Dakti – Don’t be blind – na zakończenie sezonu 2013 - FILM

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post19 sty 2014, 22:46

fat mobe pisze:
marekm pisze:Młodzi wystawiają sobie świadectwo bo opluwanie innych czy promowanie buraczanych zachowań w filmie miszcza z grecji nie przyniosi chluby. Może to imponuje pryszczatej koleżance przy trzepaku ale nie dorosłym ludziom. Widocznie poza alkoholem i głupimi zachowaniami nie mają nic innego do pokazania światu.

marekm widzę że założyłes konto na KF tylko po to żeby skrytykować Marka R. ! przypadek ???

człowieku to moje drugie fake konto żeby robić w wątkach popłoch. ...wracając do tematu najtrudniejszym możliwym wybiciem jest wybicie z wrapped. no ale dobra już nie będę tego drążył.

Famay
Posty: 1154
Rejestracja: 04 paź 2010, 14:46
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post20 sty 2014, 12:04

TrueKejner pisze:
fat mobe pisze:
marekm pisze:Młodzi wystawiają sobie świadectwo bo opluwanie innych czy promowanie buraczanych zachowań w filmie miszcza z grecji nie przyniosi chluby. Może to imponuje pryszczatej koleżance przy trzepaku ale nie dorosłym ludziom. Widocznie poza alkoholem i głupimi zachowaniami nie mają nic innego do pokazania światu.

Bylo takie jedno określenie pasujące do ciebie idealnie.
Kozak w necie , piz... w świecie!

Jak ujrzymy twój film i styl to mozemy pogadać ,ale na razie to lepiej zachowaj dalej milczenie.

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2014, 11:30

Nadal z blinda jest beee ? https://www.facebook.com/photo.php?v=73 ... =2&theater :)

Alvaro Krzysio też pociśnie ?? :)

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post21 maja 2014, 14:12

Smokie pisze:Nadal z blinda jest beee ? https://www.facebook.com/photo.php?v=73 ... =2&theater :)

Alvaro Krzysio też pociśnie ?? :)


Zrozumcie w końcu wszyscy, że to głównie chodzi o popapraną mentalność, która została zdissowana. Trick może się podobać lub nie- to jest freestyle i każdy pływa jak chce. Ale jak się pisze samemu o sobie (i innych także) takie słowa to po prostu nie można było siedzieć cicho. To było naprawdę SZOKUJĄCE.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 maja 2014, 22:59

Smokie pisze:
Alvaro Krzysio też pociśnie ?? :)


..może zobaczymy za miesiąc :thumb:

peace

Awatar użytkownika
Kisiel
Posty: 804
Rejestracja: 04 gru 2006, 23:52
Deska: CzaplaKiteboards :D
Latawiec: North/Cabrinha/Flysurfer
Lokalizacja: Łeba
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 maja 2014, 02:35

dobra produkcja .. więcej takich proszę .. :clap:

Awatar użytkownika
P_O_H
Posty: 43
Rejestracja: 02 sie 2011, 10:24
Deska: Tona POP / System
Lokalizacja: Śrem
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post22 maja 2014, 13:09

Produkcja całkiem spoko, ale poprzednia chyba lepsza. Przynajmniej ze względu na same triki:

http://vimeo.com/33459604

Co do tekstu, to chyba faktycznie autor czuje jakieś braki... Tack ładnie to podsumował:

"What the fuck did I just read (with google translate) and saw?! You have the WORSE mentality in the whole industry probably, and there are a lot of idiots in Kiteboarding. You speak about yourself in 3rd person, claim that those tricks are to difficult for amateurs or professionals and write a whole text like you're a poet!? Besides the fact that those tricks are not the future and suck, if you would have made the vid and wrote a text with saying; hi guys, this is something different, I like to do other stuff than most riders do, I'm enjoying tricks from blind and hope you guys enjoy too! ..... It would have been a complete different story. Maybe I would have enjoyed it, laughed and respected your vision in trying something new / different. You should try that next video project.. Don't be blind... maybe you shouldn't be blinded by your huge ego and self love."

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 maja 2014, 13:53

jacekdaktera pisze:Kilka dni temu trafił do mnie egzemplarz Year Book wypuszczonej przez Stance, a przedstawiającej najlepsze zdjęcia czołowych zawodników kitowych. Wśród nich jedynym polskim akcentem jest zdjęcie Tomka Dakti Daktera. Dakti co prawda nie jeżdzi często na międzynarodowe zawody, rzadko startuje w krajowych, nie publikuje przypadkowych filmów i zdjęć, ale widocznie nawet te sporadyczne akcenty pozostają w pamięci znawców tematu. Produkcja katalogu i gromadzenie zdjęć umieszczonych na 160 stronach nie mieszczących się w skanerze zajęło półtora roku.

z: viewtopic.php?f=1&t=57304&p=415710#p415710

Chris Tack jest aktualnie znawcą No.1 w świecie freestylu i jak widać poniżej na pewno zapamiętał produkcję Tomka:
P_O_H pisze:Tack to ładnie to podsumował:
"What the fuck did I just read (with google translate) and saw?! You have the WORSE mentality in the whole industry probably, and there are a lot of idiots in Kiteboarding. You speak about yourself in 3rd person, claim that those tricks are to difficult for amateurs or professionals and write a whole text like you're a poet!? Besides the fact that those tricks are not the future and suck, if you would have made the vid and wrote a text with saying; hi guys, this is something different, I like to do other stuff than most riders do, I'm enjoying tricks from blind and hope you guys enjoy too! ..... It would have been a complete different story. Maybe I would have enjoyed it, laughed and respected your vision in trying something new / different. You should try that next video project.. Don't be blind... maybe you shouldn't be blinded by your huge ego and self love."


PS. Tomek i Jacek - jeśli macie opowiadać dalej o sobie w 3 osobie lub swoim megalomańskim stylu to myślę, że najlepiej ożywić wątek stworzony, de facto przez jacekdaktera, w celu wychwytywanie pacjentów z rozbujanym ego:
viewtopic.php?f=14&t=54374&p=392422#p392422
A słowo wprowadzenia było mianowicie takie:
jacekdaktera pisze:Namawiam do utworzenia nowego działu dla CHWALIPIĘTÓW. Wystarczy przeczytać kilka postów/ a są tego dziesiątki zdań w prawie każdym poście bez względu na jego tytuł i temat/ dotyczących wyboru sprzetu, zakresów wiatrowych, sprzętu i riderów, dziesiatkach przetestowanych kitów wave różnych Marek i przeróbek barów z linkami dajacych wieksza moc, szybkość itp, i inne, których to informacji fabryki nie są w stanie w swoich ciasnych umysłach ogarnąć, a Polak potrafi, by nie mieć watpliwości, że warto. Zapewne zdominuje on swoim wymiarem dotychczasowe, natomiast pozwoli dość szybko w przypadku złego samopoczucia dostać sie do lektury z zasady swej zabawnej, która uczyni nas szczęsliwszym mając na uwadze fakt, że czytanie nie kosztuje i nie zakupimy polecanego sprzętu i tym samym nie wpędzimy się w kłopoty. Nawet można zrobić ranking CHWALIPIĘTÓW w kategorii FIRMA i OSOBA i dołaczyc do rankingu Kitowe osobowości, lub Kitowe osobliwości. :lol:

Dla mnie we dwójkę jesteście jak zwykle w absolutnej czołówce :clap:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2014, 09:07

BraCuru pisze:Dla mnie we dwójkę jesteście jak zwykle w absolutnej czołówce :clap:


Marek, ale MY we dwójkę też nie ustępujemy :wink:

peace

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post23 maja 2014, 09:40

Ziomek. pisze:
BraCuru pisze:Dla mnie we dwójkę jesteście jak zwykle w absolutnej czołówce :clap:


Marek, ale MY we dwójkę też nie ustępujemy :wink:

peace


Dobre :-)
chociaż jeden pozytyw w tym watku sie pojawil.

pozdro...

jacekdaktera
Posty: 542
Rejestracja: 17 sty 2005, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Dostał piwko: 30 razy
 
Post26 maja 2014, 19:36

Marku Rowiński Seniorze. Pamiętam. Dakti walczył w finałowym hicie z Tack'iem dawno temu, na jakiś tam międzynarodowych zawodach. Cóż, chłopcy się zmieniają. Jedni obrastają w piórka, innym rosną skrzydła. Ja z Tomkiem stawialiśmy w Chałupach na Marka Rowińskiego Juniora. I mu to powiedziałem osobiście. Znowu miałem rację. Czy to też boli. Wyluzuj Marku Seniorze, a skrzydła wyrosną same. Tak jak Tomkowi. I chwal się nim/Markiem/ bezwstydnie. To twoje prawo i obowiązek. Nie musisz się tego wstydzić. U mądrych przecież zazdrości to nie wzbudzi, a tylko szacunek. A głupich przecież nie zaprasza się do własnego domu.
I co z tym foilem. Będziesz mnie uczył, czy tez nie. Chyba nie boisz się konkurencji. :lol:

Chętnie wskoczę do watku: Chwalipięty. Tylko wtedy wyjdzie na to, że miałem dobry pomysł, a to nie mieści się w regulaminie. Już proponowałeś wcześniej przenoszenie moich wątków z zasady do Smietnika. Musisz się zdecydować; Smietnik czy Chwalipięty. Ponawiam pytanie. Kto wtedy będzie czytał pozostałe posty. :lol:
Musi Ci być na tym statku strasznie smutno. Przykro mi z tego powodu. jak Ci pomoc. :roll: :doh:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 maja 2014, 10:33

Sam się wybanuję na wniosek "rodzinny". Dostałem zjebkę od syna. Wstyd mi.
Usunąłem post i zakładam sobie roczny ban na polemik z użytkownikiem jacekdaktera.

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post27 maja 2014, 14:00

BraCuru pisze:...


po co zaczynać taką aferę na forum? wałkujesz ten temat jakbyś nie miał co robić, a tak nie jest. niech każdy sobie to sam oceni- takie dyktatorskie wciskanie innym opinii jest nie w porządku i w ogóle aż nieprzyjemnie się to czyta. jestem zdziwiony że tak marnujesz swój czas. powinieneś dostać bana na miesiąc za ostatnie posty.

:offtopic:

Awatar użytkownika
Dida
Posty: 11
Rejestracja: 20 lip 2012, 14:09
Latawiec: RPM
Postawił piwka: 1 raz
 
Post28 maja 2014, 14:57

Filmik ładnie nakręcony, montaż solidny, widoki przepiękne i triczki na grubasie. Wydaje mi się jednak, że do pisania postów @jacekdaktera ubiera się w XVI wieczną perukę i pisze przy blasku świecy. Stary solidne ego wybrzmiewa ostro w każdym poście... Tomek w filmiku bardzo chwalipięci :naughty: . Hmmm, oboje robicie dobrą robotę, ale zasłaniacie lwią jej część swoim ego.
Pozdrowienia :thumbsup:


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości