miejscowki Poznań -> Wielkopolska

Buggy, Mountainboard, Powerkiting, Dirtsurfer i inne lądowe cuda.
toomaj
Posty: 748
Rejestracja: 06 maja 2005, 00:35
Lokalizacja: Poznan
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2005, 20:44

Ok moze sie w koncu jakos w tym Poznaniu zbierzemy na jakies wspolne jazdy?
Serdecznie zachecam do ujawniania miejscowek w tych okolicach (albo i dalszych - byle bylo fajnie).

Wczoraj rozmawialem z Ziomkiem i napomknal ze Swistak na plewiskach cos ma ciekawego....., chetnie sie wybiore w kazde ciekawe miejsce celem sprawdzenia go pod katem mountainboarda/buggy

Z mojej strony:

Kobylnica
- lotnisko sportowe - troche malo miejsca i za malo odsloniete, wiec wiatr czesto mocno kreci i jest nierowny, ale ogolnie nie jest zle, a do tego akurat dla mnie jest w miare blisko.
Teren aeroklubu poznanskiego - wpuszczaja bez problemu, nie trzeba juz pytac o zgode: teren od "piaszczystej" drogi w strone lasu jest zawsze do uzytku.
fajna sprawa jest kamera - w kazdej chwili mozna wejsc i zobaczyc jak wieje, hehe nawet zobaczyc czy ktos smiga, kamera jest bowiem 360 stopni, gora/dol i zoom
www.aeroklub.poznan.pl

Bednary
teren "Sobieslaw zasada test i trening" http://www.testitrening.pl/imprezy.htm
Bylismy tam z kumplem 2 razy i udalo sie wejsc - ale kolejne wizyty trzeba ustalic poprzez aeroklub - wzgledy bezpieczenstwa.

miejscowka nieco oddalona od poznania (ok 35km), teren juz lepiej odsloniety, niestety poprzecinany asfaltem a trawka byla dosc mocno nierowna, ale mysle ze ten spot wymaga jeszcze dokladniejszego przetestowania; na zime bedzie pewnie rewelacja

Morasko - poligon
Tak mi do glowy przyszlo zeby to sprawdzic - osobiscie tam nigdy nie bylem, ale wiem ze kolesie na bike'ach tak urzeduja czesto, wiec wejsc sie pewnie da chociaz pewnien nie jestem :? ; bardzo prosze o opinie na temat tego spotu bo go nie znam
:roll:

Plewiska??
Bardzo prosze o komentarze osoby kompetentne

Ze spotow bardziej oddalonych (do ok 100km), na pewno warto zainteresowac sie wspomnianym juz ostatnio Lesznem (sory Ziomek nie dalem rady dzisiaj), i zerknac na lotnisko w Koninie bo tez cos tam jest.
Czasem bywam w tych rejonach wiec postaram sie tam zajrzec.

No to tyle ode mnie - mam nadzieje ze sie odezwiecie!!!!!!!!

Fred
Posty: 364
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:43
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
 
Post29 paź 2005, 14:48

toomaj pisze:Ok moze sie w koncu jakos w tym Poznaniu zbierzemy na jakies wspolne jazdy?
Serdecznie zachecam do ujawniania miejscowek w tych okolicach (albo i dalszych - byle bylo fajnie).

Wczoraj rozmawialem z Ziomkiem i napomknal ze Swistak na plewiskach cos ma ciekawego....., chetnie sie wybiore w kazde ciekawe miejsce celem sprawdzenia go pod katem mountainboarda/buggy


Ja jestem jak najbardziej za z tym, ze... Świstak ani ja nie posiadamy zadnego sprzetu do landkitingu (MB/buggy). O Plewiskach dalej...

toomaj pisze:Bednary
teren "Sobieslaw zasada test i trening" http://www.testitrening.pl/imprezy.htm
Bylismy tam z kumplem 2 razy i udalo sie wejsc - ale kolejne wizyty trzeba ustalic poprzez aeroklub - wzgledy bezpieczenstwa.

miejscowka nieco oddalona od poznania (ok 35km), teren juz lepiej odsloniety, niestety poprzecinany asfaltem a trawka byla dosc mocno nierowna, ale mysle ze ten spot wymaga jeszcze dokladniejszego przetestowania; na zime bedzie pewnie rewelacja


Byłem tam, lecz nie przygladalem sie temu pod wzgledem kite'a
Racja, jak napisales... na snieg moze byc znakomita, teraz beton moze przeszkadzać. Na zime-super Nie wiem czy teraz nie jest tam tez szkołka jazdy... ale to bylo jakis czas temu wiec nie wiadomo jak teraz.

toomaj pisze:Morasko - poligon
Tak mi do glowy przyszlo zeby to sprawdzic - osobiscie tam nigdy nie bylem, ale wiem ze kolesie na bike'ach tak urzeduja czesto, wiec wejsc sie pewnie da chociaz pewnien nie jestem :? ; bardzo prosze o opinie na temat tego spotu bo go nie znam
:roll:


Z tego co wiem to trzeba miec jakies zezwolenia od wojska, ale nie jestem pewnien. Wiesz, zawsze kolesie na bike'ach moga szybko uciec przed "krzyczacym panem" nie wiadomo jakby to bylo z nami kiedy mamy tyle gratow do zabrania :D :D
toomaj pisze:Plewiska??
Bardzo prosze o komentarze osoby kompetentne


Plewiska testowalismy juz w zeslym roku, miejscowka wydaje mi sie znakomita, nie ma wielu drzew, wiatr powinien byc bardzo rowny. Zreszta taki był jak testowalismy miejscowke...
Wiecej mozesz przeczytac na ten temat tutaj:
http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?t=2369&postdays=0&postorder=asc&start=15
Najgorszy w tym wypadku bedzie wiatr SE-spojrz na mapę

Pozdrawiam i do zobaczenia :)

Fred
Posty: 364
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:43
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
 
Post29 paź 2005, 14:51

toomaj pisze:Bednary
teren "Sobieslaw zasada test i trening" http://www.testitrening.pl/imprezy.htm
Fred pisze:Nie wiem czy teraz nie jest tam tez szkołka jazdy... ale to bylo jakis czas temu wiec nie wiadomo jak teraz.



Napisalem post zanim zajrzalem na stronke :) Jednak szkołka jest ;-)

Awatar użytkownika
swistak
Posty: 663
Rejestracja: 19 mar 2004, 23:25
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post29 paź 2005, 17:14

ello na bednarach sie fajnie smiga na deskorolce i na rolkach ;]
a wbojajlem si etam jako modelarz ( ale jakis czas temu) a co d plewisko to dla mnei to clakiem spoko miejscowka tylko potrzebujemy z fredem jakeigos sprzetu do smigania;] chyba ze szybko snieg spadnie ;]( a osotnio wiaterek dopisuje wiec jak ktos ma czas i ochote to 2294630;]

toomaj
Posty: 748
Rejestracja: 06 maja 2005, 00:35
Lokalizacja: Poznan
Kontaktowanie:
 
Post29 paź 2005, 19:44

No fajnie zescie sie odezwali!!

Co do braku sprzetu - proponuje na poczatek testy oferowanego przeze mnie
Flexifoil'a - w tej chwili mam latawce i landboarda, ktory swietnie sie spisuje.

Dzisiaj znowu bylem na kobylnicy - bylo calkiem fajnie, wiaterek nie byl silny, ale w miare rowny. Skonczylem po 18 (akurat zaczynalo lepiej wiac:( ) i latawiec skladalem praktycznie przy dlugich swiatelkach w aucie...

Jutro chce sie wybrac do Kacka posmigac i zaprezentowac sprzecik, ktos z was by sie moze pisal???

Jesli bym sie jednak nie wybral - to chetnie podlece na plewiska przetestowac miejscowke, a jak pojade - no to w inny dzien :)

podbijajcie na gg: 9513187

toomaj
Posty: 748
Rejestracja: 06 maja 2005, 00:35
Lokalizacja: Poznan
Kontaktowanie:
 
Post29 paź 2005, 20:00

Wlasnie obejrzalem ta miejscowke na plewiskach - wyglada zachecajaco faktycznie, niebawem sie tam pojawie na pewno!!!

Fred
Posty: 364
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:43
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
 
Post29 paź 2005, 22:29

toomaj pisze:Wlasnie obejrzalem ta miejscowke na plewiskach - wyglada zachecajaco faktycznie, niebawem sie tam pojawie na pewno!!!


mowilem :)

Jesli chodzi o ten weekend to ja raczej odpadam... ale jesli chodzi o przyszly tydzien... czmey nie? :)

Awatar użytkownika
swistak
Posty: 663
Rejestracja: 19 mar 2004, 23:25
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post31 paź 2005, 18:13

bylismy dzisija ale slabo wialo i troszke trawka urosla ale pogoda byla ladna ;]

Awatar użytkownika
Preston
Posty: 586
Rejestracja: 07 maja 2005, 00:38
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
 
Post31 paź 2005, 22:54

Moze moge sie dolaczyc?
Pozdr

Fred
Posty: 364
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:43
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
 
Post01 lis 2005, 11:10

Preston pisze:Moze moge sie dolaczyc?
Pozdr


mysle, ze tak! jasne! wiecej ludzi, wiecej fun'u 8)
Tylko terminek odpowiedni trza ustalic i dajemy po polu :wink:

toomaj
Posty: 748
Rejestracja: 06 maja 2005, 00:35
Lokalizacja: Poznan
Kontaktowanie:
 
Post01 lis 2005, 12:41

Nie mozesz sie dolaczyc........... MUSISZ sie dolaczyc :D !! Tak jak Swistak pisze bylismy na miejscowce, ogolnie bylem pod wrazeniem powierzchni tego spotu :shock: , na snowkite bedzie na prawde idealnie.

I wiaterek chociaz wial z najgorszego mozliwego kierunku, jak dla mnie byl w miare rowny, choc niestety za slaby.

Jedynym mankamentem byla ta trawka nieco za wysoka, ale mysle ze przy nieco silniejszym wietrze posmigamy na landlboardach mimo to. Teraz pojechac sie dalo na upartego, ale jak tylko lekko oslabl wiaterek, to juz byl koniec....
Jak tylko powieje i bede mial czas to sie tam pojawie

Na jakies ustawki piszcie smialo:
gg: 9513187
albo kom: 693 16 89 89

Awatar użytkownika
Preston
Posty: 586
Rejestracja: 07 maja 2005, 00:38
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
 
Post01 lis 2005, 17:47

Oki, wlasnie kupilem jakas taka deske z kolkami... Jakby cos sie dzialo, dawajcie znac...
Pozdr :D

Awatar użytkownika
Kłosa
Posty: 143
Rejestracja: 29 wrz 2004, 19:27
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
 
Post03 lis 2005, 19:56

Elo Elo!!!
Ja też sie na to PISZE!!!
Byłem ostatnio z Mackiem(seek)bo on posiada deche.. mega zajefajna zabawa..(choć w tedy za mało wiało...)ja dopiero planuje kupić takie cudo...
Może zgadamy się w ten weekend????JA dysponuje autem(moge zabrać ludków jakiś np. Świstoka i fredke hehe :lol:
Może Maćka też by się namówiło.. (bo kto jeszcze ma Mountainboarda??)
A poźniej na pewno ktoś jeszcze kupi???
To jak nasuje ten weekend??(sobota niedziela...)


A co do miejscówek.. jeszcze na franowie sa spore pola.. ale nie wiem jak z twardością gleby..
Pozdro.

Awatar użytkownika
swistak
Posty: 663
Rejestracja: 19 mar 2004, 23:25
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post03 lis 2005, 20:01

hejo no w sobote dopiero ok 15 ale neidizele mam wolna ;] i oczywisice zapraszam na plewiska ';]

Fred
Posty: 364
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:43
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
 
Post03 lis 2005, 20:02

Kłosa pisze:JA dysponuje autem(moge zabrać ludków jakiś np. Świstoka i fredke hehe :lol:

1) tylko nie "Fredke"-prosze:)
2) jesli myslisz o podwozeniu samochodem i myslisz o plewiskach to raczej swistaka nie trzeba podwodzic. on ma 5... minut pieszo do spotu :)
Ale mnie... czemu nie:D (na Naramowicach mieszkam jak cos:) )


Wróć do „Landkiting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości