TARIFA

Miejscówki Kitesurfingowe
Ker-mit
Posty: 365
Rejestracja: 29 gru 2008, 16:19
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 lut 2013, 18:10

tarifa4you pisze:
KasicaM pisze:Coś jakiś nerwowy jestes Karol :hand: To, że nie jestes fanem Tarify to się już zdazyłam zorientować. Może czas na zmianę loga na cos w stylu "Tarifa NOT 4 YOU"?

W kazdym razie za eksperta wiatrów w Ciesninie Giblartalskiej się nigdy nie uwazałam. Kazdy ma swoje preferncje i jesli chce jechac na inne spoty to czemu nie?! Ja nie widze w tym zadnego problemu. Ja takiej potrzeby nie mam poki co, szczególnie przy dzisiejszych cenach benzyny :doh: a ja zbieram na nową deskę :mrgreen:

To jakieś jaja chyba, jakie nerwy i jakie nastawienie “anty “ do Tarify.
Odpowiedziałem tylko na pytanie kolegi i dodałem mały tip jeśli chodzi o pływanie w okolicy.
Jestem fanem Tarify, bardzo często tu pływam i uwielbiam tą miejscówkę.
To co napisałaś jest kompletną bzdurą i prowokacją.

Mieszkasz tu i pływasz a nie masz pojęcia o wiatrach w ciesninie - przykre...



Dziękuje KAROL,
właśnie o takie informacje mi chodziło, (5 tka za czytanie ze zrozumieniem :wink: )
będe mieszkał w Marbea... dlatego zależało mi na przeglądnięciu potancjalnych spotów od MALAGI aż do TARIFY.
Pojechać w jeen dzień tutaj w inny tam...
przez 15 dni można dużo zobaczyć i jednocześnie popływać...
Twoja strona bardzo przydatna - namiary na pogodę z kierunkami wiatrów= :thumbsup: (już aplikacja jest na telefonie)

pozdrawiam, kasicę też ;)
Marcin

tarifa4you
Posty: 111
Rejestracja: 03 lis 2007, 07:59
Lokalizacja: Tarifa / Hiszpania
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post17 lut 2013, 20:58

KasicaM pisze:Ton Twoich wypowiedzi jest niegrzeczny, więc ja już podziękuje za dyskusje i pozostawiam to bez komentarza.

Z tym to już przegięłaś. :lol:

KasicaM pisze:no z tego co wiem to w zimie i na wiosne przeważa poniente i ogólnie słabszy wiatr

bzdura

KasicaM pisze:
mandaro pisze:Jeszcze 7 lat temu można tu było zostawić auto z otwartymi szybami i kluczykiem w stacyjce.
Rowery, deski, i inne leżały pod domami i nikomu nie przyszło do głowy, żeby "pożyczyć"
To były czasy.
Myślicie, że to wpływ islamskich sąsiadów? -obcinanie palców, te sprawy?


Wydaje mi sie, ze kitesurfing stał sie coraz bardziej popularny a ludzie zdali sobie sprawe, ze na sprzecie mozna niezle zarobic, szczegolnie w tak zatłoczonym miejscu jak Tarifa w sezonie. Zrelaksowani turysci, z uspioną lekko czujnoscia wiatrem,słoncem i piwem stali sie łatwym celem.. nie wiem, moze to.

jeszcze kilka lat temu było tu wielkie "bum" budowlane, nawet fachowiec od przenoszenia cegłówek zarabiał dobre pieniądze. Teraz kryzys i totalne bezrobocie bo towarzystwo z Andaluzji nic nie potrafi robić poza budowaniem które umarło z dniem nadejścia kryzysu - ludność w Andaluzji musi za coś żyć więc zaczęli kraść.

KasicaM pisze:teraz wiekszosc pływa na 10m-12m, moje 7m wyciagnełam tylko raz tutaj póki co ale w lecie pewnie i 5m sie przyda :)

a wyciągała byś dużo częściej gdybyś wiedziała że poniente z kierunków północnych to kicha w Tarifie ale kilkadziesiąt kilometrów dalej, jest takie miejsce na Śródziemnym że przy tym kierunku głowę urywa.
Natomiast czyste zachodnie poniente jak wejdzie w Esteponie to masz 10 knotów więcej niż w Tarifie. Ale do tego to trzeba mieć jeszcze kilka euro na paliwo na co mało kogo w Tarifie stać bo większość z nich na nowe deski zbiera.

Ker-mit pisze:Dziękuje KAROL,
właśnie o takie informacje mi chodziło, (5 tka za czytanie ze zrozumieniem :wink: )
będe mieszkał w Marbea... dlatego zależało mi na przeglądnięciu potancjalnych spotów od MALAGI aż do TARIFY.
Pojechać w jeen dzień tutaj w inny tam...
przez 15 dni można dużo zobaczyć i jednocześnie popływać...
Twoja strona bardzo przydatna - namiary na pogodę z kierunkami wiatrów= :thumbsup: (już aplikacja jest na telefonie)Marcin

Los Monteros to super spot na poniente i levante przy Marbelli, dorzucę na swoją stronkę mapkę dojazdu i całą resztę...

andrek
Posty: 1843
Rejestracja: 27 gru 2004, 14:55
Deska: PocketAir/AirWave&Race/Bhoot
Latawiec: NOTUS Rev&Air
Lokalizacja: Słubice
Postawił piwka: 16 razy
Dostał piwko: 12 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 lut 2013, 11:46

howk!
szukam mieszkanka-apartamentu w Tarifie na 11 nocy przełom kwiecień / maj - musowo kuchnia wyposażona! mile widziany taras:)
ktoś coś?

ktoś na majówkę z forumowiczów w Tarifie?

Ker-mit
Posty: 365
Rejestracja: 29 gru 2008, 16:19
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 lut 2013, 14:23

Napisz na ile osób,
mniej więcej konkretną datę,
max koszt// standard...

mam znajomą, co zajmuje się rynkiem nieruchomości w okolicy - może pomóc

pisz na priv
Marcin

Awatar użytkownika
Rafiii
Posty: 75
Rejestracja: 11 paź 2009, 11:38
Deska: SU-2 prs
Latawiec: C4 , F-One VIII
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post22 lut 2013, 11:26

andrek pisze:howk!
szukam mieszkanka-apartamentu w Tarifie na 11 nocy przełom kwiecień / maj - musowo kuchnia wyposażona! mile widziany taras:)
ktoś coś?

ktoś na majówkę z forumowiczów w Tarifie?

RACZEJ MY JEDZIEMY CAŁĄ BANDĄ KILKANAŚCIE OS WIEC MOZEMY SIE ZGADAC JAKOŚ NA MIEJSCU

KasicaM
Posty: 140
Rejestracja: 20 mar 2010, 12:49
Deska: Nobile, Airush
Latawiec: North Dice, Wainman
Lokalizacja: Tarifa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post22 lut 2013, 14:12


Awatar użytkownika
KasiaW
Posty: 215
Rejestracja: 13 sie 2009, 01:17
Lokalizacja: Tarifa
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2013, 01:43

Rafiii pisze:
andrek pisze:howk!
szukam mieszkanka-apartamentu w Tarifie na 11 nocy przełom kwiecień / maj - musowo kuchnia wyposażona! mile widziany taras:)
ktoś coś?

ktoś na majówkę z forumowiczów w Tarifie?

RACZEJ MY JEDZIEMY CAŁĄ BANDĄ KILKANAŚCIE OS WIEC MOZEMY SIE ZGADAC JAKOŚ NA MIEJSCU




Macie juz zarezerwowane miejsca? Bo jest możliwośc wynajęcia całego domu apartamentowego - max. 18 osob, 3 małe i 2 duże, 3-poziomowe apartamenty w sumie. Blisko plaży.

Poza tym - mam troche na stronie http://www.nomad-instinct.com/pl/?page_ ... #andaluzja - przykladowe, jest tego więcej, z agencji i bezpośrednio od właścicieli, szukam pod konkretny termin i wymagania, dosyłam fotki.
Pozdrawiam,
Kasia
kasia@nomad-instinct.com

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2013, 13:41

Zaczynam mysleć o tarifie na koniec kwietnia. Miesiąc, może 2, może 3. Wracam do kraju 6.04 musze się w pracy pojawić i w 4 oczy o przyszlosci pogadac i jesli wszystko pojdzie po mysli to startuje do Tarify.
Bede szukal pokoju albo malego mieszkanka z dobrym netem. Przynajmniej 2mb. Mozecie cos polecic? Ile to kosztuje? KasicaM czy wasz pokoj wciaz aktualny?

KasicaM
Posty: 140
Rejestracja: 20 mar 2010, 12:49
Deska: Nobile, Airush
Latawiec: North Dice, Wainman
Lokalizacja: Tarifa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2013, 15:56

march_in pisze:Zaczynam mysleć o tarifie na koniec kwietnia. Miesiąc, może 2, może 3. Wracam do kraju 6.04 musze się w pracy pojawić i w 4 oczy o przyszlosci pogadac i jesli wszystko pojdzie po mysli to startuje do Tarify.
Bede szukal pokoju albo malego mieszkanka z dobrym netem. Przynajmniej 2mb. Mozecie cos polecic? Ile to kosztuje? KasicaM czy wasz pokoj wciaz aktualny?



Niestety my tylko podnajmujemy na krótki okres, tydzien albo dwa.. duzo osób szuka pokoju w Tarife tak jaj ty na miesiac czy dwa i niestety musze Cie zmartwic zapotrzebowanie jest ogromne i jest wiecej chetnych niz miszkan wiec ceny za pokoje sa kosmiczne w sezonie w Tarife., zobacz na linki, które wczesniej podesłałam,moze akurat, szczególnie airbnb, chociaz ostatnio tez znjaomemu próbowałam znalesc cos na miesiac w kwietniu i bez skutku, to znaczy cos jest ale bardzo drogo. Moj znajomy szukał małego 24m mieszkania na kilka miesiecy i kobieta chciała około 580 euro i za zadne skarby nie chciała zejsc z ceny. Tak dla przykładu inny znajomy wynajmował ostanio pokoj w miesiacu lutym za 300 euro za miesiac ale nie ma szans za taka cene cos znalesc w miesiacach,które Cie interesuja. Ten sam pokoj za kwiecien czy maj bedzie w cenie ponad 400 euro. No ale jak masz jakies pytania to chetnie pomoge,jesli tylko bede w stanie.

Zycze powodzenia i moze akurat ktos inny bedzie w stanie pomóc,moze Kasia W? Sorry Kasia, znowu do Ciebie wszytskich odsyłam :wink: pozdrawiam

Ker-mit
Posty: 365
Rejestracja: 29 gru 2008, 16:19
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 mar 2013, 16:03

march_in pisze:Zaczynam mysleć o tarifie na koniec kwietnia. Miesiąc, może 2, może 3. Wracam do kraju 6.04 musze się w pracy pojawić i w 4 oczy o przyszlosci pogadac i jesli wszystko pojdzie po mysli to startuje do Tarify.
Bede szukal pokoju albo malego mieszkanka z dobrym netem. Przynajmniej 2mb. Mozecie cos polecic? Ile to kosztuje? KasicaM czy wasz pokoj wciaz aktualny?


Marcin,
odezwij się jeżeli coś chcesz - nie koniecznie w Tarifie.

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 mar 2013, 11:48

Rafiii pisze:
andrek pisze:howk!
szukam mieszkanka-apartamentu w Tarifie na 11 nocy przełom kwiecień / maj - musowo kuchnia wyposażona! mile widziany taras:)
ktoś coś?

ktoś na majówkę z forumowiczów w Tarifie?

RACZEJ MY JEDZIEMY CAŁĄ BANDĄ KILKANAŚCIE OS WIEC MOZEMY SIE ZGADAC JAKOŚ NA MIEJSCU


Rafik, ale jak wy tam bez all inc przeżyjecie, czy Ty zdajesz sobie z tego sprawę?:)

pozdr

stiv a

szeryfbba
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2013, 09:39
 
Post28 mar 2013, 10:00

A byliście kiedyś na Tarifie kamperkiem? Co myślicie o wypozyczeniu kampera i wyjazd na jakieś 2-3 tygodnie? czy bardziej się opłaca samolot i do hotelu ?
Znalazłem taki artykuł http://www.camprest.com/pl/news/turystyka/tarifa
fajny portalik sie szykuje, ciekawe czy zrobią jakąś wyszukiwarkę spotów

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post28 mar 2013, 10:59

Bylem i powiem ci ze slaby temat . Jesli myslisz ze bedziesz sobie amperkiem parkowal przy plazy to zapomnij :hand: zaraz cie namierza i wygonia . Problem z oproznianiem ki.. i tankowaniem wody . Jesli planujesz noclegi na campingach to predzej ale wtedy tanio taki wyjazd nie wyjdzie . Na wiele miejsc nie wijedziesz bo postawili ograniczniki wysokosci albo zastawili glazami ...ech ludzie to lubia sobie pod gorke robic .
Urok tarify dzisiaj to w miare tani samolot do malagi tam berlingo i w tarifie apartamencik kolo los lances i kłódka do sprzety na plazy :lol:
Gdybym mial tam fura jechac to napewno walnal bym jeszcze 1000 po marocco :mrgreen:

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post28 mar 2013, 12:56

szeryfbba pisze:A byliście kiedyś na Tarifie kamperkiem? Co myślicie o wypozyczeniu kampera i wyjazd na jakieś 2-3 tygodnie? czy bardziej się opłaca samolot i do hotelu ?
Znalazłem taki artykuł http://www.camprest.com/pl/news/turystyka/tarifa
fajny portalik sie szykuje, ciekawe czy zrobią jakąś wyszukiwarkę spotów


Jak zależy Tobie na fajne wakacje kamperem to smialo wal na sardynie,
ogrom spotów, brak ograniczen, wjezdzasz praktycznie na plaze,
kimać można w miejscach z takim widokiem ze nie chce się wracac do normalności :(

Pozdro...

robertdr
Posty: 342
Rejestracja: 05 wrz 2008, 14:26
Deska: biały Yamay
Latawiec: trzy gabrysie
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 mar 2013, 20:02

Jak zależy Tobie na fajne wakacje kamperem to smialo wal na sardynie,
ogrom spotów, brak ograniczen, wjezdzasz praktycznie na plaze,
kimać można w miejscach z takim widokiem ze nie chce się wracac do normalności :(




Witaj marydk,
wiesz może jakie są "koszty drogi" (promy, kempingi itp) ?

pozdrawiam
R


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

cron