Informacja o Polskim Związku Kiteboardingu PZKite

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 sie 2014, 22:16

jedi1 pisze:Szkoda, że związek nie może kontrolować szkółek pod względem jakości szkolenia...po tym co dzisiaj w Rewie można było zobaczyć

To jest jednym z celów związku. Wprowadzić odpowiednie standardy i dbać o ich przestrzeganie w szkołach z logo pzkite.
Na pewno nie zaszkodzi a pomoże lecz jednak na głupotę nie ma lekarstwa więc nie ma co liczyć, że pzkite rozwiąże wszystkie problemu polskiego kiteboardingu.

PS. A mógłbys napisać w innym wątku co tam działo się w rewskim piekle?

Awatar użytkownika
jedi1
Posty: 2272
Rejestracja: 28 maja 2006, 17:37
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 132 razy
Dostał piwko: 83 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sie 2014, 08:51


mistic14
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2008, 14:31
Kontaktowanie:
 
Post07 lis 2014, 13:13

Nasuwa mi się jedno pytanie, czy osoby, które tworzyły system szkoleń PZKite posiadały wcześniej uprawnienia examinera innej organizacji np. IKO?

Peace,

Adam

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 lis 2014, 17:05

Jeśli chodzi o Egzaminera IKO, to na ile mi wiadomo, nikt w PL nie ma takich uprawnień.

Powiedzmy, że zaważyły tu lata doświadczenia, praktyka, wiedza zdobyta przez cały ten czas itp.
Ja jestem ze składu po przywództwem Igora Czernika zadowolony, wybrano do współpracy z nim ludzi z ogormnym doświadczeniem i z umiejętnością przedłożenia tematu, porozmawiania o nim i conajważniejsze dobrze pływającymi i potarfiącymi wytłumaczyć, jak również pokazać.

Pod koniec sezonu miałem przyjemność uczestniczyć w kursie prowadzonym akurat przez Igora i Przemasa i powiem, że jestem pozytywnie nastawiony do tematu, choć "oczywiście" brakowało nam wiatru, to nagadalismy się i wymieniliśmy doświadczeniami na maxa w fajnej instruktorskiej atmosferze :thumb:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 lis 2014, 21:11

..ja doceniam, że osoby z podobnym doświadczeniem jak Koniu, Marcin Popow, Olbryś i wiele innych uznanych postaci
mimo, że z różnych względów nie mogły, nie chciały uczestniczyć w tworzeniu programu szkoleniowego (często brak czasu, żmudne, długotrwałe konferencje itd)
akceptują i popierają działania PZKite, to takie "nietypowe" pozytywne :thumb:

peace


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości