BUGGY z KiteRewa i okolice :))

Buggy, Mountainboard, Powerkiting, Dirtsurfer i inne lądowe cuda.
Awatar użytkownika
LOCALES Rewa
Posty: 275
Rejestracja: 18 cze 2004, 22:39
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:
 
Post09 maja 2005, 23:26

Tak się złożyło nie przypadkowo :?
że 080505 wyladowaliśmy
w dzielnicy przemysłowej Gdańska
na plaży w Stogach
kierunek prostopadły wiatru do plazy sie sprawdził
ale siła wiatru już nie za bardzo :(
starczyło wiatru tylko na buggy :twisted:
Janusz troche pojeździł >>>>


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Marcin tel. !?!?

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 maja 2005, 07:38

Nooo - to jest prawdziwa piaskowa maszynka :thumbsup: Wygląda wypaśnie. Wiatru niby mało a skoki się udały - super sprawa :)

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post10 maja 2005, 09:49

Fantastico po prostu. Mariusz, prześlę Ci zaraz mój telefon, bo na Stogi to ja dojeżdżam rowerem w pół godziny. Poza tym wydaje mi się, że Stogi są naprawdę niezłą miejscówką ze względu na szeroką plażę i tam potrafi nieźle zawiać. Niestety nie jest to wiatrowe El Dorado, zeby wiało zawsze i porządnie, ale mam nadzieję, że się Wam podobało i że częściej będziecie tutaj wpadać.

Janusz
Posty: 91
Rejestracja: 24 mar 2005, 21:28
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:
 
Post10 maja 2005, 13:16

Marcin, ta plaża na Stogach jest dość fajna i wyjątkowo szeroka. W Polsce szerszej nie widziałem, ma jednak kilka wad które mnie osobiście utrudniają jazdę, a mianowicie:
-jest zaśmiecona,choć w większości w sposób naturalny tzn kije,korzenie itp.
- jest na niej zbyt wielu gapiów,
- piasek jest zdeptany czyli zbyt pulchny, zwłaszcza w okolicach wejść.
Ja mogłem tam sobie pojeździć, ze względu na duże tylne koła, choć w niektórych miejscach, miałem kłopoty z ruszeniem.
Myślę, że jest fajna do buggy w okresie od późnej jesieni do wszesnej wiosny, gdy nie ma wielu plażowiczów.Można też tam znaleść "swój" przyjemniejszy kącik. Mam na myśli tę jej częś która idzie w stronę Gdańska. Jest ona mocno zróżnicowana pod względem twardości powierzchni.Nalepiej było w 1/3 szerokości od wydm.
Możesz tu wykorzystywać różne kierunki wiatru. Jeśli masz mniejsze koła (jak ja przednie) to będziesz się zapadał w piach.Korzystaj z niej zwłaszcza zaraz po większych opadach deszczu i dużych wiatrach które utwardzają piasek.
Oj coś widzę ,że tak Tobie klaruję jakbyś tam nigdy nie był -hahaha.
Podsumowując jest OK, a jeśli do tego blisko kwatery to super.
pozdrowienia

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post10 maja 2005, 14:17

Dokładnie zgadzam się z Twoją opinią co do tego miejsca. Twój post warto by wrzucić do części Spoty, bo bardzo dobrze charakteryzuje Stogi pod kątem wykorzystania do buggy. Przyznam się, że z buggy jeszcze Stogów nie próbowałem ponieważ po pierwsze mam w swoim wózku małe koła, a piasek jest zbyt pulchny. Na dodatek, przy powyższych barierach moje skrzydło o pow. 4 m2 mogłoby mnie nie uciągnąć na wózku albo ciągnęłoby słabo więc nie byłoby zabawy. W każdym razie teraz jestem w trakcie lekkiego podrasowywania komorowego skrzydła Kitesurf 8.5 z BA-Kites, które mam od Neykona. Kiedy je do końca wyreguluję, co mam nadzieję nastąpi wkrótce i będzie ładnie chodzić to będzie fajna zabawa wtedy. Tak się zapaliłem do jazdy z tym skrzydłem, że na razie odkładam jazdę z 4.0 dopóki nie doprowadzę do porządku 8.5.
Janusz, jakie są parametry tylnych kół w Twoim buggy? Gdzie takie można kupić? Przejrzałem strony kilku firm sprzedających takie koła ale nigdzie nie widziałem tej wielkości, podejrzewam, że ich średnica to jakieś 600 mm.

Pozdrawiam

Janusz
Posty: 91
Rejestracja: 24 mar 2005, 21:28
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:
 
Post10 maja 2005, 17:05

Jeśli chcesz wrzucić mój post do miejcówek to proszę, możesz go jeszcze uzupełnić o swoje spostrzeżenia.
W tym roku chcę wymieniać wszystkie (4 latawce) swoje komorowe Dudki - patrz www.dudek.com.pl .Sprzedam je z linkami i barem w bardzo dobrej cenie.
Moje tylne kółka mają średnicę 540 mm i szerokość 200 mm. Kupiłem je w Danii na wyspie Romo, gdzie jest dużo dobrego sprzętu do buggy. Tam też są najlepsze. jakie do tej pory widziałem warunki do uprawiania buggy.
pozdrowienia


Wróć do „Landkiting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości