Amortyzatory od Górala

Buggy, Mountainboard, Powerkiting, Dirtsurfer i inne lądowe cuda.
Awatar użytkownika
FERRER
Posty: 335
Rejestracja: 27 lip 2005, 10:08
Lokalizacja: Kalisz-fornia
Kontaktowanie:
 
Post25 wrz 2005, 20:31

Słyszał ktos?
Widział?
Testował?
Stosuje?
Obrazek
Obrazek



Obrazek

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post25 wrz 2005, 21:14

Widzieć to się widziało (nie w Polsce) ale wątpię i to mocno, żeby u nas ktoś te rozwiązania stosował. Chyba, że Wojtek Zysk zbudował coś nowego...

Awatar użytkownika
FERRER
Posty: 335
Rejestracja: 27 lip 2005, 10:08
Lokalizacja: Kalisz-fornia
Kontaktowanie:
 
Post25 wrz 2005, 21:19

Włodar pisze:Widzieć to się widziało (nie w Polsce) ale wątpię i to mocno, żeby u nas ktoś te rozwiązania stosował. Chyba, że Wojtek Zysk zbudował coś nowego...

myśle ze buggy mocno sie w Polsce rozwija i ktoś kto ma predyspozycje do majsterkowania kiedys zarobi na tym :roll:

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post25 wrz 2005, 21:46

Prawda, o ile ceny, które zaproponuje będą przystępne i konkurencyjne wobec konstrukcji zagranicznych, przy zastosowaniu wyszukanych rozwiązań technicznych. Szczerze życzę tego tym, którzy bawią się w konstruowanie buggy. Swoją drogą ciekawe czy np. na Ukrainie ktoś nie działa w tym obszarze, wcale bym się nie zdziwił. Oni potrafią zaskoczyć swoimi rozwiązaniami. W mojej działce, to widziałem kiedyś w Poznaniu małą turbinę wiatrową z Ukrainy, u nas ciężko uświadczyć coś takiego. Przynajmniej na POLEKO nikt z naszych się nie prezentowal. Na kiteforum ktoś pisał o latawcach szytych przez jednego z ukraińskich speców i wygląda na to, że są niezłe. Tak rzuciłem nazwiskiem Wojtka Zyska, jest jeszcze Marek Małecki, naprawdę utalentowany gość, bardziej obecny jest na liście latawcowej na yahoogroups, nie wiem tylko czy on coś dalej w tym kierunku rozwija.

Awatar użytkownika
w@riat
Posty: 242
Rejestracja: 23 gru 2004, 23:01
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:
 
Post25 wrz 2005, 22:43

Wojtek Zysk robił coś w tym stylu kiedyś ale podobno nie zdało to egzaminu. Ja mam w planach zrobienie amortyzacji ale narazie cięzki mi ogarnąć koniec z końcem i plany spoczeły tylko na planach.

Awatar użytkownika
FERRER
Posty: 335
Rejestracja: 27 lip 2005, 10:08
Lokalizacja: Kalisz-fornia
Kontaktowanie:
 
Post25 wrz 2005, 22:45

w@riat pisze:Wojtek Zysk robił coś w tym stylu kiedyś ale podobno nie zdało to egzaminu. Ja mam w planach zrobienie amortyzacji ale narazie cięzki mi ogarnąć koniec z końcem i plany spoczeły tylko na planach.

myśl myśl a za rok kto wie ;)

Awatar użytkownika
dzygit
Posty: 275
Rejestracja: 24 wrz 2005, 13:18
Lokalizacja: Bialystok,Lomianki
 
Post26 wrz 2005, 12:04

Mam bugy z pelna amortyzacja przod i niezalezna tyl. Nie do rozwalenia. Wczoraj niechcacy zmierzylem sie z tym rowem w Kacku i prawie sie udalo :twisted: Wozek do oblatania w W-wa. Nie mam niestety rysunkow bo cala konstrukcja powstala na bazie zwyklego stalowego bugy i byla modyfikowana na biezaco. Najbardziej zadowolony jestem z amortyzacji widelca. Kolo jest odzielone od sterow. Amortyzator od skutera (typowy)wybiera wszystko. Jak bede mial fotki to podrzuce do watku.

Awatar użytkownika
FERRER
Posty: 335
Rejestracja: 27 lip 2005, 10:08
Lokalizacja: Kalisz-fornia
Kontaktowanie:
 
Post26 wrz 2005, 12:14

dzygit pisze:Mam bugy z pelna amortyzacja przod i niezalezna tyl. Nie do rozwalenia. Wczoraj niechcacy zmierzylem sie z tym rowem w Kacku i prawie sie udalo :twisted: Wozek do oblatania w W-wa. Nie mam niestety rysunkow bo cala konstrukcja powstala na bazie zwyklego stalowego bugy i byla modyfikowana na biezaco. Najbardziej zadowolony jestem z amortyzacji widelca. Kolo jest odzielone od sterow. Amortyzator od skutera (typowy)wybiera wszystko. Jak bede mial fotki to podrzuce do watku.

Zrób te foty dość dokładnie , czekam z niecierpliwoscia

Awatar użytkownika
Mariusz33
Posty: 289
Rejestracja: 05 mar 2005, 18:46
Lokalizacja: w-wa
Kontaktowanie:
 
Post26 wrz 2005, 12:28

dzygit pisze:Mam bugy z pelna amortyzacja przod i niezalezna tyl. Nie do rozwalenia..


Potwierdzam w 100% mialem okazje wczoraj przetestowac :twisted:
Bardzo ciekawe rozwiazanie amortyzacji. Ciężki jak cholera nie do rozwalenia :D . Gratulacje Dzygit.


Wróć do „Landkiting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości