Gdzie dobrze zjesc ?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
ojarex
Posty: 95
Rejestracja: 14 kwie 2007, 17:22
Deska: nobile
Latawiec: best
Lokalizacja: stalowa wola/Jurmala/tera 100lica
Kontaktowanie:
 
Post07 kwie 2009, 21:32

Wiecie gdzie i dobrze można zjeść w rejonach kempingów w chałupach? bo korki do Władysławowa mnie i znajomych zabijaja czasowo i nerwowo..

Z gory dzieki za odpowiedzi...

Pzdr

Awatar użytkownika
Szuwar
Posty: 186
Rejestracja: 24 sie 2007, 10:32
Kontaktowanie:
 
Post07 kwie 2009, 21:37

U Wujloka :lol:

Podczas posiłku z serii "gotuj w przedsionku"

Awatar użytkownika
Archie
Posty: 400
Rejestracja: 26 wrz 2007, 23:26
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post07 kwie 2009, 23:23

Polecam "U Kariny" - Daje dużo, tanio no i dobrze :lol:

SPLpolska
Posty: 28
Rejestracja: 18 paź 2008, 17:28
Lokalizacja: Radziejów / Poznań
Kontaktowanie:
 
Post08 kwie 2009, 00:24

Archie pisze:Daje dużo, tanio no i dobrze :lol:

Taka reklama na pewno przyciągnie wielu klientów :wink:

Kuba Gdynia
Posty: 596
Rejestracja: 30 lip 2007, 08:38
Deska: NHP
Latawiec: RRD, SLINGSHOT
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 kwie 2009, 09:50

A na MM dobre ciasta:)


no i sniadania:D

Awatar użytkownika
inzynier
Posty: 244
Rejestracja: 26 kwie 2006, 10:51
Lokalizacja: Toruń/Gdynia
Kontaktowanie:
 
Post08 kwie 2009, 10:09

SPLpolska pisze:
Archie pisze:Daje dużo, tanio no i dobrze :lol:

Taka reklama na pewno przyciągnie wielu klientów :wink:



ja tam dostalem smazona fladre NIEWYPATROSZONA a moja znajoma spaghetti zimne a sos to byl rozwodniony ketchup jak odnioslem to mi WŁASCICIELKA powiedziala ze jak sie nie podoba to moge isc sobie parowki w sklepie kupic...pozniej okazalo sie ze nie tylko mi to sie zdazylo

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 kwie 2009, 10:24

Może trochę odbiegne od tematu, ale dobre jedzenie w drodze powrotnej z Helu jest za Puckiem w miejscowości Celbowo przy głównej trasie po prawej stronie jadąc z Helu --- Nordowi Mol się to nazywa.

Dobre jedzenie mają.

www.nordowimol.pl

Mevlana
Posty: 224
Rejestracja: 23 wrz 2008, 01:30
Lokalizacja: Olsztyn
 
Post08 kwie 2009, 10:37

w kuznicy przy molo na koncu miejscowosci przy taki sporawym parkingu :) tez daj spore porcje w w miare normalnych cenach :)

Awatar użytkownika
Archie
Posty: 400
Rejestracja: 26 wrz 2007, 23:26
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post08 kwie 2009, 11:37

inzynier pisze:
SPLpolska pisze:
Archie pisze:Daje dużo, tanio no i dobrze :lol:

Taka reklama na pewno przyciągnie wielu klientów :wink:



ja tam dostalem smazona fladre NIEWYPATROSZONA a moja znajoma spaghetti zimne a sos to byl rozwodniony ketchup jak odnioslem to mi WŁASCICIELKA powiedziala ze jak sie nie podoba to moge isc sobie parowki w sklepie kupic...pozniej okazalo sie ze nie tylko mi to sie zdazylo

No ja tam z ekipa wiele razy jedlimy, problmu najmniejszego nigdy nie bylo... Albo TY mialeś mega pecha, albo my jeszcze wieksze szczeście ;)
Ja zawsze miałem dużo, tanio no i dobrze... Może zapomniałś sie uśmiechnać do pani za lada :?: :wink:

Awatar użytkownika
inzynier
Posty: 244
Rejestracja: 26 kwie 2006, 10:51
Lokalizacja: Toruń/Gdynia
Kontaktowanie:
 
Post08 kwie 2009, 11:48

Archie pisze:
inzynier pisze:
SPLpolska pisze:
Archie pisze:Daje dużo, tanio no i dobrze :lol:

Taka reklama na pewno przyciągnie wielu klientów :wink:



ja tam dostalem smazona fladre NIEWYPATROSZONA a moja znajoma spaghetti zimne a sos to byl rozwodniony ketchup jak odnioslem to mi WŁASCICIELKA powiedziala ze jak sie nie podoba to moge isc sobie parowki w sklepie kupic...pozniej okazalo sie ze nie tylko mi to sie zdazylo

No ja tam z ekipa wiele razy jedlimy, problmu najmniejszego nigdy nie bylo... Albo TY mialeś mega pecha, albo my jeszcze wieksze szczeście ;)
Ja zawsze miałem dużo, tanio no i dobrze... Może zapomniałś sie uśmiechnać do pani za lada :?: :wink:


jadalem tam wczesniej i problemu nie bylo ...to nie szczescie ani pech tu zawinil tylko kuchara...rozumiem ze kazdemu moze sie przytrafic ,bym zrozumial ale wlascicielka na cala pape mnie przy wszyskich zbluzgala jakbym to ja zawinil ze specjalnie muche do zupy wrzucilem

Kuba Gdynia
Posty: 596
Rejestracja: 30 lip 2007, 08:38
Deska: NHP
Latawiec: RRD, SLINGSHOT
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 kwie 2009, 11:49

W Kuźnicy- mniej wiecej po środku:) jadąc na Hel, po lewej stronie- Mała smażalnia... pyszna zupa rybna

Awatar użytkownika
sasiad
Posty: 399
Rejestracja: 22 cze 2005, 22:52
Deska: SU2
Latawiec: Bananas 7 i 12m2
Lokalizacja: Rewa
Dostał piwko: 2 razy
 
Post08 kwie 2009, 13:13

Ja polecam KARCZMĘ we Władysławowie. Fajna, klimatyczna.
Może i najtaniej nie jest, ale głodny nikt nie wyjdzie, no i obsługa bardzo miła. Jak jestem we Władysławowie, to przeważnie tam jadam.

Jeśli ktoś 1 raz jedzie, i przez przypadek do Rewy zajedzie to polecam:

1. Bar Morski na "końcu" Rewy. Klimatyczny, na góralski styl zrobiony (prawie na przeciwko sklepu Pauliny). Głodny nikt nie wyjdzie.
2. Bar Bosman. Oba są blisko siebie. Tu ręczę, że właściciel sam wędzi ryby, i nie wiem jak innym, ale mi smakują bardzo.


Jeśli odrazu mogę dodać, to czego NIE polecam to jest to bar.
Usytuowany jest przy głównym deptaku (nie pamiętam nazwy ulicy (morska?), piętrowy, cały drewniany.
Byłem tam w zeszłym roku, bo wyglądem mnie zachęcił.
Co się okazało, połowy dań nie było (połowa sierpnia), a to co dostałem: schabowy usmażony w oleju po rybie (każdy może sobie wyobrazić zapach mięska), spalone frytki - łamały się :shock: Surówki były w miarę ...
Drugie danie - dziewczyny - spalone brambory (okrągłe frytki), ryba jakaś stara - ciapka a nie mięso - mieszkam nad morzem i z całą pewnością odróżnię rybę świeżą od starej.

:arrow: NIE JESTEM W ŻADEN SPOSÓB ZWIĄZANY Z ŻADNYM Z OPISANYCH OBIEKTÓW. Wyraziłem swoją opinię na podstawie prób własnych :D

Awatar użytkownika
ted
Posty: 1065
Rejestracja: 24 maja 2007, 21:21
Lokalizacja: Bdg - Gda
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 kwie 2009, 13:28

mnie przepozytywnie zaskoczyła pizza w Pianie w Rewie. Spodziewałem się spalonego placka z paczki, a dostałem świeżutkie, cienkie, pyszne ciasto prosto z pieca.
I cena niska. :thumb:

Na helu - danie dnia na małym morzu prawie nigdy nie zawodzi.

Awatar użytkownika
sasiad
Posty: 399
Rejestracja: 22 cze 2005, 22:52
Deska: SU2
Latawiec: Bananas 7 i 12m2
Lokalizacja: Rewa
Dostał piwko: 2 razy
 
Post08 kwie 2009, 13:35

ted pisze:mnie przepozytywnie zaskoczyła pizza w Pianie w Rewie. Spodziewałem się spalonego placka z paczki, a dostałem świeżutkie, cienkie, pyszne ciasto prosto z pieca.
I cena niska. :thumb:

Nie wspominałem o tym, bo nie wiadomo do końca jeszcze jak będzie w tym roku jeśłi chodzi o gastronomię. Oby było, i oby jak najsmaczniej.

Kuba Gdynia
Posty: 596
Rejestracja: 30 lip 2007, 08:38
Deska: NHP
Latawiec: RRD, SLINGSHOT
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 kwie 2009, 13:59

ted pisze:mnie przepozytywnie zaskoczyła pizza w Pianie w Rewie. Spodziewałem się spalonego placka z paczki, a dostałem świeżutkie, cienkie, pyszne ciasto prosto z pieca.
I cena niska. :thumb:

Na helu - danie dnia na małym morzu prawie nigdy nie zawodzi.


Potwierdzam, z zaznaczeniem, że tylko pizza;)


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości