Kupię Zestaw Naprawczy / Łatki do balonów

Trapezy, pianki, bary, linki, t-shirty i wszystkie inne rzeczy.
piotrkras
Posty: 13
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:16
Kontaktowanie:
 
Post27 cze 2009, 13:10

Bardzo proszę o jakieś propozycje :pray: :pray: :pray:

Awatar użytkownika
zawodowiec
Posty: 586
Rejestracja: 21 cze 2007, 22:20
Lokalizacja: Szczecin
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2009, 11:48

łatki do tuby kupisz w sklepie rowerowym. A materpiał do poszycia szmaty kup na allegro jako taśma dakronowa

Pozdro

Jurgen
Posty: 2943
Rejestracja: 19 wrz 2006, 00:39
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2009, 11:52

zawodowiec pisze:łatki do tuby kupisz w sklepie rowerowym. A materpiał do poszycia szmaty kup na allegro jako taśma dakronowa


lub zapytaj w ABC. Swojego mieli zestawy naprawcze takoon zawierające w sobie łatki do balonów i szary dakron do poszycia.

Awatar użytkownika
peg
Posty: 1440
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:23
Deska: C.L.A.S.H
Latawiec: EVO, Rebel, Vegas
Lokalizacja: Białystok
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2009, 12:06

doraźnie można też niewielkie rozprucia zaklejać taśmą przezroczystą/srebrną/czarną taką, która zbudowała amerykę. Dostępna praktyczne we wszystkich sklepach branży remontowo-budowlanej - tania, dobrze klei, dobrze trzyma - da się latać. Polecam przy niewielkich rozpruciach na wyjeździe gdzie nie mamy możliwości poszycia latawca. Nie sprawdzałem ale może nawet dałoby się zakleić tym delikatnie przebity balon - oczywiście doraźnie. Jeśli ktoś ma doświadczenia - proszę o info.

ta taśma to coś takiego:
Obrazek

piotrkras
Posty: 13
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:16
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2009, 20:04

Mam pare dziur w balonie i skleiłem to łatkami rowerowymi, kilka dziur trzyma ale ze dwie sie rozszczelniły :? próbowałem też tej taśmy ale wytrzymało może 2 pływania :( :(

Gość
 
Post07 lip 2009, 00:02

Kup sobie klej Bison (plastic winyl) w markecie LM, klei w warunkach polowych w ciągu 5 minut kondony.
Sam naprawisz sobie wszystjie uszkodzenia, widzielem jak koleś skleił na plaży wyrwany zawór tuby głównej (debilny kursant) i po 15 miinutach był na wodzie.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 lip 2009, 14:57

piotrkras pisze:Mam pare dziur w balonie i skleiłem to łatkami rowerowymi, kilka dziur trzyma ale ze dwie sie rozszczelniły :? próbowałem też tej taśmy ale wytrzymało może 2 pływania :( :(



polecam zestawy naprawcze
dostepne od ręki w WAKE.PL

pozdrawiam
ziomek@wake.pl


Wróć do „Akcesoria | Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

cron