania i tak samo do Konina

Windcatcher
Posty: 55
Rejestracja: 16 mar 2009, 14:52
Lokalizacja: Łódź
 
Post24 wrz 2009, 10:04

przemekbp pisze:Niestety za bardzo nie udalo mi sie uniesc,tak na boki to ma sile,bardzo ciagnie ale czy jest to mozliwe aby uniosl w gore?

Co prawda nie bawię się w powerkiting, ale z tego co czytałem to 6,5 jest dosyć dużym rozmiarem i raczej nie powinien mieć problemu, żeby podnieść nawet ciężką osobę. Oczywiście zależy to też od siły wiatru. Pewnie musisz jeszcze opanować technikę.

przemekbp pisze:Gdzie sa dobre miejsca na puszczanie tak okolice od poznania do konina? ja mieszkam posrodku:) Z przyjemnoscia tez podjechalbym popatrzec jak ktos puszcza,kto juz ma pojecie i wie co i jak.


Niedługo będzie zlot landkitingowy w Bednarach. Skoro mieszkasz blisko to powinieneś się tam pojawić.
http://www.landkiting.pl/index.php?opti ... &Itemid=63
http://www.landkiting.pl/forum/viewtopic.php?t=3390

przemekbp
Posty: 7
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:54
 
Post24 wrz 2009, 20:34

dzieki za informacje o zlocie,wielkie dzieki,na pewno sie pojawie:) A co do skoków to pewnie masz racje ze technika ale z czasem ja pewnie nabiore bo na pewno nie odpuszcze he he


Wróć do „Landkiting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości