Ziomek. pisze:Zatoka..
do skutku..
Lussik | EASY Surf Center pisze:tyle przestrzeni, płytkiej wody i równego wiatru co na zatoce raczej nigdzie w PL nie znajdziesz
recha pisze:Chociaż i w jednym i w drugim przypadku gdy wieje z drugiej mańki nie wszystko jest stracone - z Zatoki można się przenieść nad morze (nie wiem czy w praktyce robią to szkółki z Półwyspu),
/edit: Przed kursem spytaj też instruktora czy wejdzie z Tobą do wody czy tylko będzie pokrzykiwać z brzegu
Ale w Świnoujskiej szkole jest to tak, że jeśli trafia się ktoś zdolniejszy i szybciej niż inni osiąga wymagane minimum to wcale nie kończy kursu tylko kontynuuje w ramach niewykorzystanych godzin.
Lussik | EASY Surf Center pisze:Ale w Świnoujskiej szkole jest to tak, że jeśli trafia się ktoś zdolniejszy i szybciej niż inni osiąga wymagane minimum to wcale nie kończy kursu tylko kontynuuje w ramach niewykorzystanych godzin.
Pamiętajcie że szkoła to nie instytucja charytatywna, instruktor zarabia za nauczenie danego "elementu" więc raczej charytatywnie nie będzie szkolił zdolnych kursantów, skoro nauczył za co mu zapłacono...
To właśnie z kursami godzinowymi jest tak, że jak trafi się zdolny kursant, to często w ramach godzin IKO 1+2 uczy się ostrzyć czy robić zwroty itd, bo otrzymuje tyle, za ile zapłacił.
Pozdr
Lussik
Dorian :: SurfPoint pisze:Ziomek. pisze:Zatoka..
do skutku..
a po kursie do skutku wpadnij na douczanie do szkoly, ktora uczy na godziny:)
albo prosciej, nie daj sie nabrac na ten piekny marketing i po prostu wybierz tradycyjny kurs na godziny. Bedzie taniej.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości