[S] Suchy kombinezon O'Neill Boost Drysuit 200 zł

Trapezy, pianki, bary, linki, t-shirty i wszystkie inne rzeczy.
Awatar użytkownika
sebro
Posty: 365
Rejestracja: 23 maja 2007, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Brzeźno
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 gru 2016, 14:23

Sprzedam suchara O'Neill Boost Drysuit rozmiar XL rocznik bodaj 2012.
Kombinezon nieszczelny w kilku miejscach. Szwy od środka smarowane klejem w celu uszczelnienia ale po czasie problem wrócił. Może komuś będzie się chciało naprawiać. Ja go polecam do stosowania na cienką piankę na zasadzie windstopera. Pływałem w ten sposób zimą z pianą 3/2 i w pełni spełnia zadanie. Jest ciepło. Podczas 2h sesji w zależności od ilosci gleb miałem w środku ze szklankę do dwóch wody, czyli raczej niewiele. No ale suchy to on nie jest. Kryzy w stanie idealnym. Fajna wygodna neoprenowa kryza szyjna. Bardzo wygodny obszerny krój. Noszę rozmiar M-L ale celowo wziąłem XL bo nie ma nic gorszego niż za mały suchar.
W celu uniknięcia nieporozumień zdecydowanie preferuję odbiór osobisty. Wolę nie wysyłać zdjęć bo i tak nie będzie na nich wiele widać.
Cena 200 pln
tel. 600 632 500
Pozdrawiam
Seba
Ci użytkownicy postawili piwko autorowi sebro za post:
Rigus (08 gru 2016, 18:18)
Ranking postów: 2.63%
 

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 gru 2016, 18:19

Dziś pływałem w tym bolku. Pod spodem 5/4. Polecam tę formę ochrony przed zimnem :thumbsup: . Myślę , ze cena była okazyjna :mrgreen:


Wróć do „Akcesoria | Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości