BALATON

Miejscówki Kitesurfingowe
metsa
Posty: 711
Rejestracja: 18 paź 2008, 09:46
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2014, 16:19

Czy ktos ma informację , czy tam zdarza sie wiatr żeby popływac ? Pytam pod kontem majówki , jakie kierunki , jakie miasta nad Balatonem najlepiej obstawić pod kontem latania , a może ma ktos namiary na dobrą metę , spanie , jedzenie itp . bede wdzieczny za każdą informację .
pozdros 8)

Awatar użytkownika
NEMO
Posty: 3723
Rejestracja: 23 mar 2007, 10:17
Deska: C.L.A.S.H. 138
Latawiec: Dice 10m, RS 14m
Lokalizacja: Włocławek
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post16 mar 2014, 19:55

Ja byłem przez tydzień w Balatonello i wiało cały tydzień, a na moje nieszczęście nie wziąłem sprzętu.
Generalnie jest płytko, ciepło i przyjemnie, woda ma kolor, mętny, zielono błękitny, byłem w lipcu
Jak jedziesz bierz sprzęt, jest kilka szkolek i wypozyczalni ws, jest tez szkolka kite, ale nie pamietam w jakiej miejscowosci.
Generalnie pływanie na kite to raczej południowy brzeg jeziora, ze spaniem nie pomoge, ale jak chcesz zwiedzic Budapeszt to moge Ci podac namiar do genialnej dziewcznyny, który świetnie mówi po polsku.

Pozdrawiam Nemo

metsa
Posty: 711
Rejestracja: 18 paź 2008, 09:46
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 mar 2014, 07:51

Dzięki za info :)

Awatar użytkownika
surfbabe
Posty: 689
Rejestracja: 17 lip 2005, 16:25
Deska: su2 custom
Latawiec: FX, nemesis
Lokalizacja: wwa
Postawił piwka: 47 razy
Dostał piwko: 29 razy
 
Post18 mar 2014, 15:57

NEMO pisze:Ja byłem przez tydzień w Balatonello i wiało cały tydzień

byłam kilka lat temu cały tydzień...
...nie wiało nic ani dwa tygodnie wcześniej, ani w trakcie mojego tygodnia, ani na kolejne 2 tygodnie... buuuuu

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post18 mar 2014, 16:46

surfbabe pisze:byłam kilka lat temu cały tydzień...
...nie wiało nic ani dwa tygodnie wcześniej, ani w trakcie mojego tygodnia, ani na kolejne 2 tygodnie... buuuuu


zdarzają się i w polszy takie miesiące, ale nad morzem łatwiej o pozytywny wiatrowo front...;) z jednej strony góry, z drugiej 40km dyskoteki jak na Białym, zaletą jest to że możesz wejść kilkaset metrów do bajora(woda po pas, widoczność do kolan), spędziłem tam kiedyś dwie nocki, pewnie warto się wybrać ale raczej na prognozę...

Awatar użytkownika
bubel
Posty: 41
Rejestracja: 01 cze 2013, 20:59
Deska: Nobile nbl 134x39
Latawiec: RRDpassion9m2014 NobileFift12m
 
Post02 wrz 2014, 17:54

witam ... byłem w sierpniu nad Balatonem - Siofok, w ciągu 12 dni było 5 świetnych do pływania, jeśli nie ma wiatru jest tam świetny week wiec można pływać cały czas :) no i wieczory na licznych Siofockich dyskotekach spędza sie świetnie - podobno najlepsze warunki sa na początku września - polecam kitesurfing w Siofoku nad Balatonem !!!


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości