
Best Kiteboarding oferuje swiom klientom życiową szanse by wygrać najwspanialsze marzenie kitesurfera.
Kupując obojętnie jaki latawiec Besta, deskę lub bar online na http://www.bestkiteboarding.com lub od lokalnego autoryzowanego sprzedawcy pomiędzy 1. czerwca a 31. sierpnia 2010 i zakwalifikujesz się do udziału w konkursie: „Driven By Wind Photo Contest” /„Konkurs zdjęciowy Napędzany przez Wiatr“.
Wielką wygraną jest spełnienie najszaleńszej fantazji nie jednego kitesurfera - 10 dni podróży dla czterech osób na pokładzie katamaranu Best Odyssey gdy opływa Wyspy Zielonego Przylądka!
Katamaran “Best Odyssey” jest luksusowym katamaranem pływającym po oceanach świata poświęconym realizacji sportów łączących wiatr i wodę. Jest on na pięcio-letniej misji zwiedzania świata by odkryć najbardziej wyjątkowe i nietknięte miejsca do uprawiania kitesurfingu. Oprócz warunków do uprawiania kitesurfingu wyposażony jest w sposób by zapewnić wiele więcej przygód np. nurkowanie z butlą lub bez, nauka surfingu, paraglidingu, uprawianie wędkarstwa oraz żeglarstwa - wszystko to w najbardziej odległych i egzotycznych zakątkach tej ziemi.
Żadne marzenie kitesurfera nie obejdzie się bez towarzystwa światowej, utalentowanej i profesjonalniej osobowości. Dlatego też do wycieczki dołączy BEST-owa dziewięciokrotna mistrzyni świata - Kristin Boese. Wymieniona w “Księdze Rekordów Guinnessa” za osiągnięcia w czasie mistrzostw w dziedzinach freestyle, wave riding i course racing. Kristin znajdzie się na pokładzie by zapewnić przyszłemu zwycięzcy fachowych rad oraz instrukcji.
ZASADY KONKURSU: Uczestnicy muszą przedstawić zdjęcia oraz slogan przygotowany w języku angielskim, pokazując sposób w jaki ich życie jest “Driven by Wind” czyli "Napędzane przez Wiatr”. Fotografie muszą wyraźnie zawierać i przedstawiać sprzęt Best Kiteboarding na rok 2010. Zdjęcia będą oceniane przez grupę ekspertów pod względem kreatywności i humoru.
Zwycięzca/Zwyciężczyni zostanie ogłoszony (-a) we wrześniu 2010r. Rejs na pokładzie Best Odyssey odbędzie się w zimie 2011r. Oficjalny regulamin, zasaday oraz więcej informacji (w języku angielskim) dotyczących konkursu znajdziesz na stronie: http://www.bestkiteboarding.com/drivenb ... otocontest po 1. czerwca 2010.
Konkurs odbywa się jedynie w wybranych krajach. Nagroda podlega ograniczeniom.