z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Jacek olsztyn
Posty: 924
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:35
Lokalizacja: olsztyn
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post04 lip 2016, 20:05

rooseck pisze:Przepraszam, za mikro offtop, ale czy ktoś powie mi gdzie można rozłożyć latawiec na płwyspie bez płacenia "opłaty dziennej"? Dziś na albatrosie kazali mi zapłacić 30zł albo spadać nad otwarte morze :) Czy to normalne? Czy naprawdę każdy skrawek od strony zatoki jest terenem prywatnym?

Jak wejdziesz z buta na kemping to Cię nie skasują ale za wjazd samochodem zapłacisz na każdym.

rooseck
Posty: 16
Rejestracja: 11 kwie 2016, 11:59
Deska: nobile 666
Latawiec: RRD 10,5
 
Post04 lip 2016, 20:55

Jacek olsztyn pisze:
rooseck pisze:Przepraszam, za mikro offtop, ale czy ktoś powie mi gdzie można rozłożyć latawiec na płwyspie bez płacenia "opłaty dziennej"? Dziś na albatrosie kazali mi zapłacić 30zł albo spadać nad otwarte morze :) Czy to normalne? Czy naprawdę każdy skrawek od strony zatoki jest terenem prywatnym?

Jak wejdziesz z buta na kemping to Cię nie skasują ale za wjazd samochodem zapłacisz na każdym.


No właśnie szedłem z buta. Furę zostawiłem na poboczu. Cieć mnie złapał przy szlabanie i pyta gdzie idę to powiedziałem, że na plażę bez wdawania się w szczegóły. On na to, że to teren prywatny (kempingu) i trzeba zapłacić za możliwość przebywania na plaży, korzystanie z infrastruktury etc. Nie wiedziałem, że sprywatyzowano plaże od strony zatoki. Chyba będę ze sprzętem robił marsz śledzia z Rewy. Jak wejdę na kemping z wody to może ominie mnie opłata :)

Awatar użytkownika
apek
Posty: 859
Rejestracja: 03 cze 2012, 09:42
Deska: Naish
Latawiec: Naish
Postawił piwka: 48 razy
Dostał piwko: 64 razy
 
Post04 lip 2016, 21:46

rooseck pisze:
Jacek olsztyn pisze:
rooseck pisze:Przepraszam, za mikro offtop, ale czy ktoś powie mi gdzie można rozłożyć latawiec na płwyspie bez płacenia "opłaty dziennej"? Dziś na albatrosie kazali mi zapłacić 30zł albo spadać nad otwarte morze :) Czy to normalne? Czy naprawdę każdy skrawek od strony zatoki jest terenem prywatnym?

Jak wejdziesz z buta na kemping to Cię nie skasują ale za wjazd samochodem zapłacisz na każdym.


No właśnie szedłem z buta. Furę zostawiłem na poboczu. Cieć mnie złapał przy szlabanie i pyta gdzie idę to powiedziałem, że na plażę bez wdawania się w szczegóły. On na to, że to teren prywatny (kempingu) i trzeba zapłacić za możliwość przebywania na plaży, korzystanie z infrastruktury etc. Nie wiedziałem, że sprywatyzowano plaże od strony zatoki. Chyba będę ze sprzętem robił marsz śledzia z Rewy. Jak wejdę na kemping z wody to może ominie mnie opłata :)

trzeba było zamiast przez Albatros przejść na plaże za szóstką, ta jest odrodzona o plaży i jest wystarczająco dużo miejsca rozkładania sprzętu. Druga dobra miejscówka to łączka za trójką, duży kawał ziemi niczyjej i nie ma tam tłoku na wodzie, a woda daleko płytka

Jacek olsztyn
Posty: 924
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:35
Lokalizacja: olsztyn
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post04 lip 2016, 22:09

Na MM Kaper i 3 wejdziesz z buta bez problemu, no i plaża w Kuźnicy jest za free

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post04 lip 2016, 22:35

rooseck pisze: Furę zostawiłem na poboczu.

Uważaj też z tym poboczem, bo parkowanie tam może się okazać dużo droższe niż korzystanie z parkingu płatnego :idea: Co roku w sezonie są akcje SM z wystawianiem mandatów...

Haidi
Posty: 31
Rejestracja: 03 cze 2012, 11:29
Deska: North Gonzales
Latawiec: Best Kahoona
Lokalizacja: Wyględy
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
 
Post04 lip 2016, 22:41

W Kuźnicy mega fajnie, tylko są parkomaty. W zeszłym roku ze dwa razy nie zapłaciłem i przyszło do domu "opłata dodatkowa za parkowanie" w ciągu 7 chyba dni jak zapłacisz to 20pln więc i tak taniej niż zapłacić rano za cały dzień :)
Tak było w zeszłym roku, a w tym dopiero się w środę wybieram ;)

pozdro

Marcin

rooseck
Posty: 16
Rejestracja: 11 kwie 2016, 11:59
Deska: nobile 666
Latawiec: RRD 10,5
 
Post04 lip 2016, 22:44

DZIĘKI WSZYSTKIM ZA INFO.

Poszukam wejść, o których piszecie. Nie widziałem zakazu zatrzymywania się, a tylko mnóstwo samochodów parkujących tak jak ja (wiem, to żaden argument i wyznacznik). Postaram się jednak parkować w "legalnych" miejscach. Do zob.

ddit
Posty: 48
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03
Postawił piwka: 2 razy
 
Post04 lip 2016, 23:14

Szukam kogoś chętnego do pomocy i nadzoru w pierwszych krokach na swoim sprzęcie. IKO2 skonczyłem 2 lata temu i od tamtego czasu nic nie robiłem - teraz czas powrócić:). Jak ktoś jest chętny proszę o kontakt na priv. Oczywiście nie za darmo:). Mogę zagwarantować transport z Trójmiasta.

namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 lip 2016, 08:13

rooseck pisze:DZIĘKI WSZYSTKIM ZA INFO.

Poszukam wejść, o których piszecie. Nie widziałem zakazu zatrzymywania się, a tylko mnóstwo samochodów parkujących tak jak ja (wiem, to żaden argument i wyznacznik). Postaram się jednak parkować w "legalnych" miejscach. Do zob.


W Kuźnicy jest spory parking przy torach przy małym spocie za Oberżą. Na razie za free.
Przechodzisz przez ulicę i jesteś na spocie. Wspaniałe rozwiązania i wygląda na to jak ukłon Miasta w naszą stronę.

Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post05 lip 2016, 09:36

rooseck pisze:No właśnie szedłem z buta. Furę zostawiłem na poboczu. Cieć mnie złapał przy szlabanie i pyta gdzie idę to powiedziałem, że na plażę bez wdawania się w szczegóły. On na to, że to teren prywatny (kempingu) i trzeba zapłacić za możliwość przebywania na plaży, korzystanie z infrastruktury etc. Nie wiedziałem, że sprywatyzowano plaże od strony zatoki. Chyba będę ze sprzętem robił marsz śledzia z Rewy. Jak wejdę na kemping z wody to może ominie mnie opłata :)

To cie trochę zrobił w bambuko bo plaza nie należny do kempingu. Też raz miałem taką przygodę to po prostu powiedziałem że jak chce to niech dzwoni na policje i jakby co jestem tutaj na plaży.

Awatar użytkownika
Fin
Posty: 788
Rejestracja: 05 lip 2004, 18:11
Deska: F1 Trax HRD
Latawiec: Core Riot XR3 12/9/7
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post05 lip 2016, 10:07

Powiem szczerze, że macie przerąbane w sezonie. Ja lipiec i sierpień staram się półwysep omijać chyba że jest fajna prognoza na Osłonino, Rzucewo.

Tydzień temu na Ch6 nawet za opłatą mnie nie chcieli wpuścić na kemping autem i sprzęt trzeba było targać z ulicy...

namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 lip 2016, 12:29

Witam, czy ktoś zmierzył wczorajszy wiatr w Kuźnicy w szkwałach około 1100?

szym
Posty: 89
Rejestracja: 13 wrz 2011, 09:11
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post05 lip 2016, 14:07

Abc ma swoją stacje w kuźnicy
https://beta.windguru.cz/station/101

jabeck
Posty: 208
Rejestracja: 15 sie 2010, 10:31
Deska: firewire, zeeko
Latawiec: Enduro, reo
Lokalizacja: 3city
Dostał piwko: 15 razy
 
Post07 lip 2016, 21:15

Nikt nic nie pisze. pewnie jeszcze pływacie, albo powrót na chatę.
Więc ja coś skrobnę, tylko dwa słowa- WARUN PETARDA!!!

Awatar użytkownika
Wełniacz
Posty: 1392
Rejestracja: 02 maja 2012, 10:10
Deska: Nobile555 i DOOR
Latawiec: Edge 08 9 11 13
Lokalizacja: LidzbarkW
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 64 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 lip 2016, 23:42

2 dni mega lotów na 9m Edge :) Filmik mało oddaje ale coś tam widać :)
phpBB [video]


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości