NPX LUCYFER is BACK --> WSZYSTKIE ROZMIARY / 2 KOLORY

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post21 lis 2010, 14:14

SzybkiEgon pisze:no tyle to może nie, ale czas przyspiesza i trzeba się powoli witać z taka perspektywą (przy załozeniu, ze te twoje 40 mam brać na poważne) :?

Ja mam 39 a Ty 59 :?:
Ile masz lat :?: :?: :?: więcej niż 20 róznicy nie sądzę Staruszku :wink:
Więcej wiary w to co pisze "młodzież" :idea:
Ale piszmy na temat lucyfer jest ok. sprawdza się i chociaż ostatnio
za często go nie używam nie kupił bym innego suchara a miałem już kilka innych :idea:
Jeszcze więcej wiatru i dużo zdrowia w końcu w tym wieku już trzeba dbać o siebie :D
Aloha :wink:

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 mar 2011, 16:55

LUCIFER DRYSUIT to suchy kombinezon kitesurfingowy, rewolucyjna koncepcja konstrukcyjna zainspirowana strojami snowboardowymi.
Wygląda jak dwuczęściowy strój - kurtka i spodnie, a w rzeczywistości jest to jednoczęściowy, suchy, ciepły kombinezon. Nie jest to obcisła, gruba, neoprenowa pianka ściśle przylegająca do ciała, ograniczająca swobodę ruchów i zmniejszająca komfort pływania ale luźny, swobodny, dający dużą swobodę ruchów, nieuciskający kombinezon, wykonany z 3 warstwowego, nieprzemakalnego materiału, wzorowanego na strojach żeglarskich.

Obrazek

Kombinezon ma odpinany, wysokozabudowany kaptur, który chroni całą głowę, a w szczególności policzki, brodę i uszy przed wychłodzeniem. Elastyczny, szczelny kołnierz na szyi, z możliwością regulacji doszczelnienia zabezpiecza przed wpływaniem wody do kombinezonu od góry.
Umieszczony z przodu, poniżej pasa krótki, poziomy, szczelny i suchy suwak pozwala na załatwienie potrzeby fizjologicznej (niestety tylko panom) bez konieczności zdejmowania kombinezonu.
Od wewnątrz kombinezon ma zapinana na suwak kieszonkę na kluczyk – ponieważ jest to suchy kombinezon to nawet kluczyk z elektronicznym pilotem (albo nawet telefon komórkowy – tylko kto zabiera telefon na wodę) nie ulegnie zamoczeniu.

Trapez, jak w snowkajtingu, zakłada się pod kurtkę (kurtka jest zespolona z resztą na wysokości klatki piersiowej) a hak wystawia się przez otwór w kurtce. Takie otwory są dwa, na różnej wysokości i każdy jest obszyty elastycznym neoprenem, dzięki czemu krawędzie szczeliny zaciskają się na haku i nie pozwalają się mu wysunąć (schować pod kurtkę) podczas manewrów unhooked.

LINK DO FILMU PROMO LUCYFERA:
http://www.npxwetsuits.com/index.php?option=com_content&view=article&id=162&Itemid=311

CENA 2299zł jest porównywalna z jednym wyjazdem w ciepłe kraje. Łatwo policzyć ile zaoszczędzicie cały rok pływając w Polsce w Lucyferze :D

ROZMIARY S | M | L | XL | XXL - Przykładowo na 176cm wzrostu idelanie pasuje M ale jeśli ktoś woli luźniejszy styl, to może być i L
DOSTĘPNOŚĆ: od ręki w BOARD SPORT http://www.boardsport.pl/admin/zdjecia/pianki/1300980268zdjecie1.jpg

BoardSport.pl
Posty: 256
Rejestracja: 05 mar 2007, 16:28
Deska: Cabrinha
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Pruszków k.Wa-wy
Kontaktowanie:
 
Post23 lut 2012, 13:36

Oferta aktualna, podaj swoją cenę i bądź gotowy na zimne wiosenne pływanie.

BoardSport.pl
Posty: 256
Rejestracja: 05 mar 2007, 16:28
Deska: Cabrinha
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Pruszków k.Wa-wy
Kontaktowanie:
 
Post22 mar 2012, 15:36

Wiosna idzie ale do lata daleko.....czas na Lucifera :thumb:

andrek
Posty: 1843
Rejestracja: 27 gru 2004, 14:55
Deska: PocketAir/AirWave&Race/Bhoot
Latawiec: NOTUS Rev&Air
Lokalizacja: Słubice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 12 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 mar 2012, 20:04

bardzo mnie interesuje od początku pojawienia się na rynku widziałem pierwsze wydanie w sklepi, dużo się zmieniło ??
pytanie: co ze zrywką od leasha ? jeżeli trapez jest pod?

ta kieszonka zastępująca aquapack to genialny pomysł :idea:

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 mar 2012, 09:50

Jesli chcesz zeby bylo bezpieczniej to albo trapez dajesz na wierzch albo zrywke montujesz przy haku, czyli na zewnątrz Lucka, opcja trzecia, to "przedłużenie rączki/oczka w trapezie", czyli najpierw linka na taka długość co by wystawala spod kurtki i dopiero do niej leash :idea:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 kwie 2014, 19:43

Po pierwszym pływanku w nowym modelu.
Ciepło ale wciąz wilgotno. Miałem trochę wody w nogawkach od gleb na downwindzie przy sprawdzaniu max speed na foilu (Wyszło mi 29,99kts na rozbujanym Bałtyku, 15kts i 7m Nomad).
W końcu wiem jak się ubierać pod suchara. Zakładam piankę 3/2 z długimi nogawkami i rękawami oraz special hand made dziurą na fjuta.
Spędziłem 5h w sucharze z przerwą na spacerek do domu po brakujący fin i nigdy nie byłoby mi tak ciepło w zimowej piance.

Poważne plusy to:
- rozporek. Czemu tego nie robią w innych sucharach?!
- kieszonka wewnętrzna na klucze,
- dwie kieszenie z odpływami -bardzo, bardzo praktyczna sprawa,
- kaptur - po pływanku fajnie było wracać do domu z osłoniętą głową,
- proste taśmy velcro na nogawkach. Zaciągam je jedynie jak jestem w wodzie.

Minusy - dotyczy to wszystkich sucharów - nie jest to tak wygodne jak porządna pianka.
Zapinanie na plecach jest bez sensu. Czemu nie na piersi? To tak jakby rozporek zrobili też z tyłu :idea:

Awatar użytkownika
Fin
Posty: 788
Rejestracja: 05 lip 2004, 18:11
Deska: F1 Trax HRD
Latawiec: Core Riot XR3 12/9/7
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post14 kwie 2014, 10:09

Zapoznanie na plecach to bezpieczeństwo żeby nie pływać samemu w zimnej wodzie :) a tak poważnie to tez mnie irytuje bo samemu nie ma się jak ubrać ...

Landower
Posty: 80
Rejestracja: 17 lip 2013, 12:36
Dostał piwko: 1 raz
 
Post02 paź 2014, 13:41

BraCuru Z ta handmade dziurka na wacka przegiąłeś pałe :) :) :)

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 paź 2014, 20:42

Landower pisze:BraCuru Z ta handmade dziurka na wacka przegiąłeś pałe :) :) :)

Wiem, że to skrajny radykalizm ale za to jaki mega komfort. Podstawa to mieć wszystko pod ręką :wink:

24SURFpl
Posty: 1146
Rejestracja: 09 paź 2009, 16:35
Deska: Cabrinha
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Pruszków (k.Wa-wy)
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 paź 2014, 16:05



Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości