Master Kiteboarding RED SEA CROSS "Start" !

Kitesurfing i wszystko z nim związane.
Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post03 mar 2012, 08:50

gregorg pisze:Urządzenie nadaje sygnał ale nie podaje położenia


ważne ze nadaje, osoba znająca sie na radiolokacji wyliczy przybliżone położenie.

ps. potrzebny jest komunikat prasowy! trzeba zaangażować w temat Al Jazeera

Awatar użytkownika
Sayyid_Ahmad
Posty: 317
Rejestracja: 05 cze 2010, 09:50
Deska: SU-2
Latawiec: Evo / Razor
Lokalizacja: 3city
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 08:51

A jak pogoda na morzu czerwonym ?
Ułatwi poszukiwania?
Ostatnio zmieniony 03 mar 2012, 08:52 przez Sayyid_Ahmad, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mincek
Posty: 892
Rejestracja: 15 cze 2010, 20:35
Deska: Duotone Jaime
Latawiec: DT Rebel 8/13 Orbit 10
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 76 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 08:52

a moze on juz sobie z tym drinkiem z kokosa nie daje rady ?? :) (tak na rozladowanie atmosfery...)

Awatar użytkownika
ANDREW NORTH
Posty: 27
Rejestracja: 19 kwie 2010, 10:08
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: cabrinha, RRD
Lokalizacja: kite or die
Dostał piwko: 1 raz
 
Post03 mar 2012, 08:52

Mincek pisze:ale co Wam da ze bedziecie teraz psioczyc na urzedasow i innych ambasadorow ??

dajecie poniesc sie emocjom (calkowicie to rozumiem !!!)

nie znam Janka osobiscie ale podziwiam go.

Samo pisanie i psioczenie w tej chwili nic nie da, spokoj jest wskazany i trzezwe myslenie i to ze Janek dzis bedzie pil swojego drinka z kokosa, bo JA innej opcji nie widze.

Co do sily Janka tez nie mam zadnych watpliwosci, da sobie rade !!


Ja Janka znam tylko przelotnie. To co pisze to nie emocje, czy psioczenie. To jest czysta prawda. Rząd ma konstytucyjne obowiązki a do głównych należny dbałość o swoich obywateli w kraju jak i poza granicami.
To jest tylko kwestia podniesienia słuchawki i zdopingowania swojego pracownika, a nie wykazywanie igmorancji z ich strony.
To naprawde jest wyważone zdanie i opinia, bez emocji.
Zarządzam dużą organizacją, mechanizmy sa podobne. Często tak działa sie na pracowników i w mojej ocenie w tej sytuacji tak powinni zrobić.
Pamietaj - 50 km od brzegu, wiemy gdzie jest, tyle czasu w wodzie - wystarczy wziąć dużą łódź lub wynająć za 1000 dol helikopter. 50 min i po temacie, ale trzeba podjąć decyzję

Awatar użytkownika
michu_wrc
Posty: 193
Rejestracja: 03 gru 2006, 19:36
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 08:55

stani21 pisze:
przemjas pisze:może piszmy do MSZ o podjęcie jakichś kroków. Muszą coś zrobić, to przecież Polak.


Tutaj mozecie pisac na wydzial konsularny w Riadzie by ruszyli dupska. Ja juz pisalem rijad.wk.dyzurny@msz.gov.pl




Wszystko OK ale wiecie, jak to jest w naszych urzędach... w piątek o 15 zaczyna się weekend. Wydział konsularny pewnie zostawił 1-2 osoby na dyżurze, więc maile odbiorą w poniedziałek...

Awatar użytkownika
Sayyid_Ahmad
Posty: 317
Rejestracja: 05 cze 2010, 09:50
Deska: SU-2
Latawiec: Evo / Razor
Lokalizacja: 3city
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 08:56

Wszystko OK ale wiecie, jak to jest w naszych urzędach... w piątek o 15 zaczyna się weekend. Wydział konsularny pewnie zostawił 1-2 osoby na dyżurze, więc maile odbiorą w poniedziałek...[/quote]

Zapewne tak będzie :/ O ile raczą w poniedziałek pocztę sprawdzić ...

Awatar użytkownika
ANDREW NORTH
Posty: 27
Rejestracja: 19 kwie 2010, 10:08
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: cabrinha, RRD
Lokalizacja: kite or die
Dostał piwko: 1 raz
 
Post03 mar 2012, 08:56

peg pisze:Wysłałem dupkom to:

"Panowie,

jak długo będziecie jeszcze walić w człona z "akcją ratowniczą"? Wszystkie służby zarówno Polski, Egiptu jak i Arabii Saudyjskiej były powiadomione o planowanym przedsięwzięciu Janka. Jeśli dopłynąłby cało o czasie pewnie fotografowalibyście się dla autopromocji i uznalibyście to za swój sukces - nieprawdaż? Natomiast teraz kiedy trzeba ruszyć tłuste tyłki nie ma chętnych? Panie Konsulu - do tej pory można było do niego dopłynąć łodzią wiosłową!! WSTYDŹCIE SIĘ!!!

I nie przekazujcie informacji o "trudnych warunkach pogodowych" ponieważ dzięki technice z 21 wieku DOKŁADNIE JE ZNAMY. Z poważaniem,

Piotr Gutowski"


jak mnie takie nieroby wkurzają...




1000000% racji,

Pamiętajcie , uratowanie Janka ogranicza tylko ich zaangażowanie i nic nie robienie!!!! wszystko inne mają, pozycje, pieniądze, kurw............... wszystko!!!!
Ostatnio zmieniony 03 mar 2012, 08:57 przez ANDREW NORTH, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post03 mar 2012, 08:57

ANDREW NORTH pisze:
Mincek pisze:ale co Wam da ze bedziecie teraz psioczyc na urzedasow i innych ambasadorow ??

dajecie poniesc sie emocjom (calkowicie to rozumiem !!!)

nie znam Janka osobiscie ale podziwiam go.

Samo pisanie i psioczenie w tej chwili nic nie da, spokoj jest wskazany i trzezwe myslenie i to ze Janek dzis bedzie pil swojego drinka z kokosa, bo JA innej opcji nie widze.

Co do sily Janka tez nie mam zadnych watpliwosci, da sobie rade !!


Ja Janka znam tylko przelotnie. To co pisze to nie emocje, czy psioczenie. To jest czysta prawda. Rząd ma konstytucyjne obowiązki a do głównych należny dbałość o swoich obywateli w kraju jak i poza granicami.
To jest tylko kwestia podniesienia słuchawki i zdopingowania swojego pracownika, a nie wykazywanie igmorancji z ich strony.
To naprawde jest wyważone zdanie i opinia, bez emocji.
Zarządzam dużą organizacją, mechanizmy sa podobne. Często tak działa sie na pracowników i w mojej ocenie w tej sytuacji tak powinni zrobić.
Pamietaj - 50 km od brzegu, wiemy gdzie jest, tyle czasu w wodzie - wystarczy wziąć dużą łódź lub wynająć za 1000 dol helikopter. 50 min i po temacie, ale trzeba podjąć decyzję


Szanowni MSZ działa w ciszy, nie podaje co 5 min komunikatów. Mam nadzieje ze za jakiś czas poznamy POZYTYWNE newsy o kulisach pracy ludzi z ul. Szucha

Awatar użytkownika
djbartekk
Posty: 231
Rejestracja: 14 cze 2009, 19:43
Deska: Czapla Kiteboards
Latawiec: F-one Bandit Flysurfer Cronix
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 08:57

Piotrek daj no namiary na adresata , ja tez ich opierdole bo juz mi cieżko połapać sie w tej "pseudo konsularnej i arabskiej znieczulicy" :x

Joanna2006
Posty: 18
Rejestracja: 03 mar 2012, 00:11
 
Post03 mar 2012, 08:58

peg pisze:Wysłałem dupkom to:

"Panowie,

jak długo będziecie jeszcze walić w człona z "akcją ratowniczą"? Wszystkie służby zarówno Polski, Egiptu jak i Arabii Saudyjskiej były powiadomione o planowanym przedsięwzięciu Janka. Jeśli dopłynąłby cało o czasie pewnie fotografowalibyście się dla autopromocji i uznalibyście to za swój sukces - nieprawdaż? Natomiast teraz kiedy trzeba ruszyć tłuste tyłki nie ma chętnych? Panie Konsulu - do tej pory można było do niego dopłynąć łodzią wiosłową!! WSTYDŹCIE SIĘ!!!

I nie przekazujcie informacji o "trudnych warunkach pogodowych" ponieważ dzięki technice z 21 wieku DOKŁADNIE JE ZNAMY. Z poważaniem,

Piotr Gutowski"


jak mnie takie nieroby wkurzają...


BRAWO!

Awatar użytkownika
peg
Posty: 1440
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:23
Deska: C.L.A.S.H
Latawiec: EVO, Rebel, Vegas
Lokalizacja: Białystok
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 08:59

djbartekk pisze:Piotrek daj no namiary na adresata , ja tez ich opierdole bo juz mi cieżko połapać sie w tej "pseudo konsularnej i arabskiej znieczulicy" :x



rijad.wk.dyzurny@msz.gov.pl

Awatar użytkownika
Mincek
Posty: 892
Rejestracja: 15 cze 2010, 20:35
Deska: Duotone Jaime
Latawiec: DT Rebel 8/13 Orbit 10
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 76 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 09:00

w radiu podali ze trudne warunki i ze rano nawet padal " ŚNIEG" !!!!

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 09:01

ludzie, a może ktoś ma jakiś kontakt do prezydenta Wałęsy, adres przecież znany, może ktoś blisko mieszka i poszedłby. On ma kontakt, napewno zna telefon do Tuska, Tusk mógłby ruszyć Sikorskiego. Trzeba się chwytać wszystkiego.

Awatar użytkownika
Gregor57
Posty: 89
Rejestracja: 26 lip 2011, 20:43
Deska: flydoor 5 L
Latawiec: Flysurfer speed 5
Lokalizacja: Szwecja
Postawił piwka: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2012, 09:02

Jeszcze nigdy w zyciu nie przesiedzialem przy kompie 26 godzin,Jasia poznalem potym jak przeplynol baltyk i po prosil mie o material ,ktory jeden szwed z gazety opisal o nim i ta pierwsza osoba, ktora zrobila fotki w Szwecji kiedy przyplynal.
Cholera zrobcie cos bo mie szlak trafi,juz napisalem do tvn24,zeby dupe ruszyli i rzad na nogi postawili,ale co wlacze tvn24 to slysze to samo.
Po prostu skandal!!!
Ostatnio zmieniony 03 mar 2012, 09:03 przez Gregor57, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Butcher
Posty: 284
Rejestracja: 12 kwie 2011, 09:57
Deska: SS Crisis
Latawiec: SS Rally
Lokalizacja: Bydgoszcz/São Paulo
Postawił piwka: 27 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post03 mar 2012, 09:02

Cubano pisze:Info z 4 programu polskiego radia serwis informacyjny o 9: "akcji ratunkowej nie ułatwia pogoda, nad ranem padał nawet śnieg"...

przy 18stopniach temp. powietrza...??!!?! :shock:


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości