Kadynki?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
specjal
Posty: 631
Rejestracja: 16 lip 2014, 21:30
Latawiec: różne 7;9;12;15;18
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 38 razy
 
Post18 wrz 2016, 03:59

Wczoraj po drodze auto mi się rozkraczyło, musiałem wracać :|
Ale za chwilę dzida do Rewy i na mewią na wschód słońca :hand:

namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 wrz 2016, 08:04

specjal pisze:Wczoraj po drodze auto mi się rozkraczyło, musiałem wracać :|
Ale za chwilę dzida do Rewy i na mewią na wschód słońca :hand:


chyba spoznione pytanie - gdzie bedziesz parkowal w rewie?

Awatar użytkownika
cybkryst
Posty: 163
Rejestracja: 13 gru 2008, 22:57
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post18 wrz 2016, 08:16

A o co chodzi z tym parkowaniem? Kradną czy nie ma miejsc?

Awatar użytkownika
Mincek
Posty: 891
Rejestracja: 15 cze 2010, 20:35
Deska: Duotone Jaime
Latawiec: DT Rebel 8/13 Orbit 10
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 76 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 wrz 2016, 16:26

Tak potwierdzam. Specjal był na mewich :twisted:

Awatar użytkownika
zackbuster
Posty: 380
Rejestracja: 18 maja 2013, 10:53
Deska: mix
Latawiec: mix
Lokalizacja: NowyDwórGdański
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 21 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 wrz 2016, 16:56

Potwierdzam potwierdzenie [WINKING FACE]

Awatar użytkownika
Wełniacz
Posty: 1392
Rejestracja: 02 maja 2012, 10:10
Deska: Nobile555 i DOOR
Latawiec: Edge 08 9 11 13
Lokalizacja: LidzbarkW
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 64 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 wrz 2016, 17:10

2 dni dobrego pływania i nauka foila i parę udanych wyjść na patyk - rewelacja 8) A tyle czasu co Specjal to chyba nikt jeszcze na Mewich nie spędził :clap:
Sobotę w Rewie tak skomentuję 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
specjal
Posty: 631
Rejestracja: 16 lip 2014, 21:30
Latawiec: różne 7;9;12;15;18
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 38 razy
 
Post18 wrz 2016, 17:58

Wełniacz pisze: (...) A tyle czasu co Specjal to chyba nikt jeszcze na Mewich nie spędził :clap:

Jakbyś mi drugiego latawca nie dostarczył, to pewnie od wschodu do zachodu :shock:
Dzięki wszystkim za pomoc i wparcie w koczowaniu na mewiej :thumbsup:

Awatar użytkownika
Mincek
Posty: 891
Rejestracja: 15 cze 2010, 20:35
Deska: Duotone Jaime
Latawiec: DT Rebel 8/13 Orbit 10
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 76 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 wrz 2016, 18:04

Mariusz !!!!! ja pamiętliwy jestem co do tego foila :) niech tylko gdzieś "nie powieje" ;p

ja przez "dotrzymywanie towarzystwa" specjalowi, ogarnąłem 50% darkslide :) nast. plywanie trza go dopracowac :)

Awatar użytkownika
MWILCZ
Posty: 1132
Rejestracja: 08 maja 2012, 09:03
Deska: Foil Moses Onda, CORE Choice
Latawiec: Core XR-6,9,12, Core GTS, SOUL
Lokalizacja: IławaGdańskBrzeźno
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 38 razy
 
Post18 wrz 2016, 19:07

Wełniacz pisze:2 dni dobrego pływania i nauka foila i parę udanych wyjść na patyk - rewelacja 8) A tyle czasu co Specjal to chyba nikt jeszcze na Mewich nie spędził :clap:
Sobotę w Rewie tak skomentuję 8)
Obrazek

Dzięki Łukasz za piękne zdjęcie.

Awatar użytkownika
MWILCZ
Posty: 1132
Rejestracja: 08 maja 2012, 09:03
Deska: Foil Moses Onda, CORE Choice
Latawiec: Core XR-6,9,12, Core GTS, SOUL
Lokalizacja: IławaGdańskBrzeźno
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 38 razy
 
Post18 wrz 2016, 19:09

Mincek pisze:Mariusz !!!!! ja pamiętliwy jestem co do tego foila :) niech tylko gdzieś "nie powieje" ;p

ja przez "dotrzymywanie towarzystwa" specjalowi, ogarnąłem 50% darkslide :) nast. plywanie trza go dopracowac :)

Jarku masz jak w banku foila.
Już jednemu pomogłem załapać bakcyla.
Ty jesteś następny.

namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 wrz 2016, 19:17

cybkryst pisze:A o co chodzi z tym parkowaniem? Kradną czy nie ma miejsc?


parkowanie - chciałem dołączyć do specjala. raczej aut nie kradną :)

przy wschodnim wietrze można korzystać z głównego parkingu bo blisko do plaży.
kradzieże to zupełnie inny temat.

Awatar użytkownika
MWILCZ
Posty: 1132
Rejestracja: 08 maja 2012, 09:03
Deska: Foil Moses Onda, CORE Choice
Latawiec: Core XR-6,9,12, Core GTS, SOUL
Lokalizacja: IławaGdańskBrzeźno
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 38 razy
 
Post18 wrz 2016, 19:18

Koledzy Kitesurferzy chciałem Was przeprosić ale właśnie straciliście jednego z Kolegów.
Wełniacz połknął foilowego bakcyla.

On się nie będzie chwalił, ale zdolna bestia.

Pierwsza sesja w Rewie na foilu - tragedia, nie wiedział o co kaman. Nawet metra nie przepłynął , tylko na samej desce.

Godzina przerwy i w drugiej sesji wyostrzyłem Wełniaczowi pod krzyż , a on spływał w dół . I tak 3 razy.
Podczas drugiego nawrotu załapał jak płynąć płasko na desce, a podczas trzeciego wychodził na patyk.

Jak wrócił do brzegu to wyglądał tak :jump:

Wieczorem dłuuuuugo dyskutowaliśmy na ten temat siedząc pod krzyżem , aż do końca............pepsi , to znaczy aż do zmierzchu.Hi HI


Jutro zmontuje film z Wełniaczem na foilu.

zbyszek11
Posty: 258
Rejestracja: 25 sie 2011, 21:32
Deska: SU-2
Latawiec: Nobile T-5 Koino./F-One
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post18 wrz 2016, 19:36

Obserwowałem Ciebie i Łukasza na kamerce , co prawda ciężko było Was odróżnić ale bandyta ciągle w powietrzu .
Chętnie dotrzymałbym Wam towarzystwa ale niestety czwarte wesele i każde jak trochę powieje. :mrgreen:
Gratulacje dla Wełniacza :clap: :clap:

Awatar użytkownika
Wełniacz
Posty: 1392
Rejestracja: 02 maja 2012, 10:10
Deska: Nobile555 i DOOR
Latawiec: Edge 08 9 11 13
Lokalizacja: LidzbarkW
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 64 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 wrz 2016, 21:26

Mariusz dzięki jeszcze raz za użyczenie foila ... to fakt ciągle o tym myślę i dawno już sam do siebie się nie uśmiechałem tak po prostu :mrgreen: A po wyjściu na patyk darłem japę jak dziecko ze szczęścia :lol: Rewelacja i nie aż tak mega trudna ta nauka chociaż 1 start bez kasku mógł się źle skończyć i jeszcze to kostki powyginane w 2 str. :shock: ale strat nie ma i to się liczy no może poza 1 ... pewnie w portfelu :wink: :mrgreen:

Awatar użytkownika
specjal
Posty: 631
Rejestracja: 16 lip 2014, 21:30
Latawiec: różne 7;9;12;15;18
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 38 razy
 
Post19 wrz 2016, 10:15

Pozwolę sobie opisać swoje wczorajsze doświadczenia.
O g.6.30 wypłynąłem ( https://mysports.tomtom.com/service/web ... ormat=html ) na mewią, widoki wschodu zarąbiste, coś tam popstrykałem i nagrałem na kamerce, ale z kamerki tylko pasek na tubie się został, reszta pewnie podryfowała do Rzucewa. Zwiedziłem całą mewią, bliżej Kużnicy przy wrakach jest stacja pogodowa, szkoda, że dane nie są dostępne (przynajmniej mi nic nie wiadomo). Jak wracałem, pływał przy mewiej jeszcze jeden kite, razem zaczęliśmy powrót. Niestety, po kartoflisku za szybko chciałem jechać, (chwilę wcześniej 45km/h było spoko, to 30km/h wydawało się wolno), zaliczyłem ostrą glebę, kite walną o wodę, poszycie rozdarte na całej szerokości, z tuby głównej zeszło powietrze. Miałem jeszcze grunt, zwinąłem cały majdan i powlokłem się na mewią. Kolega podpłynął i powiedział, że w Rewie postara się wysłać jakąś motorówkę po mnie.
Jak tam czekałem, to stwierdziłem, iż rzeczywiście czas jest względny; jak człowiek zasuwa na kite, to czas szybciej biegnie, jak człowiek sam leży na bezludnej wyspie, to czas się prawie zatrzymuje :mrgreen:
Po godzinie czekania zadzwoniłem do Fela82, co by zadzwonił do t.tt, który to dojeżdżał do Rewy, aby spróbował załatwić jakiś transport. Tomek próbował coś zorganizować, ok. g.10 zadzwonił, że byłby transport, ale żądają 500zł. W tym czasie na mewią przypłynęła silna grupa z Iławy razem innymi kolegami. Wszyscy się zgodzili, że taka cena to rozbój w biały dzień i odmówiłem. Wełniacz zgodził się pojechać po latawiec z pompką (miałem drugi w aucie) i udało mu się dostarczyć przesyłkę po g.11 :thumb: Miałem trochę problemów z uruchomieniem tego latawca, ale koniec końców wystartowałem na stały ląd https://mysports.tomtom.com/service/web ... ormat=html
- jak się wykopie grajdołek i owinie się nawet mokrym latawcem, to jest zdecydowanie cieplej
- nawet Wełniacz nie śmiał się z mojego kapturka :P
- da rady pływać z plecakiem; po namoknięciu ważył ze 20kg, kite 12 o nienajlepszym dole (musiałem często wachlować), ale drzwi ratowały sytuację
- jak co niektórzy koledzy sugerowali, zawsze można było wezwać SAR, zgadza się, lecz puki co nie było zagrożenia życia i zdrowia i nie powinno się nadużywać tej możliwości
- niedaleko (1km) płynął jacht i miałem nadzieję na przewózkę do brzegu; na moją prośbę zackbuster popłynął do żaglówki i nie bardzo potrafił nawiązać kontakt, do takich jednostek podpływamy od rufy na zawietrzną i można wymienić kilka słów, na 99% w miarę możliwości żeglarze chętnie udzielą pomocy
- koło południa na mewią przypłynęła motorówka z kejciarzami i pewnie mógłbym się zabrać, ale już Wełniacz dostarczył latawiec
- ogólnie dzięki wszystkim za pomoc i wsparcie


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości