Children Of The Air wskakuje z kompletem Ground Industries

Buggy, Mountainboard, Powerkiting, Dirtsurfer i inne lądowe cuda.
Awatar użytkownika
synapse
Posty: 35
Rejestracja: 10 lis 2008, 20:54
Lokalizacja: Warszawa / Mrągowo
Kontaktowanie:
 
Post02 kwie 2010, 01:41

Elo!

Ostatnio kilku Waszych kolegów mocno angażowało się w pewną sprawę.
Dzisiaj na światło dzienne wyplywa Children Of The Air. Niektórzy zaczęli działać dużo wcześniej, co zaowocowało współpracą z marką Ground Industries. Dysponujemy ich najnowszym sprzętem na rok 2010, oddajemy go do Waszej dyspozycji na spocie :thumb:

Niektórych z nas już znacie, część z nas działa wyłącznie na wodzie, ale wiąże nas wspólna pasja oraz chęć zabawy z powietrzem i grawitacją. Platformę Children Of The Air postanowilismy stworzyć, aby skrzyknąć ze sobą grupkę znajomych i tych z podobnymi zainteresowaniami. W grupie latwiej jest nam coś zorganizować i stworzyć możliwości, na które każdy z nas z osobna nie miałby większych szans.

Po więcej info wskakiwać na http://www.childrenoftheair.com.

Do zobaczenia na spocie :mrgreen:
Piter

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post05 kwie 2010, 17:34

Bardzo pozytywna akcja , jesli oczywiście nie sprzedajecie deseczek GI tylko macie je do testów oraz Wasze stowarzyszenie chce pomagać za darmo innym zainteresowanym kitelandboard czy to początkującym czy zaawansowanym , życze wam powodzenia :D

Awatar użytkownika
synapse
Posty: 35
Rejestracja: 10 lis 2008, 20:54
Lokalizacja: Warszawa / Mrągowo
Kontaktowanie:
 
Post06 kwie 2010, 22:24

Dzieki wielkie za uznanie Fando!

Oczywiscie, dech nie sprzedajemy nigdzie, mamy poprostu wspolprace z dystrybutorem, ktory dostarcza nam sprzet do testow, zorganizowalismy sobie kilka fajnych rzeczy i chetnie dzielimy sie tym z ludzmi, ktorzy chca poznac temat, zobaczyc, doswiadczyc.

Poki co zrzeszamy "nascie" ludzi, ale na dzien dzisiejszy nie skupiamy sie na pozyskiwaniu nowych czlonkow, bardziej staramy sie zapewnic aktualnym czlonkom dogodne warunki do zabawy (miejsce, wspolna, zorganizowana podroz gdzies dalej), bo to mocno ulatwia zycie a wiadomo, ze fajniej lata sie w ekipie, ktorej czlonkowie sie znaja, lubia i widzieli sie nie raz, wiedza, ze mozna na sobie polegac i jest ktos, kto poratuje z zaplatanym latawcem.

Jak ktos tylko ma ochote sprobowac desek Ground Industries chetnie umowie sie na jakies wspolne latanie:) Kilka modeli bedzie mozna sprawdzic na planowanym luzno zlocie landkitingowym w Bednarach 16-17-tego kwietnia... korzystajac z okazji zapraszam:)

Wiatruuuu wszystkim zycze!!!! :pray:

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post07 kwie 2010, 19:05

Tylko nie rozumiem dlaczego zakładacie całe to stowarzyszenie/towarzystwo CiOTA ;) Jesli chcecie sobie w grupie kilkunastu osób pojeżdzić na różne spoty albo pomagać sobie w rozplątywaniu linek czy dzielić doświadczeniami kitelandboardowymi czy organizować zloty nie trzeba wcale zakładać specjalnego stowarzyszenia :)
Freeworld chłopaki !!! a nie jakieś stowarzyszenia , postanowienia ogólne ,statuty,członkowie organizacje i wiele innych dupereli które naprawdę wcale nie pomagają w podnoszeniu swojego progresu :)
Po co Wam stowarzyszenie ?
Czy nie lepiej i prościej założyć swój Warszawski Team Kite ? ....zebrać kilku chętnych ,rozwijać skilla , startować w międzynarodowych zawodach i przez to zdobywać sprzęt do testów od producentów czy kasę na wspólne wyjazdy od sponsorów ? a potem się nim dzielić , rozwijać skilla u początkujących , najlepszych przyjmować do oficjalnego CiOTA TEAM i tak dalej i tak dalej , byle bez towarzystwa wzajemnej adoracji jak to czasami na Lanskajting forum bywało ..... :mrgreen:


pozdroo
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2010, 21:43 przez fando, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mm
Posty: 123
Rejestracja: 22 sie 2003, 10:30
Latawiec: Airush
Lokalizacja: wwa
 
Post07 kwie 2010, 19:57

witaj fando

naprawde fajne pomysly, dzieki serdeczne za podpowiedzi, wykorzystamy je przy nastepnym stowarzyszeniu :wink:
a tak na serio - taki byl plan :D

pozdrowienia bez adoracji :thumbsup:

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post08 kwie 2010, 15:02

mm pisze:
wykorzystamy je przy nastepnym stowarzyszeniu :wink:


Po co zakladacie stowarzyszenia ? co chcecie tym sposobem uzyskac ?

Awatar użytkownika
mm
Posty: 123
Rejestracja: 22 sie 2003, 10:30
Latawiec: Airush
Lokalizacja: wwa
 
Post10 kwie 2010, 18:41

stowarzyszenie to forma prawna i moze wiecej zdzialac niz pojedyncze osoby. Po wiecej szczegółow proponuje np http://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzyszenie , google.com , itp itd. Reszte masz na naszej stronie.

pozdro

ps
nie róbmy offtopu, topic jest nie o stowarzyszeniach tylko o GI

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post11 kwie 2010, 15:56

mm pisze:stowarzyszenie to forma prawna i moze wiecej zdzialac niz pojedyncze osoby. Po wiecej szczegółow proponuje np http://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzyszenie , google.com , itp itd. Reszte masz na naszej stronie.
ps
nie róbmy offtopu, topic jest nie o stowarzyszeniach tylko o GI


Znaczy co może zdziałać więcej niż pojedyńcze osoby ? nie rozumiem , skoro chcecie zebrać grupę osób i tylko sobie razem śmigać na jakiś spotach uczyć innych oraz dzielić się doświadczeniami czy testować sprzęt - i wszystko to non profit , to po co wam jakieś formy prawne i organizacje ? - just do it :D
pozdro


PS : a co do GI to zgadzam się że są to bardzo dobre deseczki :) bo sam na nich śmigam

Awatar użytkownika
mm
Posty: 123
Rejestracja: 22 sie 2003, 10:30
Latawiec: Airush
Lokalizacja: wwa
 
Post11 kwie 2010, 16:24

fando pisze:
mm pisze:stowarzyszenie to forma prawna i moze wiecej zdzialac niz pojedyncze osoby. Po wiecej szczegółow proponuje np http://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzyszenie , google.com , itp itd. Reszte masz na naszej stronie.
ps
nie róbmy offtopu, topic jest nie o stowarzyszeniach tylko o GI


Znaczy co może zdziałać więcej niż pojedyńcze osoby ? nie rozumiem , skoro chcecie zebrać grupę osób i tylko sobie razem śmigać na jakiś spotach uczyć innych oraz dzielić się doświadczeniami czy testować sprzęt - i wszystko to non profit , to po co wam jakieś formy prawne i organizacje ? - just do it :D
pozdro

PS : a co do GI to zgadzam się że są to bardzo dobre deseczki :) bo sam na nich śmigam





z pewnością damy znać tu i ówdzie o rozwoju sytuacji, cierpliwości
tymczasem zapraszamy do spróbowania GI - info na stronie http://www.childrenoftheair.com
c ya <papa>

nevalon
Posty: 592
Rejestracja: 20 wrz 2009, 00:48
Deska: Underground
Latawiec: Peter Lynn Escape, Fury, Swell
Lokalizacja: Szczecin
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 kwie 2010, 16:02

To ja dodam, że deski Ground Industries:

AK Pro (elastomery średnie i twarde)
Patrol (Torsion Cubes HD4 oraz HD7, czyli... elastomery średnie i najtwardsze)

dostępne do testów w Szczecinie.

Zabieram je oczywiście też na wypad Romo na pierwszy tydzień Maja.

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post27 kwie 2010, 13:19

nevalon pisze:AK Pro (elastomery średnie i twarde)
Patrol (Torsion Cubes HD4 oraz HD7, czyli... elastomery średnie i najtwardsze)

Jezeli bedziecie jezdzic po piasku na romo
Nie polecam zmieniac na te twarde i najtwardsze kostki ,te podstawowe dobrze daja rade przy riderze o wadze od 50 do 100 kg

:wink:

nevalon
Posty: 592
Rejestracja: 20 wrz 2009, 00:48
Deska: Underground
Latawiec: Peter Lynn Escape, Fury, Swell
Lokalizacja: Szczecin
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 kwie 2010, 13:23

Też się zdziwiłem testując AK Pro, że na średnich elastomerach na rozkręconych sprężynach (czyli ustawienie defaultowe) trucki miały twardość dokładnie taką jakiej oczekiwałem. Dosyć istotne jest tutaj to, że elastomery GI są nieco dłuższe od MBSowych. Sprawdziłem też już, że da się je do MBSowych trucków zainstalować (nie sprawdzałem jeszcze jak to w praktyce się sprawdzi).

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post27 kwie 2010, 18:00

nevalon pisze:Też się zdziwiłem testując AK Pro, że na średnich elastomerach na rozkręconych sprężynach (czyli ustawienie defaultowe) trucki miały twardość dokładnie taką jakiej oczekiwałem. Dosyć istotne jest tutaj to, że elastomery GI są nieco dłuższe od MBSowych. Sprawdziłem też już, że da się je do MBSowych trucków zainstalować (nie sprawdzałem jeszcze jak to w praktyce się sprawdzi).



Nie no chodziło mi o trucki bionic z kostkami ( elastomery jak napisałeś powyżej) Torsion Cubes HD4

tych la matrixów jeszcze nie próbowałem :)

nevalon
Posty: 592
Rejestracja: 20 wrz 2009, 00:48
Deska: Underground
Latawiec: Peter Lynn Escape, Fury, Swell
Lokalizacja: Szczecin
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 kwie 2010, 18:06

Aaa, faktycznie napisałeś że kostki - nie doczytałem. Przetestuj Bionic Spring, spodobają Ci się :)


Wróć do „Landkiting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości