MIEJSCÓWKI W WARSZAWIE

Buggy, Mountainboard, Powerkiting, Dirtsurfer i inne lądowe cuda.
enozo
Posty: 753
Rejestracja: 15 lip 2005, 16:46
Lokalizacja: Zewsząd
Kontaktowanie:
 
Post18 lip 2005, 19:46

Byłwm kilka razy na Willanowie (z Al. Willanowskiej trzeba skręcić w prawo w Przyczółkową). Spoko było zaraz po zimie bo trawka była krótka no nie wszędzie ale była taka idealna łączka sporawych roamiarów. W tej chwili wszystko zarosło i jest kiepsko. Choć przez środek zarosśniętej obecnie łąki snuje się kawałek prostej drogi po której ja osobiście śmigałem na moim MTB.
Dzwoniłem na lotnisko na Bemowie ale pani w sekretariacie (stara wariatka-ale cwana) powiedziała że raczej niemożliwe żeby kogoś wpuścili na lotnisko a bo to: Policja, Karetki prywatne itd. samoloty latają. Ale dałea mi numer do MSWiA bo to podobno oni zażądzają tym terenem. No i od tamtej pory dzwonię raz dziennie ale nikt od 1 m-ca nie odbiera(chyba dam sobie spokój). Najlepiej było by pogadać z chłopakami na wieży onie wiedzą najlepiej co i jak.
Bardzo dobre miejsce było jeszcze rok temu (podobno nie wiem bo od marca mieszkam w W-wie) przy cmentarzu Bródzieńskim (dawnym Bródnowskim) a dokładnie jadąc od Ronda Zaba Ul. Św. Wincenta na płn. wsch. (czyli cmentarz po prawej stronie). Wielka równa łąka (około dwa boiska piłkarskie). Tyle że w tym roku ktoś posiał tam zboże :( zostawił tylko mały kawałek zieleni więc nic z tego no chyba że po żniwach.
Na obecną chwilę to wszystkie znane mi miejscówki i wszystkie nie nadają się do końca do jazdy :(

Awatar użytkownika
TomFly
Posty: 419
Rejestracja: 05 paź 2004, 09:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post18 lip 2005, 22:57

A mi sie udało na Lotnisku na bemowie polatać NASĄ jakieś 2h. To jakieśswięto było i pewnie nikt nie pracował poza cieciem który nie wychyla nosa ze budki. Następnego dnia (dzień powszedni) już po 20 min przyjechał patrol w gaziku no i niestety udałem głupa ze nie wiedziałem. Podobno latawce stwazaja niebezpieczeństwo że jak sie urwie to może sie wkręcićw smiglo samolotu i tragedia gotowa. No może i mają rację ale co komu przeszkadza malutki latawczyk na malutkim skrawku lotniska ? :)

Awatar użytkownika
w@riat
Posty: 242
Rejestracja: 23 gru 2004, 23:01
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:
 
Post18 lip 2005, 23:06

TomFly ty zamiast tam kombinować to wpadnij lepiej do nas poszaleć :-P
Może urządzimy jakieś zawody takie towarzyskie? Trzeba będzie nad tym pomyśleć.

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post19 lip 2005, 10:16

Chłopaki, to jest temat :!: Urządzimy nielegalne wyścigi na 1/4 mili :twisted:

enozo
Posty: 753
Rejestracja: 15 lip 2005, 16:46
Lokalizacja: Zewsząd
Kontaktowanie:
 
Post21 lip 2005, 21:28

Może skoro jest nas taka grupka w stolicy (duża, nieduża - zależy jak patrzeć :? ) kolesi z latawcami to spotkamy się w ten weekend i polatamy razem na jakiejs miejscówce w Warszawie. Czekam na jakieś propozycje.
Tym bardziej że ma wiać trochę w teraz (szkoda że porywiście :( , a nie stały piękny wiatr 8) no cóz nie elegancja Francja...)

toomaj
Posty: 748
Rejestracja: 06 maja 2005, 00:35
Lokalizacja: Poznan
Kontaktowanie:
 
Post22 lip 2005, 09:55

Elo witam wszystkich, ja smigam od jakiegos czasu oprocz kitesurfingu na buggy i mountainboardzie. Co do jakiegos spotu to jestem absolutnie za.
Jestem z Poznania i mozemy tu smigac na lotnisku sportowym/wojskowym :roll: i niby nie jest zle, ale przewaznie wiatr tak k.rewsko kreci i jest nierowny ze masakra.
Powiem cos co jest oczywiste - nie ma porownania z wiatrem nad morzem (tam to sie lata) :D

Awatar użytkownika
Lew
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2005, 12:19
Lokalizacja: wArszAwa
Kontaktowanie:
 
Post21 wrz 2005, 21:52

Ja od jakiegoś czasu latam sobie przy ulicy Lazurowej na Jelonkach. Jest tam kawałek pola na ktorym nie ma uprawy tylko malutka trawka. Oczywiście jest to czyjaś własnosć wieć wszelkie kołowe pojazdy raczej odpadają bo moze sie ktoś przyczepic poza tym miejsca chyba troche za malo. Ja latam sobie malym akrobacyjnym latawcem i jeszcze mnie nikt nie pogonił.
Jak mi sie uda to moze wkleje tu jakies zdjecie zebyscie sobie zobaczyli :)

Awatar użytkownika
Matt
Posty: 277
Rejestracja: 13 cze 2005, 10:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post21 wrz 2005, 22:19

A ja polecam miejscówkę przy Trasie Toruńskiej na Żeraniu. <br>
Jest nad samą Wisłą, dość równo, jakaś dobra dusza kosi trawe :D <br>
Wada: linia wysokiego napięcia, ale na szczęście jest dość daleko.
Staram się tam wpadać w tygodniu po wyjściu z fabryki 8) <br>
Ostatnio nawet załapał się TomFly jadący na zakupy.....

Awatar użytkownika
TomFly
Posty: 419
Rejestracja: 05 paź 2004, 09:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post21 wrz 2005, 22:58

Ja już tą miejscówke jakiś czas temu wynalazłem. A ta trawka to jest koszona dopiero wtedy jak już jest do kolan.

Awatar użytkownika
Lew
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2005, 12:19
Lokalizacja: wArszAwa
Kontaktowanie:
 
Post22 wrz 2005, 19:41

Lew pisze:Ja od jakiegoś czasu latam sobie przy ulicy Lazurowej na Jelonkach. Jest tam kawałek pola na ktorym nie ma uprawy tylko malutka trawka. Oczywiście jest to czyjaś własnosć wieć wszelkie kołowe pojazdy raczej odpadają bo moze sie ktoś przyczepic poza tym miejsca chyba troche za malo. Ja latam sobie malym akrobacyjnym latawcem i jeszcze mnie nikt nie pogonił.
Jak mi sie uda to moze wkleje tu jakies zdjecie zebyscie sobie zobaczyli :)


a dokładnie tak to wyglada
Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
TomFly
Posty: 419
Rejestracja: 05 paź 2004, 09:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post22 wrz 2005, 23:55

Tą miejscówke to ja też wynalazłem - dziwne że sie jescze nie spotkaliśmy bo ja tam jestem bardzo często.

Awatar użytkownika
Lew
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2005, 12:19
Lokalizacja: wArszAwa
Kontaktowanie:
 
Post23 wrz 2005, 10:20

Raz chyba Cie widziałem :)
Wracałem z latania na boisku WATu i mijałem to miejsce ktoś tam latał. Możliwe że to właśnie Ty.


Wróć do „Landkiting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości