Odwieszam: Sprawa Pauli i Pluta

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
robertdr
Posty: 342
Rejestracja: 05 wrz 2008, 14:26
Deska: biały Yamay
Latawiec: trzy gabrysie
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 lip 2014, 12:07

Ziomek. pisze:
robertdr pisze:
To mam taką propozycję do jego stałego pracodawcy :D i wszystkich, którzy tak zachęcali do pomocy ZRÓBCIE ZRZUTĘ I ODDAJCIE COLOROWI KASĘ !!!!!


"stały pracodawca" zobowiązuje oddać wszystko sam - wszystkim :idea:
jeśli tyko podasz jakikolwiek link czy cytat gdzie zachęca "zrzuty" lub że chociaż popiera tę akcję :idea:

peace



Chodziło mi bardziej o zwrócenie uwagi na szkalujących Color'a, ale uderz w stół.....
Tak na marginesie pracodawca reklamujący swojego instruktora oszusta słowami "cierpliwość to jego drugie imię" w tym wątku zakrawa na kpinę. Że co, że komornika przetrzyma :D
W jednym z wątków pisałeś: super instruktor, super kolega, a w innym, że nie dałeś ani złotówki - TO TY SUPER KOLEGA JESTEŚ :thumbsup: . Bo ja Pluta nie znałem, a kasę wysłałem

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post27 lip 2014, 15:37

robertdr pisze:

Chodziło mi bardziej o zwrócenie uwagi na szkalujących Color'a, ale uderz w stół.....


A po co w stol, lepiej w mur, a najlepiej jak to zwiesz obszczac mur,
kim ty w ogole jesteś ? ze tak ludzi obrazasz...
może się przedstawisz z imienia i nazwiska,
spotkamy się... pogadamy... popływamy... obszczamy jakiś mur ?

Pozdro...

robertdr
Posty: 342
Rejestracja: 05 wrz 2008, 14:26
Deska: biały Yamay
Latawiec: trzy gabrysie
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 lip 2014, 16:00

mary.dk pisze:
robertdr pisze:

Chodziło mi bardziej o zwrócenie uwagi na szkalujących Color'a, ale uderz w stół.....


A po co w stol, lepiej w mur, a najlepiej jak to zwiesz obszczac mur,
kim ty w ogole jesteś ? ze tak ludzi obrazasz...
może się przedstawisz z imienia i nazwiska,
spotkamy się... pogadamy... popływamy... obszczamy jakiś mur ?

Pozdro...



Zwyczajnie wkurza mnie kiedy ktoś broni tego "pożyczkobiorcę" a obraża porządnego gościa co chciał pomóc i za chęć odebrania kasy oraz informowanie o tym dostaje po głowie.
Widzę, że chyba należysz do tej grupy skoro na mnie naskakujesz więc:.... nie spotkamy się, nie pogadamy, nie popływamy (i mam toaletę). Jeśli się mylę i nie jesteś w tej kupie to sorry

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 lip 2014, 08:53

robertdr pisze: wkurza mnie kiedy ktoś broni tego "pożyczkobiorcę" a obraża porządnego gościa ..


..znowu piszesz o mnie? więc konkretnie GDZIE bronię pożyczkobiorcy i GDZIE i kogo obrażam?

robertdr pisze:. Bo ja Pluta nie znałem, a kasę wysłałem


..i teraz masz powód do rozczarowań - a ja nie :idea:

peace

robertdr
Posty: 342
Rejestracja: 05 wrz 2008, 14:26
Deska: biały Yamay
Latawiec: trzy gabrysie
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 lip 2014, 20:52

Ziomek. pisze:
robertdr pisze: wkurza mnie kiedy ktoś broni tego "pożyczkobiorcę" a obraża porządnego gościa ..


..znowu piszesz o mnie? więc konkretnie GDZIE bronię pożyczkobiorcy i GDZIE i kogo obrażam?

TEGO NIGDZIE O TOBIE NIE NAPISAŁEM i jeżeli ktoś tak pomyślał to błąd. To nie Ty obrażałeś tu działania colora1, choć w pewien sposób go kryjesz, ale to Twoja sprawa i tego już nie pochwalam - i rzeczywiście to było do Ciebie.

robertdr pisze:. Bo ja Pluta nie znałem, a kasę wysłałem


..i teraz masz powód do rozczarowań - a ja nie :idea:

peace


Nie nie jestem rozczarowany co z tą kasą zrobił - dałem, tak jak czasami daję proszącym na ulicy (taki mam charakter i się tego nie wstydzę), mogą przepić, kupić jedzenie....
Dziwie się tylko Tobie, że taaakiemu koledze nie pomogłeś :doh: . A to co piętnuję w tym wątku to ataki na dobrego człowieka i totalną znieczulicę otoczenia "pożyczkobiorcy", tolerowanie jego zachowania, kumplowanie z nim i traktowanie jako złego tego co pomógł i chce odzyskać kasę.
Sorry za sarkazm pod Twoim adresem, ale gdyby wszystko z Twojej strony było ok to color1 poprzez komornika przez ten czas już by swoją kasę odzyskał. A może najlepszy instruktor w szkółce ma tylko JEDNĄ lekcję w sezonie i komornik nie ma z czego ściągać?

pozdrawiam - nie miej żalu takie mam przemyślenia i na pewno "obszczymurki" nie było do Ciebie
R

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 lip 2014, 09:29

robertdr pisze:..takie mam przemyślenia i na pewno "obszczymurki" nie było do Ciebie
R


..masz prawo mieć przemyślenia, jakie chcesz :thumb:

peace

Awatar użytkownika
oinad
Posty: 9
Rejestracja: 09 sie 2016, 16:21
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Rebel, Dice
Lokalizacja: Gdańsk
 
Post06 wrz 2016, 21:05

przeczytałem całe 19 stron tematu, jaki finał? nie ma to jak dobry thriller przed sesją

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post07 wrz 2016, 12:51

przywołany do tablicy... odpowiadam - nadal nie ma finału !

mamy rok 2016 (czyli zaraz stuknie dokładnie 6 lat od czasu kiedy pluto zachachmęcił kasę), a dług nie spłacony, choć:
1. zapadł prawomocny wyrok w tej sprawie
2. zawiesiłem czynności komornicze/egzekucyjne (w ramach ugody)
3. zawarłem z plutem ugodę rozkładającą dług i koszty postępowania na raty (raptem po 500 zł/mc, choć w jego interesie jest aby spłacać więcej/szybciej)
4. w ramach ugody uzgodniono niższe od ustawowych odsetki (prawie o połowę)

5. no i finalnie/aktualnie pluto się wykpił.... więc ugoda straciła rację bytu.

czy ktoś życzliwy potwierdzi, czy pluto nadal u ziomka robi ?
czy faktycznie (jak mnie ktoś poinformował) pluto jest obecnie na półwyspie i ma się całkiem dobrze ?

Awatar użytkownika
SWIRUS
Posty: 992
Rejestracja: 07 sie 2006, 12:03
Lokalizacja: Sz-n
Kontaktowanie:
 
Post09 wrz 2016, 21:38

To się chyba nazywa zmowa milczenia... Współczuję :doh:

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post10 wrz 2016, 15:53

Color nie zdziwil bym sie w ogole gdyby Pluto pracowal teraz w Jovitravel :hand:

Pozdro...

Awatar użytkownika
color1
Posty: 448
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:33
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: wawa
Dostał piwko: 19 razy
 
Post13 wrz 2016, 12:36

no po prostu "las rąk" jak to się kiedyś mówiło,
- a ogólnie zero odzewu na moje pytanie :/

Awatar użytkownika
ronino
Posty: 434
Rejestracja: 31 lip 2006, 14:50
Lokalizacja: W-wa
Postawił piwka: 19 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 wrz 2016, 12:56

color1 pisze:.. się wykpił.... .


ludzie nie uczą się na błędach - jak raz dasz się zrobić komuś, to po co dajesz drugą okazję, przecież efekt będzie do przewidzenia

powodzenia

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post13 wrz 2016, 13:46

Dlaczego nie odwiesisz komornika...?
btw szkoda że taki finał, a mogła to być lekcja pięknej i bezinteresownej solidarności kajtowej...wszystko musi być na koniec spierdololoolone...

Awatar użytkownika
ProManagement
Posty: 47
Rejestracja: 30 sie 2013, 00:27
Deska: Murphy Pro
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post13 wrz 2016, 14:01

Color, Twoja sytuacja nie napawa mnie zbytnim optymizmem w świetle mojej batalii o odzyskanie kasy,
która już trwa kilka lat. Nie omieszkałem wystąpić z pozwem i po 1szej rozprawie czekam
cierpliwie na następną, patrząc, czy dany "podmiot" jeszcze w ogóle na rynku się obraca...
Niestety się obraca i dochodzą mnie coraz ciekawsze informacje na temat oszustw na większą
skalę wykonanych właśnie przez nich na znajomych z naszego środowiska i mam tylko nadzieję,
że to wszystko w końcu też tutaj oficjalnie wypłynie, bo przy ich obecnych "wyczynach" moje 30k + odsetki, to pikuś...

ps. nota bene wszelkim poszkodowanym mającym coś wspólnego z moim tematem, służę bezapelacyjnie wsparciem
merytorycznym.

Powodzenia stary! Trzymam kciuki i nie odpuszczaj choćby nie wiem co. Bo finalnie nawet nie
chodzi o kasę, ale o powstrzymanie takich złamasów raz na zawsze.

Brutus
Posty: 438
Rejestracja: 24 sie 2012, 10:22
Deska: Nobile, SU2
Latawiec: RRD, NKB, Nobile
Lokalizacja: KatowicePoznań
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 21 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 wrz 2016, 10:20

Ciągle mnie to nurtuje więc pociągnę temat...proszę napiszcie co Was skłoniło , żeby wpłacić im jakiekolwiek pieniądze , co Was tak ujęło ?

Ja czytając prośbę widzę oszustkę okradającą swojego pracodawcę i gówniarza chcącego się wycwanić od "wrzeszczących dzieciaków" , a teraz jeszcze sponsorujemy im 500+ x 5 ... choć pewnie dalej rżną się bez zabezpieczenia.

I jeszcze zrzuta dla Colora ? Za to że pomógł złodziejowi w uniknięciu kary ? Kasa przepadła.... tak "gruboskórnie" myślę sobie że trochę słusznie, taka społeczna nauczka, wszak to ani przez chwilę nie wyglądało na żaden szczytny cel.


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości