Holandia okolice amsterdamu.

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
barzyk123
Posty: 538
Rejestracja: 08 kwie 2007, 00:11
Lokalizacja: Gdańskl
Kontaktowanie:
 
Post22 kwie 2008, 20:00

Pływał ktoś w okolicach amsterdamu?? Mam zamiar na miesiąc jechać do pracy do holandi w tamte rejony i się tak zastanwiam, czy są tam jakieś spoty na których można popływać..

Za wszystkie odpowiedzi wielkie dziękii.


Pozdrawiammm..

Elo

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 kwie 2008, 01:20

Hm :shifty: to tak jakbys pytal sie czy w Brazylii sa dobre spoty :wink:
W promieniu 50km masz wszystko czego bedziesz potrzebowal (nie tylko do KS :wink: ) Jesli morze to wal do Ijmuiden a plaska woda to Marker meer. Obawiam sie, ze tak Ci sie tam spodoba ze nie bedziesz chcial wracac do kraju. Polecam wyspe Texel (jesli chcesz poplywac na dziewiczych plazach). To tylko 80 km od Amsterdamu. Jesli chcesz poplywac w tlumie wal do Scheveningen lub Oostverne pod Rotterdamem (ale to okolo 150km). Po drodze przejedz przez jeden z najlepszych miejscowek w Europie:
http://www.wannakitesurf.com/spot/Europ ... index.html

Pare szczegolow o innych spotach:
http://www.wannakitesurf.com/spot/Europ ... index.html

Aha, jesli nie plywales na silnych pradach to przygotuj sie na dluuuuuuuugie spacery jesli bedziesz niecierpliwy. Zawsze pytaj lokalesow o prad. Generalnie nie wychodz na wode pierwszy.

barzyk123
Posty: 538
Rejestracja: 08 kwie 2007, 00:11
Lokalizacja: Gdańskl
Kontaktowanie:
 
Post23 kwie 2008, 08:15

Takiej odpowiedzi oczekiwałem...
Wielkie dzięki BraCuru :wink:

Awatar użytkownika
sdareks
Posty: 492
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:40
Lokalizacja: Wieden
Kontaktowanie:
 
Post12 lip 2009, 16:52

BraCuru, w pierwszym tygodniu sierpnia smigam gdzies na polnoc europy na kajta.
Zastanawiam sie nad Römö, ktore juz znam. Pomyslalem, ze moznaby cos nowego zobaczyc, zastanawiam sie nad Holandia.
Ktory z tych kierunkow wybralbys w tym okresie?

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 lip 2009, 19:36

sdareks pisze:Zastanawiam sie nad Römö, ktore juz znam. Pomyslalem, ze moznaby cos nowego zobaczyc, zastanawiam sie nad Holandia.
Ktory z tych kierunkow wybralbys w tym okresie?


Bardzo chcialbym znac odpowiedzi na takie pytania :wink:

W Danii moze byc troche wiecej wiatru ale tak naprawde wszystko zalezy od prognozy: jak bedzie stal wyz nad Polnocnym to nigdzie nie poplywasz :idea:

Wiele zalezy od tego na jak dlugo jedziesz, z jakim towarzystwem, jak bedziesz mobilny, jak bardzo jestes napalony na plywanie.

Znam kamperowa ekipe co jezdzi lojalnie do Danii od kilkunastu lat w drugiej polowie sierpnia i nigdy nie narzekali na brak wiatru. Ale czasami musieli robic po 300km dziennie aby nie zgubic wiatru.

Jesli chcesz wybrac stale miejsce pobytu to jest to loteria.

Napisz na priv o szczegolach Twoich planow to moze w czyms komnkretnie pomoge, zapytam moich "Dunczykow".

Pzdr

Awatar użytkownika
sdareks
Posty: 492
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:40
Lokalizacja: Wieden
Kontaktowanie:
 
Post12 lip 2009, 21:08

BraCuru pisze:Bardzo chcialbym znac odpowiedzi na takie pytania :wink:


Myslalem ze znasz; jestes w koncu fachura tego rejonu :D

Porownalem sierpniowe statystyki wiatrowe Römö z paroma spotami w NL i historycznie lepiej wypada Dania.

O to chodzi, ze nie jestem zbyt eslastyczny: tylko pierwszy tydzien sierpnia, nie mam campera,
wiec musze cos bookowac zeby nie zostac na lodzie, za namiot po tamtym roku juz dziekuje :D , i wlasnie zabookowalem ostatnia przyczepe na Römö.
Zostaje wiec przy tym.

W tamtym roku minelismy sie na Römö nieznacznie. Jakbys byl w okolicy, daj znac!
Pozdrowka!

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post16 lip 2009, 10:56

Jakby ktos sie wybieral do Holandii poplywac czy pojezdzic na mtb chetnie przenocuje u siebie w Hadze i oprowadze po lokalnych spotach .( niestety moge max przenocowac 2 osoby z powodu malej powierzchni mieszkalnej ) :lol: Najlepiej jakis weekend bo wtedy mam jedynie wolny czas na kite .pozdro :lol:

rainbow
Posty: 22
Rejestracja: 27 sie 2010, 00:30
Latawiec: cabrihna5m bow
 
Post09 lip 2011, 22:46

Fando czy ty nadal tam mieszasz w Hadze? Mieszkam teraz w belgi jakieś 150 km od od hagi i niemam z kim sie ustawić na letnie zjazdy mtb-dh i zimowe latanie snow.

Mako
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2011, 00:28
 
Post19 lip 2011, 21:12

A teraz ktoś tu przypadkiem nie bywa?

rainbow
Posty: 22
Rejestracja: 27 sie 2010, 00:30
Latawiec: cabrihna5m bow
 
Post20 lip 2011, 23:08

Mako gdzie dokładnie przebywasz?

Mako
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2011, 00:28
 
Post21 lip 2011, 01:00

W Amsterdamie :)

rainbow
Posty: 22
Rejestracja: 27 sie 2010, 00:30
Latawiec: cabrihna5m bow
 
Post21 lip 2011, 09:47

Ja jestem w Belgi-Kuurne


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości