Czemu mój kite skręca na odwrót !!!??

Forum dla początkujących
jameszdano
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2014, 22:24
 
Post14 sie 2014, 14:45

Hej ostatnio kupiłem latawiec north 5 linkowy. Otóż jestem początkujący i nie wiem cz cośźle podpiąłem czy jak, ale po odpaleniu latawca, lata oczywiście, ale skręca na odwrót. Czyli jak chce w prawo i przeginam bar w dół po prawej to on leci w lewo.... Nigdy tak nie miałem a już latałem na innych. Może coś źle podpiąłem, byłbym wdzięczny najchętniej za foto na którym pokazane jest po szczególności która linka gdzie idzie, bo wydaje mi się że to może być problemem.
Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

besttaste
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2007, 16:11
Postawił piwka: 1 raz
 
Post14 sie 2014, 15:40

phpBB [video]


phpBB [video]


i jeszcze inne...

Skontroluj czy linki sterujace sie nie krzyzuja.

I do dzialu "pierwsze kroki" z tym ;)

śnieży
Posty: 334
Rejestracja: 21 sie 2010, 17:20
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post14 sie 2014, 16:18

raczej ciężko jest źle podpiąć - North ma kook-proof (czyli ciężko pomylić podpięcie sterówek/nośnych) + linki są oznaczone kolorystycznie: czerwone podpinasz do czerwonych, szare do szarych.

ja bym polecił wizytę w szkółce i jakieś odświeżenie "co i jak", żeby za kilka dni zamiast do "pierwsze kroki" nie pasował bardziej do "bezpieczeństwo"

Awatar użytkownika
peg
Posty: 1440
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:23
Deska: C.L.A.S.H
Latawiec: EVO, Rebel, Vegas
Lokalizacja: Białystok
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 sie 2014, 01:46

Prawdopodobnie podpiąłeś "sterówki" do pigtailsów tuby głównej a linki mocy do tipów...

Jak mnie uczyła moja instruktorka: linki spod jajec idą do kondoma a te z boku to od dupy strony...


Wróć do „Pierwsze Kroki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości