Dodatkowy fach

Poszukiwani instruktorzy, dam pracę, szukam pracy, kursy instruktorskie
boomm
Posty: 6
Rejestracja: 23 kwie 2014, 18:31
 
Post07 maja 2014, 21:23

Witajcie. Ciekawa jestem czym się zajmujecie - zarobkowo. Ja niestety szukam ciągle swojego miejsca w życiu, nie jestem w stanie się odnaleźć. Planuje nawet niedługo dodatkowe studia, psychologie. :) A dokładniej psychologię w biznesie, coś takiego !!link usunięto!! . Co o tym myślicie? Koledzy mnie namawiają, bo to ponoć przyszłościowe i mozna wiele rzeczy po tym robić, ale co dokładnie? Czy ktoś z Was skończył może ten fakultet? Z opisu wynika, że faktycznie bliskie to jest moim zainteresowaniom

Studia psychologiczne uczą sprawnego zarządzania i kierowania zespołami ludzi oraz dobierania kadr. Zdobyte w trakcie studiów umiejętności pomogą efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem, rozwiązywać pojawiające się w pracy problemy i konflikty oraz wykorzystywać psychologiczne mechanizmy wywierania wpływu podczas negocjacji. Wiedza ta pomoże zrozumieć działanie mechanizmów psychologicznych na kluczowe procesy biznesowe, takie jak postrzeganie interpersonalne, postrzeganie pieniądza, czy zachowanie na rynkach finansowych.


Co myślicie?

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 maja 2014, 21:28

Po pierwsze nie to forum, lepiej napisz tu http://www.biznesforum.pl/
a po drugie to według mnie żadne studia nie dadzą ci tego czego nauczysz się podczas pracy :thumbsup:


Wróć do „Praca dla Surfera”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości