Telewizja Polska- samochody na wiatr ;/

Buggy, Mountainboard, Powerkiting, Dirtsurfer i inne lądowe cuda.
Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 lut 2009, 13:24

Jest organizacja i sa licencje intruktorskie :idea: :arrow: http://ikointl.com/snow.php

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post12 lut 2009, 13:45

Robi sie troche offtopowo , schodzimy troche z tematu wiec moze rozmowe na temat IKO i kursow przeniesiemy do nowego tematu ? :lol:

http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic ... 062#162062

Awatar użytkownika
Regis
Posty: 450
Rejestracja: 02 wrz 2006, 22:29
Deska: CrazyFly Raptor 135x41
Latawiec: Peter Lynn Fury v3 10
Lokalizacja: Dębinki
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 lut 2009, 00:25

Głupi papier byłeś, jesteś i z tego co wnioskuje to dalej będziesz....
Gówno papier wiedziałeś, wiesz i nadal gówno wiedział będziesz szczególnie o telewizji i środowisku telewizyjnym.

Uważasz, że landkiting jest sportem tanim? Puknij się w łeb, zobacz ceny dobrego sprzętu i zobacz ile Polak z wiekowej grupy zainteresowań (15-25 lat) zarabia kasy.

Uważasz, że landkiting powinien zostać dalej sportem niszowym? Teraz to p******* się w łeb i zastanów gdzie "niszowi sportowcy" będą mogli latać... chyba tylko na przydomowych trawnikach, bo z lotnisk będziemy zwyczajowo wyganiani na rzecz modelarzy i spadochroniarzy.

Uważasz, że pokazanie się w programie typu Kawa czy Herbata jest złe, bo se mogli coś innego chłopaki wybrać? To teraz już nie samopierdolnięcie jest potrzebne a udział osoby trzeciej....
Kto do ciężkiego kutanga w telewizji interesuje sie czymkolwiek z własnej woli? Gówno, nikt. Nawet jak się wysyła do ludzi listy z propozycjami itp itd. Wiec nie pieprz mi tu farmazonów o wybieraniu programów tv.
Inna sprawa, fakt pokazania się czegos w jednym programie pociaga za soba mozliwosc pokazania w kolejny, w innej stacji, w lepszych godzinach... ale nie.. taki Papier, toaletowy zapewne pozjadal wszystkie rozumy, ma wszedzie znajomosci i wystepowac moze wszedzie...

Wiesz co? Siedz w tej "cudownej landkitingowej" holandii i nie wpierdalaj sie w polski chapter.

Awatar użytkownika
bAxx
Posty: 109
Rejestracja: 01 kwie 2008, 08:02
Lokalizacja: ZG miasto
Kontaktowanie:
 
Post16 lut 2009, 07:44

yep...zdrowo powiadasz..zdrowo!!!!!

Awatar użytkownika
zgred
Posty: 2614
Rejestracja: 30 paź 2005, 19:20
Deska: nbl
Latawiec: ozone, best
Lokalizacja: Pułtusk-Władek-Sopot-Gdańsk :)
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post16 lut 2009, 17:35

papier pisze:czy kogokolwiek tu obrazilem ?


moją żonę - wyzwałeś ją od kur domowych mimo, że nic nie wiesz o jej trybie życia.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a wogóle to masz cieżko zryty beret - wszędzie szukasz dymu. Nie podoba Ci się enozo w tvn'ie to nie oglądaj, chcesz to skomentować to zrób to na onecie, boli Cie dupa to idź do proktologa.

zaraz zaraz jak to było... :think:

aha, mam. :idea:

PEACE ;) czytaj PiS :mrgreen:

Awatar użytkownika
KOMARS
Posty: 106
Rejestracja: 18 sty 2005, 19:56
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:
 
Post23 mar 2009, 11:38

a ja wnioskuję, po przeczytaniu tego postu iż ... zazdrość gorsza od faszyzmu...
bez urazy proszę
pozdrawiam

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post24 mar 2009, 08:55

KOMARS pisze: ... zazdrość gorsza od faszyzmu...


nadgorliwosc raczej :roll:

delfingo
Posty: 15
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:19
 
Post27 cze 2009, 10:21

BARDZO POZNO ODPISUJE NA TEMAT PORUSZONY W LUTYM ALE WYDAJE MI SIE ZE MUSZE ODPISAC: ALLEZIMA czyli akcja tvn-u zwiazana z moimi wypocinami MANTĄ przy Oliwierze - ZGADZAM SIE Z OPINIA ZE NIE WYSZLO TO NAJLEPIEJ I SZKODA BO MOGLOBY TO ZAPROMOWAC SNOWKITE. Wywiad z TVN mial udzielać Enozo ale on niestety nie mogl przyjechac i ja musialem z opuchniętym kolenem bez pieprzonego więzadla walczyć by nie zerwac drugiego ktory mi został :) Co do filmiku ktory tvn pokazal i mojej gleby to w ramach usprawiedliwienia choc podobno winny sie tlumaczy powinienem pozdrowić operatora ktoremu uratowałem kamere bo typ stanął na drodze startu i musialem zrobic kiteloopa by oszczedzic im strac JEDNOCZESNIE PRZEZ CO OMALY WLOS POTARGAŁBYM MANTE. OCZYWISCIE TAK JAK WSPOMNIALEM WINNY SIE TLUMACZY WIĘC ZAPRASZAM DO KRYNICY W ZIME niejakiego von belke i papier NA PODPIĘCIE POD MOJĄ MANTE " nie dla nowicjuszy”: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dfa ... 99ae5.html

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post27 cze 2009, 20:19

delfingo pisze: WIĘC ZAPRASZAM DO KRYNICY W ZIME niejakiego von belke i papier NA PODPIĘCIE POD MOJĄ MANTE "


możliwe że skorzystam z zaproszenia i kiedy podepniesz mnie pod Twoją Mantę ja podepne Cię pod mojego Chargera i zobaczymy co wyżej lata ;) przy okazji bedzie też czas aby porównać dwie latawki z rocznika 09 .... jak by co zapraszam w te lato do zawsze wietrznej Holandii


PS : NIE KRZYCZ TAK ..... forumotykieta i inne takie :)

delfingo
Posty: 15
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:19
 
Post28 cze 2009, 11:12

cieszę się ze jest taka szansa by razem polatac, bede mogl sie czegos nauczyc. Jesli nie w Krynicy czy tez w Holandii to moze w styczniu lub lutym w Col du Lautaret ?? W tym roku nie udalo mi się tam dojechać ale mam zamiar wrócić do pełnej sprawności kolana przed zimą. Więc przemyśl papier: http://www.youtube.com/watch?v=MqHQS_CLHlY

MariuszO
Posty: 14
Rejestracja: 10 lip 2007, 15:41
Lokalizacja: Gliwice
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2009, 23:11

To może pare słow o Chargerze

Pozdrawiam

Mariusz

Awatar użytkownika
fando
Posty: 564
Rejestracja: 02 lut 2007, 21:55
Latawiec: PLYNN
Lokalizacja: Katowice
 
Post29 cze 2009, 02:10

MariuszO pisze:To może pare słow o Chargerze


http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?t=23755

Więcej nic na razie nie mogę napisać bo latawiec odbieram dopiero 10 lipca
przez lato mam nadzieje dobrze go oblatać, więc na zimę będzie co robić :wink:
pozdro ...

Gdyby ktoś miał ochotę go przetestować zapraszam na spocik do Ijmuiden

a tu taki fajny loopik i wyglada mi to na chargera 15 choć pisze że 8
http://www.kiteforum.tv/video/Peter_Lyn ... eloop.html

pS : już listopad a jeszcze się nie doczekałem i nawet zrezygnowałem hehe ;)
zostało jedynie latanie na demówce wyrywanej sobie z rąk do rąk przez tutejszych riderów


Wróć do „Landkiting”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości