Landkiting.pl - ostrzeżenie dla kupujących !!

Buggy, Mountainboard, Powerkiting, Dirtsurfer i inne lądowe cuda.
Awatar użytkownika
lockin
Posty: 325
Rejestracja: 15 lip 2008, 17:49
Deska: T5
Latawiec: RRD
Lokalizacja: Wrocław
Dostał piwko: 2 razy
 
Post02 maja 2011, 11:56

Witam
Chciałem podzielić się z Wami moim negatywnym doświadczeniem z firmą http://landkiting.pl/ i jej przedstawiecielem Mariuszem P. (pseudo Enozo) po pół roku bezskutecznego dochodzenia swoich praw konsumenckich w tej firmie.
A wszystko zaczęło się od tego wątku na naszym forum:

viewtopic.php?f=11&t=30056

Zakupiłem więc nowego suchacza z Landkiting.pl, bez problemu przyszła paczka i w środku suchacz.
Jak tylko powiało na Mietku pojechałem przetestować go i już po pierwszym razie okazało się, że jest nieszczelny. Każdy kto miał suchacza wie że takie rzeczy się zdarzają i suchar powinien iść do wymiany. Przeciekał gdzieś w okolicy krocza/nogawki więc czym prędzej wysłałem emaila w tej sprawie do Landkiting.pl. razem z załączonymi zdjęciami.
- Odpowiedź nadeszła szybko

Obrazek

- Następnie odesłałem suchacza - był Listopad 2010

- tak zleciał czas do stycznia, w końcu nie był mi potrzebny zimą więc wysłałem zapytanie co z reklamacją

Obrazek

- W lutym się okazało że nowego suchacza będą łatać !!

Obrazek

- W marcu okazało się że łatania nie będzie za to dostanę nowego suchacza

Obrazek

- Miał być do końca marca

Obrazek

- W kwietniu się okazało że "już dawno powinien być u mnie" :clap:

Obrazek

- Okazało się że "ciecie" nie wysłali :pray:

Obrazek

- Później "podobno" wysłali ale kiedy, czym - nie wiadomo

Obrazek

- Ostatecznie kurier nie dotarł, Mariusz postanowił wziąść sprawy w swoje ręce

Obrazek

- Dziś mamy 2 maja 2011, suchacza ani widu ani słychu, Mariusz miał się pojawić - nie pojawił. Nie odpisuje na moje SMS-y, nie odbiera ode mnie telefonów, może Wy spróbujecie :

Mariusz - Enozo
@: info@flyzone.pl
mob.: +48 504 010 296
Ostatnio zmieniony 06 maja 2011, 01:41 przez lockin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Regis
Posty: 450
Rejestracja: 02 wrz 2006, 22:29
Deska: CrazyFly Raptor 135x41
Latawiec: Peter Lynn Fury v3 10
Lokalizacja: Dębinki
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 maja 2011, 21:42

W jaki sposob dokonales zakupu w sklepie, ktory nie istnial w pazdzierniku 2010?
Czy pianke kupiles ta co podales w linku z ogloszenia?

Awatar użytkownika
lockin
Posty: 325
Rejestracja: 15 lip 2008, 17:49
Deska: T5
Latawiec: RRD
Lokalizacja: Wrocław
Dostał piwko: 2 razy
 
Post02 maja 2011, 21:47

Regis pisze:W jaki sposob dokonales zakupu w sklepie, ktory nie istnial w pazdzierniku 2010?
Czy pianke kupiles ta co podales w linku z ogloszenia?


Zakupu dokonałem gdy jeszcze strona nosiła nazwę Flyzone.pl
Dzsiś Flyzone.pl oraz Landkiting.pl to jedno i to samo - sprawdź w wyszukiwarce oba adresy :thumbsup:

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post02 maja 2011, 22:42

Regis pisze:W jaki sposob dokonales zakupu w sklepie, ktory nie istnial w pazdzierniku 2010?
Czy pianke kupiles ta co podales w linku z ogloszenia?




no :clap: niezły wałek ,grubo ! ...... kupiłeś coś w sklepie który już nie istnieje , bo zmienił nazwę i teraz odcina się od swoich zobowiązań wobec klientów którzy dokonali zakupów za czasów poprzedniej nazwy .... i żeby chociaż właściciel się zmienił to można by to jakoś zrozumieć hehe :lol:
Może niech lepiej wypowie się właściciel i wytłumaczy powody półrocznego poślizgu, a najlepiej załatwi szybko sprawę oddając kasę lub nową piankę bez żadnych wad ...o dodaniu czegoś ekstra w ramach przeprosin już nie będę wspominał :P :lol:

Regis coś kiepski z Ciebie specjalista od PR ..... jako osoba do której "szybki kontakt" jest na stronie sklepu powinieneś raczej jakoś chociaż próbować się wytłumaczyć , albo chociaż wytłumaczyć powody zwłoki kolegi z którym mogło by się wydawać "prowadzicie" razem sklep landkiting.pl

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 maja 2011, 10:51

jak się domyślam Enozo jeszcze nie wrócił z Płw ;)
Landkiting o ile pamiętam od początku wisiał na tym samym serwerze co sklep bo zajmowała się tym jedna osoba - trochę to dziwne, że strona z forum stałą się komercyjna, ale nie wnikam czemu do tego doszło... Z producentami i dystrybutorami są duże problemy, które z reguły zwala siępotem na sklep i obsługę końcową, a często winny jest gdzie indziej. Co więcej - polskie prawo nie pozwala w żaden sposób egzekwować reklamacji... :(

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post05 maja 2011, 16:27

onzo pisze:jak się domyślam Enozo jeszcze nie wrócił z Płw ;)


moze nie wrócil ale internet to chyba tam idzie zlapac :?: a sieci komórkowe chyba tez
..... a co do tego czyja to (kto wypina tego) wina :D i z tego co kupujacemu odpisal enozo wynika ze wina jest po stronie kuriera bo nie dostarczyl suchacza :) hehe tylko ze ktos tam chyba jeszcze pisal ze dostarczy osobiscie do wrocka i chyba jednak nie dostarczyl :mrgreen:

Awatar użytkownika
lockin
Posty: 325
Rejestracja: 15 lip 2008, 17:49
Deska: T5
Latawiec: RRD
Lokalizacja: Wrocław
Dostał piwko: 2 razy
 
Post05 maja 2011, 19:12

Zeby nie było że potrafię tylko wywołać burzę w szklance wody

DZIŚ o godzinie 12 kurier GLS przyniósł paczkę a w niej nowy SUCHAR :clap:
Czemu dziś, czemu wogóle, czemu bez słowa ze stony sklepu i na ile ten wątek przyczynił się do tego - NIE WIEM
Ważne że jest i jest nowy, a ja mam w czym pływać


Obrazek

Wygląda o tak:

Obrazek

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post06 maja 2011, 00:27

jaki szybki kurier :lol: - data nadania paczki 04.05.2011

więc wszystko dobrze się skończyło , życzę udanego pływania :D a sprzedawcy dalszej owocnej współpracy z tak szybkim kurierem

Awatar użytkownika
maciekt1000
Posty: 859
Rejestracja: 03 gru 2004, 13:53
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post06 maja 2011, 11:11

a ty fando jak zwykle bijesz pinę i pieprzysz kocopoły :evil:


Wróć do „Landkiting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości