Fajne miejsce w Grecji nie tylko na kite'a

Miejscówki Kitesurfingowe
newbiee
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2009, 15:01
 
Post18 maja 2009, 15:06

Witam,

Z grupą znajomych mamy trochę czasu na początku czerwca, i chcielibyśmy się wybrać w jakieś ciepłe miejsce. Wypadło jakoś na Grecje. Możecie polecić jakieś miejsca dokładnie, gdzie możnaby sobie popływać (jakieś dobre szkoły by się przydały), ale też odpocząć i pobawić się?

Pozdrawiam

Nomercy
Posty: 1268
Rejestracja: 19 cze 2008, 22:32
Deska: Parapet z OBI
Latawiec: TESCO Bag
Lokalizacja: SouthWales
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 maja 2009, 17:24

opcja "szukaj"
wpisz - Grecja
duzo tego na forum :roll: :roll: :roll:

evolutionVIII
Posty: 1820
Rejestracja: 03 lip 2006, 08:46
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: kitesurfshop.pl
Kontaktowanie:
 
Post19 maja 2009, 21:53

Rodos
Prasonis
:wink:

Awatar użytkownika
Korpuch
Posty: 761
Rejestracja: 02 wrz 2004, 10:06
Latawiec: Neo
Lokalizacja: GdańskBrzeźno
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 21 razy
 
Post20 maja 2009, 07:20

evolutionVIII pisze:Rodos
Prasonis
:wink:

Zdecydowanie!
Byłem w tamtym roku z żoną, która nie pływa na kite'cie i ze znajomymi. Połowę dnia pływasz na Praso a drugą połową zwiedzasz wyspę wynajętym samochodem. Za miesiąc powtarzamy ten relaks :)
Opisy wyjazdu znajdziesz na forum

evolutionVIII
Posty: 1820
Rejestracja: 03 lip 2006, 08:46
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: kitesurfshop.pl
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2009, 12:06

Korpuch pisze:
evolutionVIII pisze:Rodos
Prasonis
:wink:

Zdecydowanie!
Byłem w tamtym roku z żoną, która nie pływa na kite'cie i ze znajomymi. Połowę dnia pływasz na Praso a drugą połową zwiedzasz wyspę wynajętym samochodem. Za miesiąc powtarzamy ten relaks :)
Opisy wyjazdu znajdziesz na forum

Byłeś tam może w sierpniu, bo sie wybieram, ale podobno w tym terminie jest tam miliard ludzi :cry:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Korpuch
Posty: 761
Rejestracja: 02 wrz 2004, 10:06
Latawiec: Neo
Lokalizacja: GdańskBrzeźno
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 21 razy
 
Post20 maja 2009, 12:14

evolutionVIII pisze:
Korpuch pisze:
evolutionVIII pisze:Rodos
Prasonis
:wink:

Zdecydowanie!
Byłem w tamtym roku z żoną, która nie pływa na kite'cie i ze znajomymi. Połowę dnia pływasz na Praso a drugą połową zwiedzasz wyspę wynajętym samochodem. Za miesiąc powtarzamy ten relaks :)
Opisy wyjazdu znajdziesz na forum

Byłeś tam może w sierpniu, bo sie wybieram, ale podobno w tym terminie jest tam miliard ludzi :cry:
pozdrawiam

byłem w ostatni tydzień sierpnia i było luźno - tzn na stronie nawietrznej pływało max 10 kite'ów - więc zero problemu z tłokiem

evolutionVIII
Posty: 1820
Rejestracja: 03 lip 2006, 08:46
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: kitesurfshop.pl
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2009, 13:01

Korpuch pisze:
evolutionVIII pisze:
Korpuch pisze:
evolutionVIII pisze:Rodos
Prasonis
:wink:

Zdecydowanie!
Byłem w tamtym roku z żoną, która nie pływa na kite'cie i ze znajomymi. Połowę dnia pływasz na Praso a drugą połową zwiedzasz wyspę wynajętym samochodem. Za miesiąc powtarzamy ten relaks :)
Opisy wyjazdu znajdziesz na forum

Byłeś tam może w sierpniu, bo sie wybieram, ale podobno w tym terminie jest tam miliard ludzi :cry:
pozdrawiam

byłem w ostatni tydzień sierpnia i było luźno - tzn na stronie nawietrznej pływało max 10 kite'ów - więc zero problemu z tłokiem

Dzięki, a ja już się stresowałem opowieściami Lansa z win4fun
:)

Awatar użytkownika
karolas
Posty: 36
Rejestracja: 28 paź 2007, 19:34
Lokalizacja: wielkopolska
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2009, 16:50

zdecydowanie polecam Naxos :)

evolutionVIII
Posty: 1820
Rejestracja: 03 lip 2006, 08:46
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: kitesurfshop.pl
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2009, 17:17

karolas pisze:zdecydowanie polecam Naxos :)

Jakie tam warunki, z jakim biurem leciałeś, możesz napisać?
pozdrawiam

Awatar użytkownika
karolas
Posty: 36
Rejestracja: 28 paź 2007, 19:34
Lokalizacja: wielkopolska
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2009, 18:23

evolutionVIII pisze:
karolas pisze:zdecydowanie polecam Naxos :)

Jakie tam warunki, z jakim biurem leciałeś, możesz napisać?
pozdrawiam


"2008
siema,
polecam Naxos w Grecji.jestem tutaj od poczatku lipca; wiatr wieje codziennie, srednio 22-24 wezly ( przez miesiac bylo tylko kilka dni bezwietrznych). od lokalesow dowiedzialam sie ze wieje tak do konca pazdziernika (dzisiaj 30 knts:))
plaza kitowa jest w Mikri Vigla, na poludnie ( ok 20km) od miasta Naxos,gdzie przyplywaja promy

dojazd; najlepiej samolotem do aten, przed lotniskiem autobus x68 za 4 euro do portu- Pireus i tam promem na wyspe. Proponuje zarezerwowac przez internet bilet na prom wczesniej bo najtansze sa za 30 euro, a potem tylko w gore nawet za 70 euro w jedna strone.
- ze spaniem nie ma problemu, generalnie baza noclegowa jest duza ( od 30 euro za dobe),mozna wziasc namiot i spac za frico na plazy:))
- woda zafalowana, raczej choppy, na polnocy wyspy jest miejsce z duza fala(okolo3 m i wiatr on shore)
- nie ma tloku w spotach, generalnie lipiec byl najbardziej tloczny
- we wrzesniu wieje silny wiatr okolo 26 wezlow i tak do polowy pazdziernika"

sa to info z tamtego roku, gdzie sezon spedzilam na Naxos a dokladnie Mikri Vigla, najlepszy spot kitowy, mozna powiedziec jedyny. warunki na plywanko sa super, jedynie pod koniec lipca moze byc tloczno na spocie, duzo windsurferow i kursantow (przy brzegu). przewaznie plywalam na 11 ale rownie czesto musialam zamienic na 7. Wyspa jest przepiekna, malo zatloczona (z wyjatkiem miasta naxos w sezonie). najlepiej wynajac sobie skuter.luzny klimat, fajni ludzie, naprawde polecam:))


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

cron