Sprzedam buggy

Buggy, Mountainboard, Powerkiting, Dirtsurfer i inne lądowe cuda.
Awatar użytkownika
TomFly
Posty: 419
Rejestracja: 05 paź 2004, 09:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2005, 14:43

Wiecej informacji w dziale giełda pod tym adresem
http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?t=5709

Awatar użytkownika
Bad-Max
Posty: 273
Rejestracja: 21 cze 2004, 13:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2005, 15:08

z ta cena to przywaliles :roll:

Awatar użytkownika
TomFly
Posty: 419
Rejestracja: 05 paź 2004, 09:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2005, 15:31

Mozna sie targować - proszę bardzo :). Jeżeli moja konstrukcja twoim zdaniem jest za droga to jest wiele innych konstrukcji np EOLO.
W moim wózku nic sie nie odkręca, nie skrzypi, spawy sie nie łamią wiec wybór należy do Was.

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2005, 17:02

Otóż to, sztuka negocjacji bywa często niedoceniana :)

toudi
Posty: 173
Rejestracja: 31 sie 2005, 10:02
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2005, 17:09

Wielkie dzięki.
Jeśli wiesz, że się spawy połamały, to pewnie wiesz też, że zrekompensowałem to klientowi, któremu się to zdarzyło z nawiązką i po drobnej naprawie ma nowy wózek ze stali nierdzewnej, na kołach podwójnie łozyskowanych kołach, które wystają z trawy, składany, z regulowaną ramą i wciąż na gwarancji za bardzo podobną cenę.

Proszę zajmij się sprzedażą swojego wózka a problemy moich wózków pozostaw mnie i użytkownikom moich wózków.

Awatar użytkownika
Bad-Max
Posty: 273
Rejestracja: 21 cze 2004, 13:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2005, 19:27

:twisted: wozkowa wojne czas zaczac :twisted: :wink:

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2005, 21:27

Oj toudi, to była według mnie przeginka. Nie zapominaj, że kiteforum.pl nie jest forum sprzedawców i producentów sprzętu ale UŻYTKOWNIKÓW takowego. Służy ono między innymi do tego aby wymieniać opinie na temat sprzętu, więc nikomu nie możesz odmówić prawa do skrytykowania wózków, które sprzedajesz. Dyskusyjne jest czy Tomfly powinien był zamieszczać takowe porównanie w swoim poście, ale uważam, że mógł to zrobić, bo on seryjnie wózków nie sprzedaje, jedynie swój. Inaczej gdyby stanowił dla Ciebie jakąś konkurencję. Ale proszę nie zabraniaj nikomu krytykowania sprzętu, który znajduje się na rynku, m.in. tego który Ty sprzedajesz.

toudi
Posty: 173
Rejestracja: 31 sie 2005, 10:02
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
 
Post24 lis 2005, 09:09

Otóż to. Poczułem się do odpowiedzi zaproszony przez TomFly'a a także pozwoliłem sobie dopisać dalszy ciąg historii z pęknięciem spawu, ponieważ uważam, że czytającym o pękniętym spawie należy się również informacja, że pokryłem koszt jego naprawy. To tylko tyla. Nie ma się co denerwować.

Awatar użytkownika
dzygit
Posty: 275
Rejestracja: 24 wrz 2005, 13:18
Lokalizacja: Bialystok,Lomianki
 
Post24 lis 2005, 10:45

Pewnie chodzi o polaczenie poprzeczki ramy z siedziskiem. Mozna polamac w kazdym wozku niezaleznie czy seryjny czy custom predzej lub troche pozniej.

Awatar użytkownika
Mariusz33
Posty: 289
Rejestracja: 05 mar 2005, 18:46
Lokalizacja: w-wa
Kontaktowanie:
 
Post24 lis 2005, 12:14

Włodar pisze:krytykowania sprzętu, który znajduje się na rynku, m.in. tego który Ty sprzedajesz.


O czywiście nie można zabronić nikomu prawa do krytyki.
Ale można krytykować rzeczy które się zna, użtkuje itp.
A napewno nie używa się tego typu argumentów do reklamowania swojego produktu. :!: :!: :!:

Z tego co wiem jestem jednym z 2 uzytkowników tych wózków w Polsce. Sam wstrzymywałem się od napisania kilku słów na temat tego wózka, gdyż uważałem, że za krótko na nim jeżdże. Ale skoro temat został tu poruszony .....Poza kilkoma niedociągnięciami typu słabe fabryczne spawy i brak wzmocnionego siedzenia od spodu ( przystosowane do jazdy po plaży a nie do katowania na polach :twisted: ) wózek RadSails sprzedawany przez Toudiego jest najlepszą konstrukcją dostępną w Polsce za te pieniądze.

Zaznaczan od razu, że niedostałem żadnych gratyfikacji aby wystawiaćpozytywne opinie na w/w temat.

Chciałem przy okazji dodać, że reklamacja została błyskawicznie załatwiona. A koszty poniesione przeze mnie na wzmocnienie wszystkich spawów w wózku i zrobienia z niego wersji hadrcorowej :D zostały z 2x nawiązką pokryte przez Toudiego.

Uszczypliwości Tomka i czepiactwo się do wszystkiego jest ogólnie znane i myślę, że szybko się niezmieni :lol:
A co do niewywrotności twojej konstrukcji, najwięcej mogą powiedzieć widzowie twoich lotów przez rów i nie tylko w Kącku :lol: :lol: 8)

Pozdrawiam

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post24 lis 2005, 19:01

Mariusz33 pisze:Ale można krytykować rzeczy które się zna, użtkuje itp. A napewno nie używa się tego typu argumentów do reklamowania swojego produktu. :!: :!: :!:


Masz rację Mariusz, to prawda.


Mariusz33 pisze:Zaznaczan od razu, że niedostałem żadnych gratyfikacji aby wystawiaćpozytywne opinie na w/w temat.


Mariusz, raczej bym czegoś takiego nie podejrzewał.

Mariusz33 pisze:Chciałem przy okazji dodać, że reklamacja została błyskawicznie załatwiona. A koszty poniesione przeze mnie na wzmocnienie wszystkich spawów w wózku i zrobienia z niego wersji hadrcorowej :D zostały z 2x nawiązką pokryte przez Toudiego.


Chłopaki, rozumiem Was, chwali się Toudiemu, tak każdy porządny sprzedawca powinien postępować.

Przyczyną dla której tak zareagowałem był ton Toudiego, który, wydawało mi się, nie życzył sobie żadnej krytyki. Dobrze że sprawę wyjasniłeś Toudi. No ale, powtarzam się już, przez sam tekst trudno wyczuć intencje. Fakt, nie wiedziałem też o locie przez rów...

Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
Matt
Posty: 277
Rejestracja: 13 cze 2005, 10:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post24 lis 2005, 20:30

Co mi się widzi TomFly, że tego wózka tu już chyba nie sprzedasz :?

Po taaaaaaaakiej bezinteresownej antyreklamie :wink:

L U M E N N
Posty: 273
Rejestracja: 07 lut 2005, 22:09
Lokalizacja: W A R S Z A W A
Kontaktowanie:
 
Post24 lis 2005, 21:05

siema :wink: a kto kupi wózek na zime :lol: :lol:

Awatar użytkownika
raf
Posty: 241
Rejestracja: 02 lut 2005, 17:28
Lokalizacja: Ożarów Maz.
 
Post25 lis 2005, 10:44

Matt pisze:Co mi się widzi TomFly, że tego wózka tu już chyba nie sprzedasz :?

Po taaaaaaaakiej bezinteresownej antyreklamie :wink:


Czemu nie? Jeśli wózek jest dobry ( i cena dobra) ....

TomFly wyrazil opinie, że jego wózek jest lepszy od innych, które widzial w akcji. Ma do tego prawo. Kupujący może to zweryfikować.

L U M E N N
Posty: 273
Rejestracja: 07 lut 2005, 22:09
Lokalizacja: W A R S Z A W A
Kontaktowanie:
 
Post25 lis 2005, 23:50

no właśnie jeśli jest dobry!!!!!


Wróć do „Landkiting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości